Кичево
                   
766 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:05Промовирано

Tiko delovi

Tiko Na delociiii 077688050


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 ное 16:39Ford S-Max 2007

Ford S-Max 2.0 TDCI 2007 god 103 KW Registriran do 30.06.2023 so zel...


4.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 ное 13:00Kilometraza za audi a6 1.9 tdi 2003

Se prodava kilometraza za audi a6 2001-2004 godina


3.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 ное 07:59BMW 730 | Na delovi | S-Auto Kicevo

Se prodavaat delovi za BMW 730 2002, se shto vi treba.


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 ное 13:13VOLVO XC90 2.4D &STRANSKI TABLI

Euro 3


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 ное 11:04Fiat bravo

Prodavam Fiat bravo 1.6 16V 1998 godina so full oprema imat i klima. ...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 ное 10:04Mercedes W203

C270 cdi registriran cela godina tip top pali vozi avangard opr...


3.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 ное 12:59delovi za FORD GALAXI

delovi za FORD GALAXI 1.9 tdi 81kv komplet cela


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 ное 08:21Audi A3 2.0 2004 na delovi

078268198 A3 2.0 16 ventili


677 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 окт 20:51Slep sluzba-vlecna sluzba

Vrsime prevoz na sekakov vid na vozila 071 254 989 071 750 106


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 окт 12:06Opel Vectra C 2.2 DTi - ponudete zamena

Prodavam ili menuvam (so moja doplata): - Opel Vectra C 2.2 DTi 125k...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 окт 10:02Se prodava BMW e-46 320d

Se prodava BMW e-46 320d oprema: koza climatronic automatic el. ...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 окт 18:22Opel astra 2013 benzin plin

Super kola imame prostor za dogovor Kontakt 070223507


7.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 окт 19:01Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks - mozhna zamena - ponudete

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 окт 10:29Se Prodava Seat Leon 1.9 TDI

Se prodava Seat Leon 1.9 TDI Vo ispravno stanje Reg. Mozna Zamena...


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 окт 20:23Volvo XC60

***Volvo xc60*** ***Редовно сервисиран*** ***Full Опрема*** ***Ко...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 окт 00:28Aluminiumski trkala 15ki za wolkswagen golf 3

Aluminiumski trkala Za golf Vento BBS Moze zamena za fordovi 16ki


120 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 окт 15:51Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks - ponudete zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 окт 08:53Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks - mozhna zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 окт 11:08Mercedes C220 CDI Redisign| 1999g | Za delovi

Se prodava Mercedes C220 CDI 1999 god na delovi, redizajn vo odlicna ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 окт 03:39Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks - mozhe zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 окт 13:56Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 g. - zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 окт 17:11Shitet-. Se prodava.Volvo 440 dizell

Volvo 440 turbo dizell Tel: 071- 730-497


1.050 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 окт 13:37Mercedes A 180 dizel

Vo odlicna sostojba ,nnogu socuvana bez udari , registrina do 10 mes...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 12:02Seat leon 19 tdi 2006

Kola bez mana


4.555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 14:58Se prodava ekstra zacuvan E280 V6 Diesel

Se prodava ekstra zacuvan Mercedes E280 V6 Diesel Avantgarde 191ks. ...


6.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 09:41Ford Fiesta 1.3 Benzin-Plin Atest

Kolata e servisirana,vo perfektna sostojba,moze da se proba vo sekoe ...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 20:11Golf 3 1.8 Automatik Automatic

Prodavam golf 3 1.8 66 kw benzin plin so atest avtomatik. Pominati 1...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 21:25Ford escort 1.8 16V

Prodavam ford escort 1.8 16v 115 ks Zetek motor. godina 1996. 143000 ...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 09:11Lada Niva

Prodavam Lada Niva vo odlicna sostojba.


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 20:22Opel vektra b 2.0 benzin NA DELOVI

Opel vektra b benzin na delovi 2.0 136 ks


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 сеп 19:07Renault Megane 1.9dci 130ks 2010g

Full servis novi gumi .oprema klimatronik dvozonski Navigacija tempom...


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 сеп 12:37Mexanizam za SHARAN

Za rezervna guma


2.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 сеп 12:21Audi a4

Audi a4 2.0tdi 143hp Novi gumi Registracia Servis rebrast i dr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 сеп 00:07TOUAREG 3.0 DIESEL 2006

Za poveke detail javete se..


100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 сеп 20:57Se prodava Bmw 320 E46

Se prodava Bmw E46 vo dobra sostojba kontakt tel.071-911-537


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 сеп 14:57Nissan Frontier

Se prodava Nissan frontier kolata e vo dobra sostojba novi gumi kramp...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 сеп 12:55Audi A4 2008

Kolata e vo top sostojba, golem servis pred 20.000km, mal servis pred...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 сеп 04:14Se prodava volvo v-50

Volvo v-50 2009 6 brzini155000 servisirana od svajcarija 2.4 dizel F...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 сеп 10:45BMW 530 Uvoz od Ch

BMW 525 karavan modell 530 klima abs airbag atest foli uvezena o...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 сеп 08:05Страна 9 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам