Неготино
                   
337 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 1.6tdi 120 ks 2015 godina

Se prodava Vw passat 2015 godina Registriran do 07.2023 Napraven kom...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:00Промовирано

VW GOLF 7.5 1.6tdi 116ks 2018godina

Se prodava Golf 7 2018 godina 165.000 km so servisna kniska So full ...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:17Промовирано

Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid 2.9 462 HP (Benzin + Struja) Proizvedena ...


99.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 11:47Промовирано

Mercedes ML

Mercedes ML vo odlicna sostojba,


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 авг 13:14Opel Astra se prodava

Voziloto e vo odlicna sostojba Vredi da se vidi Se e ispeavno i fun...


2.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 авг 02:56Audi a4 2.0

Цена по договор


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 авг 12:51Lancia Lybra 2.4 JTD

Se prodava Lancia Lybra 2.4 JTD (150ps) vo ispavna sostojba, bez doku...


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 авг 13:46VW Passat 2015g. 1.6

Се продава Пасат 2015 во одлична состојба. Направен голем сервис , но...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јул 10:29Fiat Doblo 1.9 multijed

OPREMA -KLIMA -ELEKTRICNI PROZORI -PODESUVANJE NA SEDISTA -AIRBAG...


3.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јул 17:37GOLF 4

Se prodava GOLF IV 1,9 SDI 50KW/68KS, 3 VRATI, 2001 GOD...


2.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 јул 13:00Renault Clio

Се продава автомобил Renault Clio 2006 година, исправен.


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 јул 20:42Zavaruvanje na klimi za sekakvi vozila.

Klimi.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 јул 07:43Mercedes E220 CDI BlueEFFICIENCY

Mercedes E220 CDI 2011 god. Blue- EFFICIENCY -BLUEEFFICIENCY ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 јун 12:08Seat Leon 1.9 105ks moze zamena

Se prodava seat leon 1.9 105ks 2007g donesena vo voznja od germanija ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 јун 09:29Citroen Berlingo 2004 1.9 52kw

Цена по договор Тел. За контакт : 075 525 248


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 јун 11:45Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD

Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD Od oprema ima: - klima -servo -a...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 јун 21:37Citroen C5 2.0HDI

Hitno se prodava Citroen C5 2.0 hdi noviot motor redizajn avtomatik s...


2.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 мај 21:27Daewoo Lanos 1.5

Daewoo Lanos 1.5


750 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 мај 15:40Seat Leon FR 2.0 170ks

El. na site 4 prozori El. na retrovizori Avtomatski svetla Fabrick...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 апр 10:47Se prodava BMW 530 D

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, odzhuvan, cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 апр 23:06BMW X5 3.0

Povekje Info na tel 076927877


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 апр 10:00Se prodava Seat Ibiza

Odlicen za pocetnici Mala potrosuvacka Gratis 4 zimski gumi


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 апр 13:00Opel Meriva 1.7 cdti

Opel Meriva, odlicna familiarna kola, kolata e redovno servisirana, p...


2.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 апр 13:41prodavam citroen hsara pikaso hdi 2.0

Poradi kupena nova kola se prodavam citroen hsara pikaso hdi 2.0 ful ...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 апр 10:49Mercedes C200 CDI

Se prodava Mercedes C200 CDI so 2.2 motor 90 kW, proizveden 2004 god...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 апр 19:46Prodazba na polovni ladnici

Polovni ladnici i novi po vasa poracka za site vidovi na motorni vozi...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 мар 07:11MERCEDES BENZ C200

Se prodava mercedes benz C200 2007 odilicen ✅Komandi na volan ✅Park...


7.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 мар 12:57CITROEN C4 1.4

Se prodava citroen C4 1.4 benzin plin Registriran do septemvri 2022...


2.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 мар 12:57Се продава Toyota Corola .

Се продава Toyota Corola во многу добта состојба со атесторан плинск...


900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мар 17:02Mercedes C klasa delovi(zaden trap) W204

Delovite se za C klasa 2007-2014godina W204


111 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 мар 19:43Toyota RAV4

Servisiran,dobro socuvan,so full oprema,bez maani.. Zainteresirani n...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 мар 22:19Renault Trafic 1.9 DCI

Kombeto se prodava ili zamenuva za pikap-patnicko. Lice za kontakt...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 мар 19:43Seat Ibiza (2008) - 1.4 TDI

Seat Ibiza 2008 god so oprema na volan, klimatronik, turbo. - 64kW ...


3.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 мар 13:01Audi A8 3.7i

Hitno se prodava Audi A8 Na bugarski tabli so platen danok I regist...


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 фев 11:22Alfa 147 1.6I

Se prodava Alfa Romeo 147 so najubaviot motor 1.6 benzin nogu malku t...


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 фев 11:18Renault Grand Espace

Se prodava Renault Espais Grand kolata e staklo go ima najubaviot mot...


1.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 фев 11:07Passat B6 2.0 TDI 140KS

PASSAT B6 2.0 TDI 140 Kolata e vo odlicna sostojba servisirana mal i...


6.650 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 фев 09:21Fiat

Fiat dukato levi.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 фев 07:44Fiat croma

Fiat


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 фев 19:08Se prodava yugo 55 benzin

Se prodava yugo 55 2001 godina cist benzin registrirano do 06.03.2022...


250 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 фев 16:31vw vento benzin/plin 66 kw

vw vento, benzin/plin 1,8, 66kw


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 фев 19:58Se prodava Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 benzin registrirano do 15 maj napraven celose...


1.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 фев 11:20Renault kango 2000god 1.9 dti

Odlicno socuvan,redovno servisiran so klima


100.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

29 јан 17:38Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам