Чаир
                           
412 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Topansko Pole 67 m2 RENOVIRAN

Stanot se naogja vednas do Osnovnoto Uciliste Rajko Zinzifov. Spremen...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 20:55Промовирано

Se iznajmuva kompletiran stan blisku do Balkan Universitetot

Se iznajmuva celosno kompletiran stan vo Cair. Vo cenata e vkluceno ...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 мај 14:22Промовирано

НОВИ СТАНОВИ ВО ЧАИР - 58м2 - 64м2

Компас Недвижности Ви нуди нови станови во градба на одлична локација...


950 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 авг 10:47Se izdava kompletno namesten renoviran stan

Se izdava stan na ul.Dzon Kenedi sproti ucilisteto Cvetan Dimov.Ima k...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 авг 14:35СЕ ПРОДАВА СТАН КАЈ ПЛАСТИЧАРСКАТА УЛИЦА

Се продава нов стан кај Пластичарската улица од 80,83м2 на 4 кат со ...


70.110 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 авг 10:58Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair

Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair na 1-vi sprat b...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 авг 15:14Se izdava kompletno opremen stsn

Se izdava kompletno opremen i renoviran stan na ulica dzon kenedi nas...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 11:11Se izdava kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair

Se izdava kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair .Samo za fami...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 авг 10:11Se izdava stan

Stanot e polunamesten Vo odlicna lokacija vo skopje cair,vo blizina ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 авг 14:19Се издава комплетно наместен еднособен стан во нас. Чаир

Се издава комплетно наместен еднособен стан на најубавото место во на...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 авг 08:42Dvosoben stan vo Princ Makret zgradata 62m2

Se prodava stan vo topansko pole vo princ market zgradata. 62m2 + 8m2...


48.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јул 17:00Stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair od 81m2 bez terasa. i garaza /podrum 21m2 spr...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 јул 16:02Stan od 64m2 vo Skopje – Čair

Se prodava stan od 64m2 vo Skopje – Čair. 🏢Stanot se naoǵa na 5...


57.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 јул 13:33Se prodava stan vo Cair - 99m²

Se prodava stan vo Cair so imoten list 92m² + 7m² tarasa. 4-ti sprat....


720 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 јул 21:49Se prodava stan 70+32m2 vo Cair, Skopje

PRODADENO ◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje, Cair....


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 јул 18:11Se prodava stan vo Topansko pole

Шифра 7021 Се продава стан во Топанско поле во близина на трговскиот ...


56.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 јул 17:01PRODAVAM NOV STAN 77m2

SHITET 1 BANES TE RE ne CAIR, 1 banes 3 dhomeshe 77m2, 7 kat (me i...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 јул 10:28Стан до Тц Мавровка

Се продава наместен стан на приземје, во зграда до Трговски центар Ма...


119.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 11:48Се продава стан на Џон Кенеди

Станот е со површина од 53м2 + 6м2 подрум. Станот има две спални...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 јул 11:30Продавам стан во Топанско поле

Продавам стан во Топанско Поле. Можна замена за соодветен во Аеродром.


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 јун 23:12Се продава стан во Топанско Поле

Се Продава Стан во Топанско Поле, на улица Џон Кенеди. Станот е 43 ...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 јун 23:26URBAN LIVING prodava stan vo Topansko Pole

URBAN LIVING prodava stan na prizemje so moznost za dogradba so kvadr...


49.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 јун 21:36Apartment for Selling on John Kenedy/Se prodava stan vo Cair

Armagedon Capital is selling an apartment in Cair, on John Kennedy, t...


100.050 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 јун 20:44Се продава реновиран стан во Чаир на Ул.Џон Кенеди

Се продава стан во Чаир на Ул. Џон Кенеди. Вкупна површина 61 м2 (...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 јун 12:40Se prodava stan vo cair so vkupna povrsina od 77m2

se prodava trosoben stan, lociran na 4 kat na top lokacija vo cair. B...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јун 14:37Stan na Dzon Kenedi

Se prodava Stan 85 kvadrati na 8mi sprat polunamesten Povekje info n...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јун 20:37Luksuzno opremen stan vo Centar / Banes Luksoze ne qender

Renoviran stan vo 2016, vo stara jaka gradba - voeni zgradi (go prezi...


1.250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мај 19:34Novogradba stan vo skopje na 1 kat

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje na ulica Prohor P...


49.300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 мај 19:50Se izdava pot kira stanot vo cair blizu opstinata cair

Stanot e namesten so mebel samo seriozni luge kiriat treba da se plat...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 мај 20:15Se izdava stan vo topansko pole

Izdavan trosoben stan vo topansko pole renoviran na prv kat Cenata e...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 мај 22:28Se prodava stan

Stanot e vo odlicna sostojba, se naogja vo topansko pole. Za povekje...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 мај 15:28Se izdava stan vo Topansko Pole na prizemje

Se izdava stan vo Topansko Pole na prizemje.Novo namesten;Dnevna so k...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 мај 14:33Се издава стан во Чаир

izdavam namesten stan 45 m2 prv kat O7O 530 589


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 мај 09:52Stan vo stara carsija plostad skenderbeg

Stan do hotel dekoka


400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 мај 13:00SE IZNAJMUVA STAN VO TOPANSKO POLE NA ODLICNA LOKACIJA

SE IZNAJMUVA STAN VO TOANSKO POLE KAJ BAZARO NA ODLICNA LOKACIJA STAN...


1.233 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

09 апр 17:01Se prodava stan vo Cair

Se prodava stan vo cair cena po dogovori.


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 апр 22:05Prodavame 2-soben stan od 53m2 vo Cair

Prodavame 2-soben (polunamesten) stan od 53m2 vo Cair, fasadna cigla ...


45.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 апр 11:52atraktiven stan blizu univerzitet

se prodava stan vo blizina na balkanski univerzitet ,mnogu dobar i mn...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 мар 12:39Se izdava dvosoben stan vo Topansko Pole

Se izdava dvosoben Stan vo Topansko Pole na ulica Metodija Mitevski n...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мар 15:07Jepet banes me qira 40m2

Jepet banesë me qira prej 40 m2, në xhon kenedi te IMOBILIA. Banesa p...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 мар 16:44Apartamente Plasticarska

Shitje e apartamenteve në objekt banesor Pr. 4. pk. në komunën e Çair...


170.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мар 14:45Se prodava stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair Blisku do prodavnicata za delovi Auto Lider


42.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мар 19:46Страна 5 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам