Кичево
                           
132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka na mirna lokacija

Se prodava kukja - karabina so prizemje i 2 sprata. Prostorot po spra...


45.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 мар 15:45SE PRODAVA KUKJA POD KRUSINO

Se prodava kukja vo odlicna sostojba, neposredno do Dr. Blaze, Podkru...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

02 фев 14:01се продаваат две куќи

се продаваат две куќи во Кичево на ул.„Тренко Тасески “ во населба Ив...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јан 13:48KUCA VO CENTAROT NA DRUGOVO

Prodavam kuca vo s.Drugovo na mnolgu ubava lokacija i mnogu povolna c...


23 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

23 дек 21:19KUCA SO DVORNO MEST MNOGU POVOLNO

Kucata i placot se naogjaat vo gradskoto centralno podracje ODLICNA L...


14 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 дек 22:51Се продава стара куќа во Кичево

Во Кичево се продава стара куќа со дворно место на ул. "Маршал Тито",...


100.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 дек 13:01Se prodava kuca kaj sudot

Se prodava kuca so dva ulazi potocno pod parkingot kaj sudot.podetaln...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

23 ное 07:45SE PRODAVA KUKJA VO NOVA NASELBA IVANIDOL

Se prodava nova kukja vo Nova naselba Ivanidol, 2 sprata i potkrovje ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

10 ное 18:02SE PRODAVA NOVA VSELIVA KUKJA

Se prodava nova gradba-kukja na ul.Levce Stefanoski Tarzan vo naselba...


95.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

08 ное 09:11Se prodava vikendica i niva

Se prodavaat vikendica i niva vo n.Gorno Pasino-Kicevo.Vkupna povrsin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

23 сеп 11:46Prodavam ili Menuvam kuka vo Gorce Petrov

Prodavam ili Menuvam kuka vo Gorce Petrov


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

23 авг 12:41Kuka od 478m2 vo Kicevo

Се продава куќа на ул 11 Септември Кичево, со деловен простор, 9 соби...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 јул 16:45Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам