Подкатегорија:
                   
85 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DRZAC ZA MOBILEN TELEFON ZA NA STALKA

NOVI DRZACI ZA MOBILNI TELEFONI ZA NA STALKA


600 МКД
или предлог цена
13 окт 20:05Sprat od stalka Spider pro

Prodavam sprat od stalka za sajzer Spider pro (crna), nova ne koriste...


По Договор
или предлог цена
10 окт 12:36NOVI ZAMENSKI GUMICI ZA BEZICNI SHURE MIKROFONI

ZAMENSKI GUMICI ZA PUSTANJE NA MIKROFONI SHURE BEZICNI OD MODELITE SL...


600 МКД
или предлог цена
02 окт 08:02PRODAVAM IRIG MOZE DA SE VRZE SO MIKSETA

PRDAVAM IRIG MOZE D ASE VRZE TELEFON SO MIKSETA I DA SE SNIMA PREKU P...


600 МКД
или предлог цена
22 сеп 06:41Se iznajmuva ozvucuvanje

Се изнајмува професионално озвучување за секаков вид на прослави,роде...


1 €
или предлог цена
14 сеп 14:02Sheffield zvucnik od Peavey 6505+

Се продава звучник Sheffield 12'', 16 Om изваден од гитарско појачало...


04 сеп 23:33KORG P3 PIANO MODUL MIDI proveri

KOMPLET SO ORIGINALEN ADAPTER PULT ZA NOTI SUPER SOSTOJBA. Golem...


29 €
или предлог цена
28 авг 19:57DRZAC ZA TABLET ZA NA MIKROFONSKA STALKA

NOVI DRZACI ZA TABLET ILI MOBILEN ZA NA MIKROFONSKA STALKA


600 МКД
или предлог цена
22 авг 16:54Shure ulxp4

Prodavam daljinsko shure ulxd4 sve orginalno najubava serija donesen...


По Договор
или предлог цена
13 авг 09:21Dynacord powermate 2200-2

Se prodava Dynacord 2200 so snaga 2x700w extra sostojba donesena od ...


1.300 €
или предлог цена
13 авг 09:21FBT himaxx 40

Kvalitetna 12 -ka mnogu cista i jaka so priroden ton.Navlaki,ne popra...


850 €
или предлог цена
08 авг 15:33Dinakord 10-1

Servisirana i 100% ispravna bez nikakvi krcenja,bruenja i slicno.Miks...


800 €
или предлог цена
08 авг 15:33KUFER ZA ROLAND TD-30 DRUM MODUL

Kupher za Roland TD-20,TD-30,TD-50 Drum moduli,maksimalno siguren


45 €
или предлог цена
16 јул 23:38Sennheiser ew300 g2 daljinski

Prodavam daljinski SENNHEISER EW 300 G2 odlicno socuvani


300 €
или предлог цена
08 јул 01:08AKG dalinsko

Prodavam Akg Dalinsko PT 40 PRO Dalinskoto e vo super sostojba si rab...


220 €
или предлог цена
02 јул 12:52KUFER ZA KORG PA 5X

Kupher za KORG Pa 5x 61 key


65 €
или предлог цена
02 јул 08:28SAX,KLARINET,RISIWER zaedno

Kupher za alt sax,klarinet i risiwer so dalecinsko ,adapter i kabl za...


4.700 МКД
или предлог цена
28 јун 23:43Pojacalo Sanyo i Mikseta Phonia

!!! KONTAKT - 078844735 !!! Se prodavaat Pojacalo Sanyo Mikseta P...


По Договор
или предлог цена
17 мар 19:21Mikseta Elektron Model R8 Stereo Mixer

!!! KONTAKT - 078844735 !!! Se prodava mikseta Elektron Model R8 S...


По Договор
или предлог цена
17 мар 19:12BOSS DD3 DELAY EFEKT GITARA GITARSKI PEDALA PAPUCA proveri

PROCITAJ UBAVO UBAVO PROCITAJ PROCITAJ UBAVO >> NE E ISPRAVE...


30 €
или предлог цена
12 мар 20:14Klavirsko stolce

Prodavam stolce za klavir so podesuvanje na visina


50 €
или предлог цена
06 мар 19:12Gitarsko pojacalo

Se prodava gitarsko pojacalo ne e koristeno ni 5pati, tel kont 076208...


2.000 МКД
или предлог цена
07 фев 10:30NOTEN PULT Muzicka Naklada Zagreb

2 Notni pulta Muzicka Naklada Zagreb,potpolno isprawni


450 МКД
или предлог цена
17 јан 23:38Zvucnici / звучници EV

PRDAVAM ZVUCNICI EV, INFORMACII NA: Viber 070/574-936 (Dimitar) Ili ...


350 €
или предлог цена
08 дек 11:14Napojuvanje za mikseta predpojacalo pretpojacalo proveri

>>> 1...HILL AUDIO (made in England) IZLEZI : 2 x +-17v (se reguli...


По Договор
или предлог цена
14 ное 18:20ANALOGNA PRO 40 KANALNA MIKSETA (MACKIE SR-40.8)

Miksetata e maksimalno socuvana i e rabotena isklucivo vo studio , po...


1 €
или предлог цена
26 сеп 14:04Boss GT 100 processor + bag(Thomann)

Во перфектна кондиција и на изглед и на перформанс.


500 €
или предлог цена
03 јул 02:15Klarinet

Se prodava Cekoslovacki klarinet so kufer, "Special Amati Krasive" ce...


1 €
или предлог цена
25 мај 19:04Digitalna mikseta Midas M32r

Prodavam Midas m32r kako nov e fabrika


1.600 €
или предлог цена
04 апр 20:07KUFER ZA ELEKTRICNA GITARA

Kufer za elektricna gitara izraboten od cvrst materijal a lesen i mak...


3.300 МКД
или предлог цена
29 сеп 23:08KUFER ZA KORG PA-4X,PA -3X,CRONOS

Kufer za KORG modelite PA-4X,PA-3X,CRONOS,M3,PA-900,nov,neupotrebuvan


65 €
или предлог цена
29 сеп 22:51Kufer za Dynacord pm1000 ,pm1000-2

dimenzii 514.5 x 210.3 x 478.7


20 €
или предлог цена
14 авг 16:42Sennheiser, Shure

Sennheiser 835, Sennheiser 845, Shure GLXD4 so dve baterii, Shure PGX...


1 €
или предлог цена
06 авг 10:01Dalecinski daljinski insturment set buba mikrofon pilotka

Nov domasen profesionalen proizvod isproban,dokazan od vrven kvalitet...


155 €
или предлог цена
06 авг 09:59Se prodavaat zvucnici OMNITRONIK

Se prodavaat zvucnici


350 €
или предлог цена
05 јул 14:38AKG Dalinsko

Se prodava Akg Dalinsko sacuvano odlicen raboti bez problem moze sa s...


150 €
или предлог цена
29 јан 23:31Sennheiser Dalinski ew 100 G2

Se Prodava Dalinsko Sennheiser ew 100 G2 vo odlicna sostojba


230 €
или предлог цена
17 дек 22:48Гитарско Појачало Roland Jazz Chorus 120

ИТНО Продавам Легендарно гитарско појачало Roland Jazz Chorus - 120W....


24 ное 20:26Dalinsko AKG

Se prodava dalinsko AKG vo odlicna sostojba za duvacki instrument kla...


1 €
или предлог цена
22 ное 12:49pojacalo bufer thrustmaster 2.1 sound system

pojacalo so zvusnici poloven raboti


1.200 МКД
или предлог цена
13 ное 09:56Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам