Куманово
                   
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se bara pomosnik mehanicar za viluskari i platformi

ТЕРМАЛИФТ, Водечка компанија во Македонија за продажба, изнајмување и...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

30 ное 09:57Промовирано

Marketing and entrepreneurship

If you feel like you deserve more and have big dreams for yourself an...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

08 дек 21:50Se bara sofer za zamena od 25dec do 30jan

Baram zamenski sofer(Ozbilen) so C+E kategorija za Lokalno vozenje v...


80 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

08 дек 10:12Profesionalen vozac C+E

Se bara profesionaleni vozaci za vo evropa Germanija - Holandija Loka...


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

08 дек 10:06BARAM TAXI TAKSI VOZAC

Za poveke informacii na tel


6 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

08 дек 10:04Возач Шофер за Замена Sofer Vozac Ц+Е

Се бара шофер со BG докуенти и искуство,работа со контенјери внатрешн...


2.222 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

07 дек 12:56Se baraat majstori,Tesari i Zidari za rabota vo Srbija

Se baraat majstori ,tesari i zidari za rabota vo Srbija na Divcibare,...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

06 дек 08:34Baram sofer za taxsi od Kumanovo

Baram sofer so iskustvo za vozenje taxsi od Kumanovo plakanje od kil...


16 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

05 дек 23:53Se bara zena za rabota vo Minhen

Se bara zenska osoba do 40 god za rabota vo germanska familija vo Min...


12 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

04 дек 16:20Karabini od temel do krov i renoviranje

Karabini


5 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

01 дек 22:49Security

Baram rabota kako security imam rabotno iskustvo 5 god kako fizicko o...


1 €
или предлог цена
Куманово

Барам работа

01 дек 10:12Se bara vozac so B kategorija i evropski dokumenti

ML TRANSPORT 2017 LTD bara vozac so B kategorija, se vozi kombe Citro...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

01 дек 05:55Sofer so 20-godisno iskustvo bara rabota

Baram rabota za vozac vo 2-ka vo megjunaroden transport. imam Slove...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Барам работа

30 ное 18:34Se bara opst rabotnik

Se bara opst rabotnik za rabota za masinsko malterisuvanje so mesto n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

30 ное 10:25Se bara pomosnik mehanicar za viluskari i platformi

ТЕРМАЛИФТ, Водечка компанија во Македонија за продажба, изнајмување и...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

30 ное 09:57sofer

Baram vozac na kamion soC+E kategorija za rabota vo Germanija. se vo...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

29 ное 17:48Vozač za EU za Slovenska firma

Se bara vozač so kategorija C+E za Slovenska firma so EU dokumenti il...


3 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

27 ное 22:35Fasaderi

Se bara grupa fasaderi ili majstori za fasada Broj za kontakt 0716...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

24 ное 23:08Се бара возач со Е категорија

Потребен е возач со Е категорија за релација Македонија-Романија-Буга...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

19 ное 19:57Distributer

Se bara distributer so C kategorija za vo Belgila so Eu dokumeti. Dob...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 ное 19:38Potreben e sofer so Eu dokumenti

Potreben e sofer so iskustvo po moznost da poseduva Bg dokumneti se v...


70 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 ное 10:52Ekstrudergija

Se bara iskusen majstor na ekstruder za najlon . Relacija na z...


500 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

16 ное 04:58Vozac so "E" kat.za vo EU

Vozac so ,,E" kategorija za rabota vo D, HL ,B, se vozi kontejner p...


80 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

06 ное 08:03Се бараат колеги - возачи од CE категорија - Мерцедес, Бреме

Драги колеги, за нашата компанија бараме возачи на камиони со CE ка...


2.400 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

04 ное 13:05РАБОТА СО БГ - ПАСОШ

Нудам повише видови на работа во Германија исклучиво со Европски док...


111 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

29 окт 18:51Se baraat Vozaci na Kamion so C+E kategorija

Se baraat vozaci na kamioni ( sleperi ), Ima moznost za vozenje : ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

28 окт 14:34Молер со или без работно искуство

Имам потреба од молер со или без работно искуство. За сите останати ...


1.700 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

28 окт 00:38HITNO SE BARA SOFER - VOZAC ZA VO EU

Hitno e potreben sofer so BG ili Eu dokumenti za rabota. -Se vozi Da...


85 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

27 окт 08:28Kalimero bara rabotnik kelner/sanker

Restoran kalimero bara rabotnik sanker/kelner povekje info na 070/878...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

18 окт 18:12DOORS Ima potreba od ekipa na MONTAZERI.

Doors kopani od Kumanovo ima potreba od ekipa na montazeri na sobni i...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

13 окт 07:53Vozac B.C.i E kategorija

Baram rabota vozac B kategorija kombi i moze kamion Samo C kategorija...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Барам работа

05 окт 10:34Majstori , vozači, i mašinisti za Slovenska firma

Se baraat majstori vozači mašinisti i opšti rabotnici za gradežni rab...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

30 сеп 14:53Konkurs - Конкурс

Konkurs Kompania Ndertimore Eu Bau GmbH Kumanove, ne kuader te hapj...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

26 сеп 14:22ХИГЕНИЧАРКИ,ПАКУВАЧИ НА РОБА,ОПШТИ РАБОТНИЦИ

Месна индустрија Никси Дооел со седиште на ул.75 бр.8 нас.Карпош Кума...


20.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

21 сеп 13:25возачи

Poradi zgolemen obem na rabota se baraat vozaci so E kategorija vo Ce...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

20 сеп 08:51Rabota vo Germanija za lüftung heizung sanitär

Ima me potreba od majstori za parno grene, i pomosnici za ventilacija...


10 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

17 сеп 15:36Se bara sofer

ZHI- EM IMA POTREBA OD SOFERI ZA TERMINALSKO RABOTENJE KELN BENELUK...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

12 сеп 18:40Се бара Шофер на комбе во Англија - Смештај Обезбеден

Смештај обезбеден, добра плата. Кандидатот треба да има барем 25 годи...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

12 сеп 13:54Се бара Шофер на комбе во Англија - Смештај Обезбеден

Смештај обезбеден, добра плата. Кандидатот треба да има барем 25 годи...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

12 сеп 13:52СЕ БАРА ПОМОШНИЧКА ЗА ДОМАШНИ РАБОТИ ЗА ХИГИЕНА И СЛ.

СЕ БАРА ПОМОШНИЧКА (ХИГИЕНИЧАР ЗА ДОМАШНИ РАБОТИ ЗА ХИГИЕНА И СЛ. Бро...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

28 авг 22:13Baram vozac za rabota vo Eu so C+E kategorii

Potrebni se dvajca vozaci so iskustvo za terminalska rabota vo De/Be/...


1 €
или предлог цена
Куманово

Нудам работа

27 авг 17:10Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам