125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Canon EOS R

Canon EOS R kupeno od PIX+ pred 2 meseci so Garancia 2 godini 071 ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 јун 12:51Промовирано

SAMSUNG VODOOTPOREN DIGITALEN APARAT HD MP10 FULL PACK

Odlicen digitalen vodootporen aparat SAMSUNG MP10 HD FULL PACK....apa...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

30 јун 22:24Vodootporen digitalen aparat Samsung wp10 vo kutija

prodavam vodootporen digitalen apara vo kutija koplet kako nov a...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 јун 22:42Se prodava Nikon D5200

Nikon D 5200 Objektiv Nikkor AF-S 35mm f/1.8 G Objektiv Nikkor AF 3...


22.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

08 јун 22:02Prodavam Pentax K-01 so 18-55mm plus 50mm/1.8

Prodavam Pentax fotoaparat, nov bez grepka, samo 2923 okinuvanja na s...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

25 апр 14:25Nikon d7000 |18mm-105mm| 50mm| Nikon D3100|18mm-55mm| 50mm|

Се продаваат две тела и 4 објкетиви. Не можно одделно купување. Ценат...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

16 апр 11:31Sony α7R II Profesionalen Foto Paket

SONY A7R M2 FOTO KOMPLET KOJ SHTO SODRZHI: 1x Sony α7R II (ILCE-7R...


4.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

08 апр 22:58Fujifilm FinePix foto aparat

Aparatot nee koristen podolgo sve raboti samo nekogas nejke da dade n...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

19 мар 17:16Nikon D610 FX + 24-85mm

Se prodava fotoaparat Nikon D610 i objektiv Nikon 24-85mm (f.3.5-4.5)...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 мар 17:23ASAHI PENTAX Bellows unit m42

ASAHI PENTAX Bellows unit m42 Одлична состојба , одлично макро за м...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

23 фев 21:43Се продава фотоапарат Nikon D3400 | fotoaparat

Се продава DSLR фотоапарат Nikon D3400 со kit lens 18-55mm, купен на ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

26 дек 15:19Nov Grip za Fuji X100 i X100S

LB-X100T Nov Grip za Fuji X100 i X100S ,zapakuvan voopsto ne koriste...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

04 ное 08:14BMPCC + Olympus M Zuiko 17mm F1.8

BMPCC - body Objektiv Olympus M. Zuiko 17mm f1.8 Blackmagic pocke...


680 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

31 авг 11:22СУПЕР ЦЕНА ЗА НОВ 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐍 𝐃𝟕𝟐𝟎𝟎

Се продава НОВ 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐍 𝐃𝟕𝟐𝟎𝟎 18-140 VR KIT по неверојатна ...


41.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

11 авг 12:18Продавам зум објектив FUJI XF 18-55 нов поволно

Продавам зум објектив FUJI XF 18-55mm 1:2.8-4 R LM OIS како нов, купе...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

04 авг 17:55Продавам поволно PENTAX K-20 во одлична состојба

SMC PENTAX K-20 со зум PENTAX-DA 1:2.8 16-50mm; објектив SMC PENTAX-F...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 авг 19:03Sankyo Wide converter 0.75 za 55mm

Sankyo Wide converter x0.75 za 55mm navoj na objektiv. Cena 2000den.


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

25 јул 08:55Kenko 2x telekonverter za Canon FD mount

Kenko 2x telekonverter za Canon FD mount.vo top sostojba. cena 1500d...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

13 мар 07:51Fuji X-H1 body

Fuji X-H1 body PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белград...


850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

21 јан 13:05Canon EOS 7D Mark II body - PCFOTO

Canon EOS 7D Mark II body PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница...


1.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

14 јан 11:37Pacificimage PRIME FILM PF 3600 PRO

Продавам специјализиран скенер за 35mm филм/слајд Pacificimage PRIME ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

11 јан 09:07Nikon D610 + battery grip Nikon MB-D14- PCFFOTO

Nikon D610 + battery grip Nikon MB-D14 PCFOTO. BIZ е специјализира...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

06 јан 12:19Canon G7X Mark II - PCFOTO

Canon G7X Mark II PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белг...


520 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

06 јан 12:14Nikon D3300 + 2 objektiva (18-55, 50mm 1.8)

Se prodava Nikon D3300, malku koristen, so kutija. Vklucuvajki i dva ...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

06 јан 09:00Nikon D3300 + 18-55mm

Se prodava Nikon D3300, malku koristen, so kutija. Vklucuvajki i obje...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

06 јан 09:00Nikkor lens 50mm 1.8

Se prodava Nikkor objektiv 50mm 1.8, mnogu malku koristen, so kutija.


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

06 јан 09:00Fuji X-T20 18-55

Fuji X-T20 18-55 PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белгр...


799 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

31 дек 12:47Nikon P1000 - PCFOTO

Nikon P1000 PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белград ко...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

30 дек 13:41Nikon D610 body - PCFOTO

Nikon D610 body PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белгра...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

30 дек 13:31Canon EOS R body - PCFOTO

Canon EOS R body PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белгр...


1.770 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

30 дек 13:23Canon EOS 200D Mark II / 250D 18-55 STM, - PCFOTO

Canon EOS 200D Mark II / 250D 18-55 STM PCFOTO. BIZ е специјализир...


575 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

20 дек 11:56Nikon D5600 18-55 VR AF-P -PCFOTO

Nikon D5600 18-55 VR AF-P PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

19 дек 15:07Canon EOS 800D 18-55 IS STM - PCFOTO

Canon EOS 800 D 18-55 IS STM PCFOTO. BIZ е специјализирана продав...


599 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 дек 16:33Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K Canon EF- PCFOTO

Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6 K PCFOTO. BIZ е специјали...


2.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 дек 12:37Canon EOS 4000D 18-55 - PCFOTO

Canon EOS 4000 D 18-55 PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од...


285 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 дек 12:05Sony A7 III Body

Sony A 7 III PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белград ...


1.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 дек 11:54Fuji X-T3 18-55 - PCFOTO

Fuji XT3 18-55 PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белград...


1.490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 дек 11:45Nikon D500 Body

Nikon D500 telo PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белгра...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

17 дек 16:57Aee s70 action camera

Aee s70 nova so garancija uste godina ipol Koristena mnogu malku Kv...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

03 дек 09:05KUPUVAM NIKON D3100 ili D5100

Kupuvam Nikon D3100 ili D5100 (telo so objektiv), socuvani so okinuva...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

28 ное 18:00prodavam Canon EOS 77D

Canon EOS 77D samo telo (https://www.dpreview.com/reviews/canon-eo...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

28 ное 13:27Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам