Неготино
                   
339 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid 2.9 462 HP (Benzin + Struja) Proizvedena ...


99.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 11:47Промовирано

VW GOLF 7.5 1.6tdi 116ks 2018godina

Se prodava Golf 7 2018 godina 165.000 km so servisna kniska So full ...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:17Промовирано

Mercedes ML brabus motor 4.2

22ki zimski gumi glanc novi Moze i zamena


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 дек 21:11Bmw 320d

Se prodava bmw 320d 184ks vo ekstra sostojba. 4 novi zimski i 4 novi...


18.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 дек 18:58Reno Megan 1.5 decei 2008 godina

Se prodava Reno Megan 1.5 decei 2008 godina regestriran cela godina s...


2.800 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.200 €
Неготино

Автомобили

18 дек 17:23SE PRODAVAAT BANDAZI ZA MERCEDES ML

BANDAZI ZA MERCEDES ML 18 KI


300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 дек 23:02HLADNJAK ZA NISSAN SUNNY BENZIN NOV

SE PRODAVA HLADNJAK LADNIK ZA VODA ZA NISSAN SUNNY BENZIN


120 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 дек 23:02Zastava Fiat 1300 Застава Фиат 1300

Se prodava Zastava Fiat 1300 1968 godina Kolata gi Ima site delovi,...


1.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 дек 12:54Застава Фиат 1300 Zastava Fiat 1300

Se prodava Zastava Fiat 1300 1969 godina Registriran Prevod I od...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 дек 12:53Опел корса

Opel Corsa Opel Corsa 1997 Со нови гуми, регистрирана со 08 месец 20...


1.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

12 дек 14:29MAZDA 6

2.0 Ful oprema Napraven mal i golem servis Novi gumi Registrirana do...


2.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 дек 16:27BMW 120 D 220hp

Kolata e bez zabeleska,go ima noviot motor eur 5(cipovan na 220 hp i ...


4.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 дек 13:00Ford Mondeo 2.0 16v 1.8td

Se prodavat delovi za ford moneo benzin i dizel


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 дек 10:39Se prodava VW Passat

Se prodava avtomobil, vo mnogu dobra sostojba. Proizveden Dekemvri 20...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 дек 21:24Fiat Brava 1.4 benzin/plin atestiran

Fiat brava 1.4 benzin plin atestiran,59kw, 1996 godina,vo ispravna so...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 дек 23:44Opel Astra 1.7

Kolata e vozena domakinski. Servisirena redovno Donesena e od german...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 ное 21:29Opel Antara 2.0 CDTI

Se prodava Opel Antara 2.0 CDTI 148hp 2008 god, kolata e vo odlicna s...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

23 ное 22:20Pezo 607

Full servisirana ..plin atestiran..registracija istecena ...


2.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 ное 14:53PEUGEOT 508 1.6 е-HDI GT Line

PEUGEOT GT-Line OPREMA 508 1.6HDI E-HDI!!! 86KW/120KS 2012 ...


9.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 ное 10:58RENAULT MEGANE III 1.4 TCE TURBO BENZIN PLIN 131KS

KOMANDI NA VOLAN TEMPOMAT PARKING SENZORI NAZAD BANDASI 17KI CON...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 ное 19:52Mercedes A180 CDI Avantgarde Super Ekonomichen

Mercedes A180 CDI Avantgarde Super Ekonomichen 📲072/308-150 Registr...


3.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 ное 13:00Opel Astra GTC 1.6 Sport Coupe benzin

Opel Astra GTC 1.6 Sport Coupe benzin 📲072/308-150 Redoven servis K...


3.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 ное 13:00Audi 80 1.9 TDI

Возилото е во исправна состојба регистрирано до 05.11.2022 - Алумини...


70.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

08 ное 10:58KYRON

Se prodava Kyron inf: 075 416 495 Kska


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 ное 10:59Avtomatik Golf 5 plus

Se prodava WV golf 5 plus avtomatik Registriran do juni 23g. Naprav...


5.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 ное 23:21Audi A6 3.0 245hp TDI S line Boris 071 341 001

Full oprema Quattro Napraven golem servis Dva para bandazi Odli...


25.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 ное 11:03Delovi za yugo/zastava 45/55

Vrati kompletni i gepek so staklo zglobovi alternator alanser...


100 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 11:19Yugo 55 Zastava Delovi motor

Alanser Alternator Farovi Karburator Amortizeri Federi Auspu...


77 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 11:16Bandasi bandazi Bmw 5x120 BMW

5x120 15ki Bandasite se ekstra moze so gumi moze i bez


4.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 11:16Mercedes C klasa delovi(zaden trap) W204

Delovite se za C klasa 2007-2014godina W204 Delovi od zaden trap to...


99 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 окт 11:13MERCEDES E 200 CDI 2006 god.

MERCEDES E 200 CDI 2006 god. Registriran so zelen karton Mart -2023g...


5.950 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 окт 12:20Renault Twingo

Твингото е во одлична состојба, редовно сервисирано, неувезувано, реа...


5.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

24 окт 15:09Se prodava Citroen Xsara 1.4 atest plin

Se prodava Citroen Xsara 1.4 so atest plin, so klima, momentalno defe...


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 окт 19:40Bmw 530D

Voziloto e vo odlicna sostojba, redizajn,kobra menjac, so realni kilo...


7.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

11 окт 13:00Се продава Југо Темпо

Продавам Југо Темпо 1.1 со атест плин, година на производство 2000, в...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 окт 14:18Farovi za passat b6

Farovi za passat b6 original Valeo 071 350 080 bojce


5.500 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 окт 13:00Saran

Se prodava Saran donesen od Germanija za sopstveni potrebi ne e takas...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 окт 22:05Displej za mitsubishi space star

Displej za mitsibushi space star


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 сеп 10:54Chevorlet captiva

Na bg tabli Moze da se carini 075 470 229


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 сеп 15:11Prodavam Wartburg

1300 kubika NEREGISTRIRAN Pali vozi 80.000km realni 1991god proizv...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 сеп 12:39Senzor zs visok pritisok na naftata

Senzor zs visok pritisok Bosch nov


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 сеп 09:23Se prodava Hyundai Santa Fe

Se prodava Hyundai Santa Fe 2.2 crdi 4x4 automatic 2009god. so 7 sedi...


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 авг 00:10Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам