Неготино
                           
162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam Stan za deloven prostor strog centar

Se izdava Stan za deloven prostor vo strogiot center na gradot na prv...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Станови

27 окт 20:29Нива во Криволак

Се продава нива во Криволак од десната страна зад Железничка станица ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

24 окт 15:33kupuvam garaza ili podrum

kupuvam garaza ili podrum vo Negotino.tel 078866999


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Гаражи

24 окт 10:39Plac vo Negotino nad Pamela oil 4400m2

Se prodava plac vo Negotino nad benziska Pamela od 4400m2 so imoten l...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

04 окт 13:06plac pokraj avtopat Negotino Gevgelija 7000m2

Se prodava zemjiste na avtopat Negotino Gevgelija od 7000m2 so imoten...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

04 окт 13:06SE PRODAVAT 3 NIVI VO SELO PEPELISTE

parcela br:1607,niva,Kriva,,Pepeliste kl.5.4285m kvadratni;444,,,Stud...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

17 сеп 11:29Del od kuka 16000€

Se prodava povolno del od kuka blizu centarot na gradot tvrda gradba ...


16.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

22 авг 12:50Prodavam lozje Smederevka 5 dekara vo Crno pole

Prodavam lozje Smederevka 5 dekari vo Crno pole. Lozjeto e na pat I p...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

11 авг 21:07Prodavam lozje 3,5 dekari Smederevka vo Crno Pole

Prodavam lozje 3,5 dekari Smederevka vo Crno pole pod voda na pat....


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

11 авг 21:06se prodava niva gradesno zemjiste.

za zgrada, staben objekt, hala za detalni iformaci javetese na ovoj...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

06 авг 18:33Se prodava

Dosta povolno


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

26 јул 22:05Se prodava stan

Se prodava trosoben stan 95m2 vo strogiot centar na Negotino Na 1vi ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

20 јул 09:57Stan

Za oBilni


60 €
или предлог цена
Неготино

Станови

13 јул 15:34NIVA VO SELO PEPELISTE NEGOTINO

Nivata e 23 dekara poveke info na tel-075 716 733


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 јул 11:43Prodavam biznis - niva, ovoshtarnik od 40 hektari

Prodavam razraboten biznis - zemjodelsko obrabotlivo zemjishte - niva...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

04 јул 19:34Se iznajmuva objekt na ulica Femo Kulakov Negotino

Objektot e 280kvadrati so parking mesto 100kvadrati


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

02 јул 14:20Дуќан на Градскиот зелен пазар во Неготино

Цена по договор


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

29 јун 12:43Се продаваат градежни плацеви !!!

Се продаваат градежни плацеви во месноста "Стар Расадник" во близина ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

02 јун 00:20SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor so 2 vleza, parking,65mkv.Mnogu pogoden za...


1 €
или предлог цена
21 мај 10:31Izdavanje na magacinski prostor

Vkupna kvadratura e 1000 m2 Magacinski prostor 582 m2 I kancelariski...


По Договор
или предлог цена
13 мај 16:29Се продава куќа во Демир Капија

Се продава куќа на два спрата во Демир Капија, после мостот, со вкупн...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

11 мај 21:54Деловен простор во строгиот центар

Се продава или издава деловен простор со вкупна површина од 220м2. во...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

11 мај 21:42Hitno se bara plac 1000m2 za kuka

Se bara plac hitno vo Negotino za izgradba an kuka Kontakt 071 379...


22 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 апр 20:44Se prodava lozje

Se prodava lozje vo crno pole so povrsina od 5390 m2. Od koe pola e r...


5.300 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 апр 09:26Се издават деловни простории во строгиот центар на Неготино

Се издава деловен простор во строгиот центар на Неготино Многу пог...


По Договор
или предлог цена
08 апр 23:35Se prodava luksuzno opremen stam vo Negotino

075 416 498


90.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

28 мар 15:55Плац на индустриска зона во Неготино

Се продава плац на одлична локација на ул. Индустриска (индустриска з...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

10 јан 14:08Gradezno zemjiste

Gradezno zemjiste 2440m kv na patot za kurija


20 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

04 јан 14:05Се продава стан во центарот на Неготино

Се продава реновиран стан во центарот на Неготино, кај семафорите. Ст...


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

24 ное 21:00Se izdava deloven prostor vo Negotino

Se naogja vo centarot na Negotino nad Sparkasse banka na ul Aco Adzi ...


20.000 МКД
или предлог цена
24 ное 18:14Izdavam stan

Izdavam.kompletno namesten stan vo Negotino


6.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Станови

23 ное 15:53Lozje - Niva so vikendicka - kukja

Se prodava starto lozje vo Negotinsko so vikendicka na sprat (garaza ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

09 ное 07:44Zamena stan za kuka karabina ili ponova gradba

Zamena stan za kuka karabina ili ponova gradba Stanot e na ulica Pet...


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

07 ное 11:51Се изнајмува модерно наместена куќа

Куќата е во одлична состојба, на само 5 минути од центарот на градот,...


200 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

23 окт 00:03Deloven prostor

Се изнајмува деловен простор Се издава објект: ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во п...


1 €
или предлог цена
16 окт 13:00Centar prizemje od kuka 65m2+podrum+dvor 200m2+garaza

Се продава дел од куќа приземје во непосредна близина на строгиот цен...


23.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

13 окт 06:59Нива до регионален пат

Се продава нива до регионален асфалтен пат Неготино-Демир Капија во б...


2 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 окт 22:09izdavam ducan(deloven prostor) vo strog centar

Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na gradot na atraktivna ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дуќани

08 окт 10:09Kupuvam stan

Kupuvam stan ili kuka vo Negotino 075925110 ili 075694772


24.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

18 сеп 11:57Kupuvam stan vo Negotino

Kupivam stan vo Negotino. Barajte na tel.078 245 799


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

13 сеп 18:09Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам