Аеродром
                   
558 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka

vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka,opst rabotnik so rabotno ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 07:43Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 00:06Se baraat pomosnici i majstori za gips karton i moleraj

Se baraat pomosnici i majstori so i bez rabotno iskustvo


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:03DISPATCHER ZA USA MARKET

Potrebni se dispeceri so iskustvo za flatbed USA market Odlicno p...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 19:35Se baraat higienicarki za rabota

Se baraat higienicarki za rabota vo Skopje prijaveni na celosno rabot...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:24  НОВ ОГЛАС

Serviser za PP Aparati / Сервисер за ПП Апарати

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:25Inastalater na sistemi / Инсталатер на системи

Поради проширување на својот тим, Сигурност ДП објавува оглас за враб...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:24Se bara vozac so E kategorija

Stil logistik od Skopje ima potreba od vozac so E kategorija (slep...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Барам Работник

Работник за во производство без посебно искуство Потребно Б категори...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Potreben e Administrativen sekretar

Dom365- drustvo za upravuvanje, tehnicko odrzuvanje i higiena na zgra...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:15АВТО ШКОЛА

АВТО ШКОЛА АВТОМАК ОД СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ИНСТРУКТОР З...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:02  НОВ ОГЛАС

Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 23:58Промотер

Трговско издавачка куќа, поради проширување бара: - 2 продавачки (...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 15:39Пица мајстор бара работа

Барам работа како пица мајстор


1.111.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 ное 13:35Nudam rabota za vozac so c+e kategorija

Nudam rabota za c+e kategorija na relacija Makedonija - Slovenija i S...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 10:41Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е kategorija,so EU dokumenti,Svedska firma,se...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 09:29Бараме Продавач/web shop

Компанија за продажба на резервни делови за скутери, велосипеди и гра...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 09:18Бараме Магационер

Заради зголемен обем на работа имаме потреба од дополнување на нашиот...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 ное 09:18Dispecer za Megunaroden Transport vo Evropa

Se bara dispecer so iskustvo za vodenje na sopstveni kamioni na relac...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 ное 12:20Barame zena za domasni raboti

Barame zena za domasna rabota (cistenje,gotvenje i peglanje) ponedeln...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 ное 12:04Se baraat rabotnici vo Avtoperalna

Se baraat rabotnici vo avtoperalna vo naselba Aerodrom...Plata po dog...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

26 ное 17:21muzicar na violina buzuki bara bend

sviram i peam yu angliski grcki turski ruski.cesen karakter.imam i sn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 ное 08:50Se bara smetkovoditel

Smetkovodstveno biro bara smetkovoditel so ili bez rabotno iskustvo ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 ное 14:25Потреба од молер/гипсар

Firma od skopje ima potreba od moleri i gipsari. Oglasot vazi samo za...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 ное 12:30BARAM DA CUVAM VOZRASNO ILI STARO LICE

Baram da cuvam Lice koe ima potreba od Griza i Nega Vo Skopje ili Ku...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

24 ное 14:53Postar

Пошта Колпортер нуди работа за поштар низ Скопје. Информации од 09-16...


19 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 ное 12:28Чистење

чистам канцералии кафичи влезови и други објекти контакт тел 071271 ...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

23 ное 09:44Rabota vo peralna

Baram rabotnik za vo peralna so oskustvo 1000 den do 18 h


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 ное 08:25Pekara ima potrba od prodavacka

Senudi rabota za vo mlecen restoranod Pekara Vatasa. Vo naseba lisic...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 ное 08:14Диспечер за работа во Американска транспортна фирма

Се бара диспечер за работа во Американска транспортна компанија. Ра...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 ное 17:02Popust i marketing

1 aplikacija Popust na preku 500 mesta samo vo skopje preku 1000 v...


1.111.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 ное 12:43GIRO BIZNIS

BARAME PARTNER STO KE INVESTIRA VO NAJDOHODOVNIOT BIZNIS KOJ EVO NAJ...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 ное 10:52Potreba e zenska osoba za rabotna pakuvanje

Firma ima potreba od zenska osoba za rabota na pakuvanje na zelencuk....


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 ное 10:58PASTRMAJLIJA BIZNIS

BARAME PARTNER KOJ SO VLOG OD SAMO 2900 EVRA KE VLEZE VO NASIOT BIZNI...


2.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 ное 14:08pomosnik serviser za elektricni aparati

Firmata MAK-OPREMA Skopje, bara pomosnik serviser-monter za ugostitel...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 ное 18:05Baram devojcinja za rabota vo kafic vo Tc Biser

Se baraat devojcinja za rabota vo kafic kako kelnerki. Kontakt tel.0...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 ное 00:08Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri

Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri so iskustvo ko...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 ное 19:34Lice so posebni potrebi

Lice so posebni potrebi bara rabota. Zavrseno sredno graficko obrazov...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

17 ное 12:02Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам