825 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартмани во центар на Охрид !

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Промовирано

Apartmani Ace

Се издаваат луксузни Апартмани во населбата Елешец до самиот брег на ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

06 авг 08:42Промовирано

APARTMANI VO PESTANI***** EXTRA

Izdavam apartmani vo Pestani na 50m. od ezeroto,vo tivka i zelena oko...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јул 16:10Промовирано

Apartmani Bodle Centar

OHRID CENTAR Izdavam potpolno novi apartmani vo samiot centar,so min...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:50APARTMENTS VELA - Novo Trokrevetno Studio

Novo studio se izdava vo Peshtani, na samiot breg od Ohridskoto Ezero...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:49Sobi Kuzmanoski

Специјална понуда за фирми! Издавам соби со сопствени купатила. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:46АПАРТМАНИ ROOM 88

•ОДБЕРЕТЕ ЕДНО ОД НАШИТЕ НОВИ СТУДИО АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТРОТ НА ГРАДОТ Н...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:43Se izdavaat Studia vo Raca-Ohrid

Studiata se kompletno opremeni sekoe zasebno,ima obezbeden parking...


11 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:36STUDIJA I APARTMANI-OHRID povolno

Kompletno opremeni studija i sobi [wi-fi,cable tv,mini kujna,kupatilo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:35APARTMANI VO OHRID

se izdavaat apartmani vo naselba Raca na 1.5 km. od centarot na Ohri...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:34Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMANI (od 4 do10osobi) KAJ NOVATA AVTOBU...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:18Апартмани во строг центар на Охрид

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:17SE IZDAVA NOV APARTMAN

DVOSOBEN APARTMAN(spalna I dnevna) Poveke od 40m2na 1vi sprat. KOMP...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:11Издавам соби во Пештани - Охрид

Се издава голем апартман за една или две фамилии. Апартманот е опреме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:10Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартм...


9 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:04APARTMANI STUDIJA PALOSKI

Izdavam dobro uredeni apartmani studija. Raspolagam so 2 trokrevetni...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:56SOBI VO NASELBA RACA ! VILLA D&M

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREME...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:42Apartmani Ohrid centar na samiot kej so pogled na ezero

Se izdavaat apartmani na samiot Kej so pogled na ezero vo centarot na...


10 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:39IZDAVAM SOBI VO OHRID

Izdavam sobi vo ohrid 500 denari po osoba za podetalni informacii na ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:29Апартмани и соби Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:22ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:13ИЗДАВАМ СОБИ ВО ОХРИД

ИЗДАВАМ ТРИКРЕВЕТНИ СОБИ ВО ОХРИД ВО БЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА. СОПСТ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:13ODLICEN APARTMAN EMI- STARA AVTOBUSKA

Stanot se naogja vo strog centar, stara avtobuska, nad NLB Banka, na ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:05Izdava Apartmani Ohrid

Izdavam Apartmani vo Ohrid, opremeni komplet, so site potrebni elemen...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:03Villa " Vera " Pestani

Apartmanite se opremeni so spalna soba dvo krevetni, tro krevetni i ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:42Se izdava ubav familijaren apartman vo Ohrid

Se izdava ubav familijaren apartman za 4 lica vo Ohrid(moznost 5 lic...


45 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
50 €
Охрид

Апартмани

Денес 09:31Vrshkovski Apartment vo centarot na Ohrid

Se iznajmuva luksuzen apartman vo strogiot centar na gradot Ohrid., ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:25STAN NA SAMIOT KEJ STUDIO 3 BOBAN

SE IZDAVA STUDIO 3 STUDIOTO E SLOBODNO OD 23-08 SE NAOGA NA SAMI...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:15Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman na samo 800m od centarot na Ohrid. Apartmanot rasp...


11.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:12VISTINSKO MESTO ZA VASIOT ODMOR

Сместување во Охрид на 1.2 км од центар во мирна и чиста околина. за...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:03APARTMANI-OHRID-NA SAMIOT KEJ-Igor Cekredji

NAJUBAVI APARTMANI NA KEJOT NA OHRIDSKOTO EZERO!!! NAJDOBRI APARTMAN...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:03Соби и Апартмани Јагода

Соби и апартмани во Охрид, на неколку минути од центарот и езерото ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:02Sobi i apartmani - Ohrid

Почитувани, Се издаваат апармани и соби во Охрид, лоцирани кај градс...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:53Sobi i apartmani Ohrid

Издавам соби, студиа и апартмани во зависност од потребите на гостите...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:51APARTMAN vo VALONA-ALBANIJA (se iznajmuva)

SLOBODNI TREMINI ZA AVGUST 2022 23.08.22 - 31.08.22 28.08.22 - 10.0...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:31sobi

Izdavam sobi vo Ohrid, na patot Ohrid Sv.naum vo naselba Raca. Sobi...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:24Se izdava apartman vo Ljubanista za 5 osobi - Ohrid

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naogja na glavniot pat naspr...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:59Се издава апартман во Љубаништа-Охрид

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naoga na glavniot pat naspro...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:59Marko's Apartment

Апартманот има две спални соби и располага со 6 легла! Слободни терми...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:51Apartman do ezerskiot kej,centar

⛱️🌅 Apartmanot se naoga na samo nekolku cekori do ezerskiot kej vo c...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:40Privatno Smestuvanje vo Ohrid STUDIO 1

iznajmuvam studio opremeno so francuski lezaj, + edinacen kre...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:38Издавам луксузен апартман во строг центар на Охрид

Се издава луксузен апартман во Охрид. Апартманот е има одвоена дневн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:15Вила Стивен

Cе издаваат двокреветни и трокреветни соби во Населба Рача. Секоја со...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 06:39Страна 2 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам