Кичево
                   
776 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:08Промовирано

VW TOURAN 2.0 TDI 2008 HIGHLINE CH

🇨🇭 VW TOURAN 2.0 TDI 2008 HIGHLINE🇨🇭 ✅TOURANOT IMA 2.0 TDi 8...


6.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:38Mercedes c200 kompresor

Mercdes c200 kompresor Benzin-plin dizna atest Atest foli


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:34fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima dva kl...


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:31se prodava BMW 318 d. 2008 g.

Bmweto e mnogu socuvano so mnogu oprema so zelen karton. se dava pora...


6.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:31Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22OPEL Insignia 2.0 CDTI 160ks

Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks 2009. Registrirana do 03/2023...


6.600 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.100 €
Кичево

Автомобили

15 мар 22:19Ford mondeo Rs

Ford Mondeo RS 2.0i 16v 131hp 1998godina Vo top sostojba pali vozi,...


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 18:14Mercedes A160

Mercedes A160 cdi.1992 cm3,proizveden 2006-ta prva registracija 2007-...


3.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 17:16AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Kolata e vo besprekorna sostojba,full oprema...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 15:51Peugeot 205 pezo 205

Atest plin. Registrirano do 08.08.2023 Pali vozi, samo desna jabuci...


999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 11:45Ford focus reg so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi

Ford focus reg cel god so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Кичево

Автомобили

15 мар 09:53Mercedes E320 4 MATIC

Mercedes E320 4 MATIC reg cel god so plin atest foli atest 4 novi gum...


6.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.800 €
Кичево

Автомобили

15 мар 09:52Bmw x5

Se prodava bmw x5 moze zamena so kola so 7 sedista


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 09:52KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS***EURO 5**

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS - EURO 5 - PANO...


10.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.999 €
Кичево

Автомобили

15 мар 08:02Opel Vectra C 2.2 DTi (nov akumulator i gumi) - mozna zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 07:43Renault scenic 2

Komplet servisirano, ulje, filter za gorivo, rebrast kais, zategaci, ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 мар 05:46Ford fusion 1.4 i benzin

Se prodava ford fusion 1.4 benzin, registriran do14.12.2023 godina, p...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 22:07Mercedes ML63 //AMG 510PS Unikkat !

Mercedesot e uvezen od shvajcaria carinet 12.000€ Registriran 02.2024...


35.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 21:15BMW E60 535D M-PACKET

Kolata e vo perfektna sostojba, mnogu socuvana. Registrirana cela God...


8.799 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 19:55VW PASSAT 2.0 diesel R-LINE uvoz CH

4MOTION ( 4x4 ) 230.000 km. so servisna kniska full oprema R-LINE ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 19:24AUDI A4 B8 “facelift” 2.0 diesel 2014

2.0 tdi 150 ks. servisna kniska uvezena od CH plateni site davack...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 19:24SE PRODAVA Audi A3

Mnogu dobro socuvano vozilo bez nikakvi vlozuvanja ima klima koja dob...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 13:02AUDI A5 3.0TDI Quattro S-tronic

🇨🇭AUDI A5 3.0TDi Quattro, S-line🇨🇭 ✅AUDITO E SO 239ks so F1 vo...


14.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 мар 09:59Motor 2.0i ALT za A4 B6 2002

Se Prodava Motor od A4 B6 2.0i ALT 96kw 2002 Imam i : -Bombini x4 ...


360 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 23:40TOYOTA AVENSIS 2.0 D

Toyota Avensin 2.0 2006 god. 317000 km Motor i menjach vo dobra sosto...


4.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 21:09Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 17:38Opel Astra

Продавам опел астра г. рег. до10 мај 2023г.пали вози. зимски гуми.


1.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 17:38Seat Toledo 1.9 Tdi

Seat toledo 1.9 tdi vo odlocna sostojba


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 15:48Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 15:29Jeep grand cheroke 3.1 na delovi

Polovni delovi za jeep. 3.1 imam skoro sfe do posledeno Shtrafce


12.345 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 15:29Jeep cheroke2.5 tdi samo na delovi

Oplovni delovi motor menuvac reduktori diferenciali is ver drugo ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 15:29Toyota benzin pln rg,cela god.

full oprema se funkcionalno


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 12:55Seat Ibiza 2.0 TDI FR ot CH 143ks

seat Ibiza 2.0 tdi FR ot shvajcarija so orginalni 130000 km orginal F...


6.500 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 €
Кичево

Автомобили

13 мар 10:41Ford Mondeo

Se prodavat Ford Mondeo TDCi so BLOKIRAN MOTOR. Barajte na ovoj br....


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 10:11Daewoo Tico

Se prodava Tico koliceto e vo dobra sostojba napraven servis dve novi...


850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 09:55Renault megane F7R

Se prodava renault megane coupe f7r 2.0 16v kolata e vo super sostojb...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 09:03Audi a5 coupe 3.0tdi

Se prodava audi a5 3.0tdi sline quatroo kolata e vo dobra sostojba na...


11.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 09:03Honda civic 1.4 so plin

Dobra sostojba


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 мар 06:26Opel C20LET

Se e novo komplet krpen preden i zaden trap od vectra a ima cip okolu...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 19:55Mercedes w124

Kolata se gleda na slikite


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мар 19:55Страна 3 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам