Чаир
                           
414 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva kompletiran stan blisku do Balkan Universitetot

Se iznajmuva celosno kompletiran stan vo Cair. Vo cenata e vkluceno ...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 мај 14:22Промовирано

Shitet banesa ne Cair me 39m2 dhe podrum.

Apartamenti ndodhet ne nje vend shume te mire dhe te qete dhe i rreth...


43.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava stan vo Topansko Pole 67 m2 RENOVIRAN

Stanot se naogja vednas do Osnovnoto Uciliste Rajko Zinzifov. Spremen...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 20:55Промовирано

Se prodava stan vo Cair kaj crkvata 120m2

Se prodava polunamesten stan vo naselba Cair na 2ri sprat bez lift. ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 мај 08:35Stanovi

-Se prodavat stanovi: 1. Stan 71 m2 na 8 Sprat SO IMOTEN LIST 2. Sta...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

15 мај 15:15Namesten stan vo cair 45m2

Namesten stan vo cair 45m2 , so parking


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 мај 16:27Se prodava stan

Se prodava 2soben stan vo Xhon Kenedi Skopje, na 6ti sprat so lift, k...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 мај 11:38Stan vo cair sproti crkvata sv.gorgia 47m2 071900597

Prodavam stan 47m2 vo cair sauk cesma dogradben


40.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 мај 14:59Se prodava stan 79m2 vo Bit Pazar vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Bit Pazar vo Skopje. __...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 мај 11:33Se prodava stan vo Cair do stadionot

Se prodava stan na ulica Krsto Asenov do stadionot od 43m2 so dogradb...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 мај 18:50Се продава НОВ стан во Чаир 59м2 и 69м2

Се продава НОВ стан во НОВОГРАДБА во нас.Чаир кај пазарчето 59м2 , ц...


1.150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мај 16:33SE PRODAVA 135 KFADRATEN STAN CAIR

PRIZEMJE 135 kfadrat golema terasa eden mal balkon visoko pri...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мај 05:31PRODAVAM STAN CAIR KARSI TETEKS KAJ PARKOT

STAN CAIR se prodava stan u cair kaj teteks BLIZKU PARKOT CAIR ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 мај 05:30Se izdava pod kirija/ Jepet me qira

Banes 64m2+3m2 balkon Rr. Metodija Mitevski 11/8 Afër VIVA FRESH n...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 мај 09:00Se izdava prazen stan,cair.51m2.sprat10.

Stanot se izdava prazen vo cair kaj porodilno na 10 sprat.Na podolg v...


10.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 мај 18:28Ш.7194 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ

ШИФРА - 7194 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ ОД 67 М2 НА 8 КАТ СО ЛИФТ , 1...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 мај 13:31Се продава стан во Скопје нова градба

Се продава стан во Скопје нова градба 58 m² Џон Кенеди Цена 1000 м²...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 мај 11:44Se prodava stan kaj policiska stanica Bit Pazar

Se prodava dvosoben stan kaj policiskata stanica Bit Pazar na ulica V...


1.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 мај 19:43Namesten nov stan od 104m2 vo Cair

Се продава стан од 104м2 во Чаир.Станот се продава наместен ,со три с...


140.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 мај 10:46Se prodava stan vo Cair

Шифра 7051 Се продава стан во Чаир 71м2 се состои од дневна со кујна ...


67.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 мај 16:01Se prodava stan vo Cair

Шифра 7048 Се продава стан во Чаир кај гинекологија 93м2, се состои о...


78.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 мај 14:49Se prodava stan vo Cair

Шифра 7045 Итно се продава стан во Чаир кај поштата , 80м2 се состои ...


86.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 мај 11:55PRODAVAM STAN U CAIR KAJ PARKOT

Se prodava stan u cair PRIZEMJE 135 kfadrati ima 2 podrumi dukj...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 мај 23:59Se prodava stan vo Topansko pole

Шифра 7044 Се продава стан во Топанско поле кај Рамстор 72м2 се состо...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 апр 13:20Се продава убав нов стан во Чаир 65м2

Се продава убав нов стан во новоградба 65 м2 во Чаир карши Цветан Дим...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 апр 21:03НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација

НОВ СТАН ВО ЧАИР 110м2 преубава локација со два тоалета, 3 спални со...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 апр 17:14Prodavam stan

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole 89 m² na 5 sprat nova gradba...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 апр 15:11Stan vo Cair 66m2 so 3 spalni novogradba

Се продава стан во Чаир 66м2 и е дел од новоизграден кат (надградба) ...


58.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

26 апр 15:30Se prodava stan vo Cair

Шифра 7043 Се продава стан во Чаир кај поштата на Џон Кенеди 87м2 се ...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 апр 11:46Izdavam stan Topansko

Izdavam 3 soben renoviran stan vo Topansko pole ba prvi kat.Stanot e ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 апр 10:41STAN NA RATI VO CAIR

🔐SIFRA: 0001/158 ⚠️KOMPLET RENOVIRAN STAN - NEVEROJATNA CENA⚠️ Se ...


37.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 апр 19:42SE PRODAVA STAN VO CAIR 87m2 TROSOBEN

Se prodava stan od 87m2, so dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i k...


1.200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 апр 10:29KUPETE STAN NA RATI VO TOPANSKO POLE

🔐SIFRA: 0001/160 📣STAN SO 3 SPALNI SOBI📣 Se prodava stan od 98m2...


88.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 апр 19:07Stan na rati vo Cair so dve spalni sobi

🔐SIFRA: 0001/159 ‼️NOVOGRADBA - KOMPLET NAMESTEN‼️ Se prodava stan...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 апр 19:56Се издава убаво средено станче во Топанско Поле.

За повеќе информации контактирајте на бројот наведен во огласот.


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 апр 18:03IPET BANES ME QIRA / ИЗНАЈМУВАМ СТАН

IPET ME QIRA BANES TREDHOMESHE NE CAIR E ZBRAZUR (MBRAPA KOMUNES CAI...


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 апр 13:13Урбан Ливинг продава стан во Чаир

Урбан Ливинг продава комплетно реновиран стан на ул.Џон Кенеди, спрот...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 апр 13:23Se prodava stan vo Cair, Skopje

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo Cair, Skopje....


40.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 апр 10:14Се издава убаво средено станче во Чаир.

Iznajmuvam nov, opremen stan, so povrsina od 55m2, vo Premium Residen...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 апр 14:07Stan, trosoben 85 kvadrati

Se prodava trosoben stan, 85 kvadrati, Kupatilo , WC, obezbeden parki...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 апр 08:37Stan vo cair

Prodavam Stan vo cair do Avtolider javete se na VIBER ili WATsAPp ...


2 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 апр 04:40Се издава станче во Чаир кај Топанско поле.

Se izdava stan pod kirija vo Topansko pole na 2ri sprat. Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 апр 17:50Prodavam trosoben stan 82m2 ponov- Cair

Prodavam stan od 82m2 na 5 kat so lift ,so dve spalni sobi so preubav...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 апр 12:28Страна 2 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам