Неготино
                           
162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стан во Градска Порта

Стан во Градска порта на 3 спрат,со подрум вкупно 79 квадрати.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Станови

31 јул 22:14Барам куќа или стан

Барам куќа или стан во Неготино околу 100 м2 со цена околу 20 до 25 0...


20.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

21 јул 17:56plac

se prodava plac od 500m2 kaj bel sjaj tel.za info. 070 239 212 ce...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 јун 23:02Се издават деловни простории во строгиот центар на Неготино

Се издава деловен простор во строгиот центар на Неготино Многу пого...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дуќани

05 јун 19:43IZDAVAM NIVI VO TREMNIK

IZDAVAM NIVI VO TREMNIK


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 мај 12:02Izdavanje na magacinski prostor

Se izdava magacinski prostor so povrsina od 300m2. Ima i posebna pros...


300 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

10 мај 09:02Gradezno zemjiste do samiot avtopat

Se prodava/izdava - Gradezno zemjiste do samiot avtopat


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 мај 12:39Lozje

Se prodava Lozje 10dekara od koj 1dekar sorta Rizling 9dekara sorta K...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

29 апр 23:31Kupuvam plac

Kupuv plac za izgradba na kuca vo Negotino. Za povece informacii ve m...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

24 апр 20:38Plac

Se prodava stara kukja kako plac vo centarot vo Negotino sproti parko...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

22 апр 09:22SE PRODAVA STAN tip top renoviran

- 2 spalni -dnevna -kujna -kupatilo -hodnik tel..za kontakt..076...


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

24 мар 16:09Se prodava niva ( suma )

Se prodava niva ( suma ) - 2 dekara vo atarot na s.kurija


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 фев 20:14SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor od 220 m2 vo Negotino na ul. Marsal Tito pr...


1 €
или предлог цена
24 фев 14:23SE PRODAVA

SE PRODAVA ili izdava deloven prostor vo Negotino, so povrsina od 120...


100.000 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

21 фев 16:47Se prodava semejna kukja celosno renovirana

Se prodava vednas vseliva celosno renovirana kukja na dva sprata I p...


100 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

04 фев 20:11Изградба на објекти од темел до клуч на рака по СУПЕР ЦЕНА

ТЕЛЕФОН: 075/664-386 П О Н У Д А За изградба на станбен објект од...


299 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

29 јан 13:00KUPUVAM STARA KUKA VO NEGOTINO nas. ANTIGONA

Kupuvam stara kuka ili gradezno zemjiste vo nas.Antigona ili vo poyes...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

21 јан 09:00Niva

Se prodava niva od 14 dekari od koja 10 dekari od nea e nasadeno lozj...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 јан 11:31СЕ ПРОДАВА НИВА ОД 4.000М2 ВО ТИМЈАНИК

СЕ ПРОДАВА НИВА ОД 4.000М2 ВО ТИМЈАНИК ЦЕНА ПО ДОГОВОР


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

05 јан 10:06СЕ ПРОДАВА ЛОЗЈЕ - СОРТА ВРАНЕЦ

СЕ ПРОДАВА ЛОЗЈЕ ОД 4.000м2 СОРТА ВРАНЕЦ, ВЕДНАШ ДО ВВ. ПОВАРДАРИЕ, Н...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

05 јан 10:05Prodavam lozje

Prodavam smederevka 4dekara , fondovo , so kapka po kapka sistem Ce...


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

11 дек 15:57Се продава лозје, сорта ВРАНЕЦ

Се продава лозје, сорта вранец 4,2 декари под систем за наводнување в...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

23 ное 16:31Се продава лозје (кај Бутче)

ОБНОВЕНО: 26.07.2020 (цената го вклучува родот) Се продава лозје од ...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 ное 19:55Se prodava lozje

Loze 5dekari smederevka tapijalno vo dolni disan ima bunar za voda i...


2 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

20 ное 00:18Se prodava kuka

Se prodava dvospratna kuka so garaza so renoviran krov pred 1godina ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

31 авг 14:56kuka vo centarot na Negotino

se prodava kuka vo centarot na gradot so vkupna povrsina od 224 m2 bl...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

14 авг 15:21Kupuvam. kukja.

Kupuvam kukja.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

28 јул 08:15NIVI VO s.PEPELISTE-NEGOTINO

Se prodavaat dve nivi vo s.Pepeliste vo Negotino. Vo oblast na mesto...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

13 мај 22:34SE PRODAVA NIVA VO INDUSTRISKA ZONA BLIZU ZELEZNICKA STANICA

Se prodava niva so dobra mestopolozba pogodna i za izgradba na indust...


3 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

20 апр 00:26Се продава Куќа

Куќата се наоѓа во строгиот центар на градот спроти единасеткатницата...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

25 мар 20:00Lozje se iznajmuva

Поседуваме лозје од околу 5 ha на локација 2 км на излез од Неготино ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

26 фев 18:25Се продава деловен простор во Стоковна куќа

Се продава деловен простор во Стоковна куќа на втори спрат над City C...


12.500 €
или предлог цена
24 фев 15:55Се издава деловен простор во Стоковна куќа

Се издава деловен простор во Стоковна куќа на втори спрат над City Ca...


4.000 МКД
или предлог цена
24 фев 15:55Zemjodelsko zemjiste vo Gorni Disan

Zemjodelsko zemjiste(lojze)so sorti Kartosija,Smederevka,Stranosina,p...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 фев 14:43Lojze Gorni Disan

Zemjodelsko zemjiste(lojze)so sorti Kartosija,Smederevka,Stranosina,p...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 фев 14:43Се издава деловен простор во с.Тимјаник

Се издава деловен простор во с.Тимјаник 100м2,може да се користи за ...


111 €
или предлог цена
01 фев 18:56Се продава сендвичара

Се продава сендвичара, сендвичарата се наоѓа на автобуската станица в...


1 €
или предлог цена
06 јан 16:14KUKA

KUKATA SE NAOGJA NA VLEZOT VO NEGOTINO,VEDNAS DO RESTORANT DRAGI-UTKI...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

30 ное 07:52NIVI 33 DEKARA VO PRZDEVSKO POLE

Nivite se na poveke mesta..,okolu 8 dekara se pokraj Vardar so moznos...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

14 авг 12:56Se prodava Kukja vo selo dolni Disan - Negotino

Se prodava Kukja vo selo dolni Disan - Negotino vo dobra sostojba. C...


111.111.111 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

06 авг 18:21Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам