Подкатегорија:
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BUBA BUBICA MIKROFONI

NOVI BUBICA MIKROFONI SO DZEK 3,5MM I DOLZINA NA KABEL 1 M


300 МКД
или предлог цена
Вчера 23:19  НОВ ОГЛАС

Shure Unisphere model 565 vintage

Se prodava Shure vintage mikrofon


60 €
или предлог цена
26 јан 21:13Line 6 XD-V35 wireless microphone

Se prodava Line 6 bezzicen mikrofon


160 €
или предлог цена
26 јан 21:10Line 6 XD-V55 wireless microphone

Se prodava Line 6 bezzicen mikrofon


270 €
или предлог цена
26 јан 21:07PRODAVAM NOV NEKORISTEN SHURE BETA58A MIKROFON

PRODAVAM NOV NEKORISTEN ZICEN MIKROFON SHURE BETA58A SO KUTIJA DOKUME...


6.150 МКД
или предлог цена
26 јан 14:53Behringer 1002fx i 1202 Mikseti

Se prodavaat odlicno socuvani Behringer 1002fx 10 kanalna mikseta so ...


80 €
или предлог цена
26 јан 08:51Mikrofoni za tapani

Komplet 7 mikrofoni za tapani so perfekten zvuk. Spakuvani vo alumini...


190 €
или предлог цена
26 јан 00:55Zvucnici snagatori

Povece zvucnici aktivni Rcf 735 mk4 15 Jbl basovi max 12 Neuman 3...


3.000 МКД
или предлог цена
25 јан 11:50Shure mikrofoni

Shure mikrofoni - 6 parcinja socuvani vo odlicna sostojba i kabel za ...


80 €
или предлог цена
24 јан 12:34Звучници малку користени

Се продаваат звучници, малку користени, 2+1, идеално погодни како дод...


1.800 МКД
или предлог цена
23 јан 14:04Pilotka shure sm35

Nova bez tragovi na koristenje


180 €
или предлог цена
22 јан 00:22>>>PEAVEY IMPULSE 200<<< ODLICHNI!!!

На продажба 2 кутии Peavey Impulse 200 со оргинал компоненти!!! Кути...


390 €
или предлог цена
21 јан 19:46AKG dalinsko

Prodavam Akg Dalinsko PT 40 PRO Dalinskoto e vo super sostojba si rab...


220 €
или предлог цена
20 јан 03:23AKG Dalinski Pilotka

Se prodava Dalinski Akg nov so pilotka za poveke info na tel


1 €
или предлог цена
20 јан 03:23Dynacord powermate 2200

Se prodava odlicen mikser 2x700w 075-291-985


1.150 €
или предлог цена
19 јан 15:16KAPACE ZA BATERIJA ZA BEZICEN SHURE MIKROFON

NOVI KAPACINJA ZA BEZICNI SHURE BETA58 MIKROFONI


500 МКД
или предлог цена
18 јан 09:38PRODAVAM MREZI TOPKI ZA SITE VIDOVI SHURE MIKROFONI MREZA

MREZI TOPKI SO SUNGER VNATRE ORIGINALNI ZAMENSKI NOVI MREZI ZA SITE M...


500 МКД
или предлог цена
17 јан 19:35Sennheiser e 604

Динамичен инструментален микрофон E 604 е микрофон со кардиоиден ...


По Договор
или предлог цена
15 јан 16:57Shure SM57 LC mikrofon

кардиоидни карактеристики контурен фреквентен одговор за јасни инст...


По Договор
или предлог цена
15 јан 16:57Drzac za mobilen od K&M

Универзален држач за паметни телефони, рамни уреди и MP3 плеери со ...


По Договор
или предлог цена
15 јан 16:57PRODAVAM NOV NEKORISTEN MIKROFON SENHEISER E845S SO PREKIDAC

NOV SKROZ VOOPSTO NEKORISTEN SO KUTIJA DOKUMENTI TORBICKA I DRZAC ZA ...


3.600 МКД
или предлог цена
13 јан 17:23PRODAVAM NOV NEKORISTEN MIKROFON SENNHEISER E945

MIKROFONOT E SKOZ NOV ZICEN A VERZIJA SO KUTIJA DOKUMENTI TORBICK...


6.500 МКД
или предлог цена
12 јан 18:14Wireless Lavalier Microphone

Se prodava nov microphone vo kutia ne koristen


1.250 МКД
или предлог цена
10 јан 01:49Microfon shure / mikrofon shure

Prodavam microfon shure socuvan komplet so kufer kako na slikite, BEZ...


210 €
или предлог цена
02 јан 20:21NOVI DRZACI ZA MOBILEN TELEFON ZA NA STALKA

NOVI DRZACI ZA MOBILNI TELEFONI ZA RAZNI STALKI


600 МКД
или предлог цена
02 јан 19:25DRZACI ZA MIKROFON ZA NA TAPANI

NOVI DRZACI ZA MIKROFON ZA NA TAPANI CENA ZA EDNO PARCE ===========...


600 МКД
или предлог цена
02 јан 18:27B&W zvucnici

Se prodavaat Bowers end Wilkins zvucnici so jak bas. Made in Englan...


5.000 МКД
или предлог цена
30 дек 13:13PEAVEY GITARSKO POJACALO GITARA GITARSKI zasiluvac proveri

>>> POJACALO PEAVEY BLAZER 158 RED STRIPE TRANSTUBE SERIES DIMENZI...


4.500 МКД
или предлог цена
25 дек 20:03Dynacord Powermate 1000-3 ,CMS 1600-3

Ovlasten distributor za Dynacord i Electrovoice Novi so 3 godini gar...


3.100 €
или предлог цена
21 дек 22:52PRODAVAM MREZI TOPKI ZA SITE VIDOVI SHURE MIKROFONI MREZA

MREZI TOPKI SO SUNGER VNATRE ORIGINALNI ZAMENSKI NOVI MREZI ZA SITE M...


500 МКД
или предлог цена
19 дек 19:12Iznajmuvam zvucnici mikseti

Iznajmuvam muzicka oprema mikseta zvucnici mikrofoni tapani I dr


50 МКД
или предлог цена
13 дек 13:58Prodavam muzicki sistem

Muzickiot sistem ne e koristen mnogu. Odlicno e zacuvan. Totalno fu...


По Договор
или предлог цена
12 дек 12:15Vufer Crunch

Se prodava vufer i radio za seat leon povekje info na tel


3.000 МКД
или предлог цена
02 дек 10:59EMG DG20 David Gilmour

Se prodavaat najdobrite aktivni magneti kompleten set so Fender USA ...


25 ное 00:42RCF horni PEAVEY visokotonec bas basovi skretnici

PRVO PROCITAJ UBAVO ! PRVO PROCITAJ UBAVO ! SE E NOVO 1... 12...


330 €
или предлог цена
22 ное 21:51Pojacalo i zvucnici

zvucnici vo super sostojba malku koristeni ne se osteteni ili izduva...


3.500 МКД
или предлог цена
20 ное 10:52PRODAVAM MREZI TOPKI ZA SITE VIDOVI SHURE MIKROFONI MREZA

NOVI MREZI TOPKI ZA SHURE : SM58,PG58 , BETA58 , BETA57,BETA 87..


500 МКД
или предлог цена
16 ное 11:42Proel stalaci za klavijaturu

Proel stalke za sajzeri so dva sprata


50 МКД
или предлог цена
15 ное 15:31AKG Set od bezicni mikrofoni,pilot i bubici

2 bezicni mikrofoni, 2 AKG HT300, 2AKG SR300


1 €
или предлог цена
31 окт 19:37Fender Rumble 200 bass amp / бас појачало

Се продава бас појачало Fender Rumble 200 во одлична состојба, корист...


24.000 МКД
или предлог цена
14 окт 12:06Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам