Подкатегорија:
                   
299 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

SKII SKI CEVLI KACIGI EXTA KVALITET EXTRA CENA

Svajcarsko i germansko proizvodstvo.EXTA KVALITET EXTRA CENA.


По Договор
или предлог цена
14 ное 19:09Salomon cizmi / cevli za bord / daska

Se prodavaat salomon cevli broj 45, za bord/daska, cizmite vnatre se ...


1.900 МКД
или предлог цена
12 ное 20:37NAOCARI SO ZASTITNA MASKA - SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV400

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
12 ное 11:11Se prodava rossignol snowboard (daska) i cizmi

Se prodava rossignol snowboard so vezoj head vo mnogu dobra sostojba ...


9.000 МКД
или предлог цена
12 ное 00:21Ski,130 sm

Ski vo super sostojba ,top visina 130 sm


75 €
или предлог цена
11 ное 14:19Se prodavaat skii i daski

INFORMACII NA 075434829


1 €
или предлог цена
11 ное 08:38NAOCARI OCILA SO ZASTITNA MASKA SKII SNOWBOARD MOTOR BIKE

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
10 ное 12:02NAOCARI ZA MOTOR VELOSIPED SKII I SL. VO POVEKE BOI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
09 ное 11:34Skii Rosignol

Novi skii rosignil 165 cm Zenith pro/xpress 10 B83 19/21 mobilen07...


220 €
или предлог цена
08 ное 13:05Ski servis

Kompleten ski servis na skii, daski i ostanata skii oprema. Profesion...


1 МКД
или предлог цена
07 ное 22:25Se prodavat skii, cizmi i stapcinja

Se prodavat skii(120cm-180cm), cizmi(39br-45br) i stapcinja komplet i...


1 €
или предлог цена
07 ное 18:27se prodava dva para skii so cevli i stapovi komplet

dva para skii so cevli i stapovi komplet cevlite odgovaraat za broj ...


100 €
или предлог цена
07 ное 15:04Se prodava kaciga za skijanje

Detska golemina xs/s 50-54


1.000 МКД
или предлог цена
06 ное 09:22Торби за чување/складирање на скии

Се продаваат торби за чување/складирање на скии. ЦЕНА по договор. М...


1 €
или предлог цена
05 ное 22:59RAKAVICI SKII SKI NARAKVICI ZA SKIJANJE PLANINARENJE MOTOR

Специјални нараквици погодни за скијање, возење мотор, велосипед, пла...


800 МКД
или предлог цена
05 ное 09:50Pantoloni za skijanje

Се продаваат женски пантолони за скијање, воопшто не се користени 4F ...


1.500 МКД
или предлог цена
05 ное 08:23Jakna Justplay

Се продава нова, воопшто не користена јакна JUSTPLAY, број S (152/15...


2.000 МКД
или предлог цена
05 ное 08:22NAOCARI ZA SKII MOTOR VELOSIPED + RAKAVICI + STITNICI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
04 ное 11:16Novi skii FISHER 190sm

Potpolno novi nekoristeni skii za trchanje Fisher made in ukraina 190...


50 €
или предлог цена
03 ное 15:30SKII

1. Volki 171cm_____________80€ 2. K2 (freestyle) 170cm_____80€ 3.At...


70 €
или предлог цена
02 ное 19:14**** FREESTYLE SKII STOCKLI ****

Prodavam dobro zacuvani Freestyle skii STOCKLI. Visnina 168cm POSL...


70 €
или предлог цена
02 ное 19:14Tecnika SKII CEVLI

Prodavam odlicno zacuvani TECNIKA cizmi za skijanje broj mondo 24 ili...


40 €
или предлог цена
02 ное 19:13PRODAVAM SKI, CEVLi, STAPCINA

Prodavam ski, cizmi i stapcina Ski Salomon 150cm-80e Stapcina Salom...


100 €
или предлог цена
01 ное 13:00NAOCARI OCILA SKII SNOWBOARD MOTOCROSS BIKE UV ZASTITA NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
01 ное 10:46Yes 155 cm snowbord

Yes 155 cm so nitro vezovi golemina L Cena 10.000 denari


10.000 МКД
или предлог цена
31 окт 11:13Eclipse 158 cm snowbord

Snowbord eclipse back fire 158 cm Vezovi nitro golemina L Cena 700...


7.000 МКД
или предлог цена
31 окт 11:13Api 160 cm snowbord

Snowbord API 160 cm Vezovi L/XL Cena 9000 denari


9.000 МКД
или предлог цена
31 окт 11:12SKII ROSSIGNOL

SKII ROSSIGNOL MNOGU DOBRO SOCUVANI 1,88cm


600 МКД
или предлог цена
27 окт 08:43Skii polovni i sekakva ski oprema

Najeftino vo Makedonija na golemo i malo. Skii, cevli, steki, snowbo...


1 €
или предлог цена
26 окт 18:41se prodava daska 1.50 komplet so cevli

daskata e 1.50 i 39 br cevli


3.000 МКД
или предлог цена
24 окт 21:45Se peodavat VOLKL ski

Mozhi da se vidat vo sekoe vreme.


1 €
или предлог цена
19 окт 19:48Детски ски

Детски ски Висина 100cm Цена 60 евра Контакт тел.072-270-284 Нико...


60 €
или предлог цена
18 окт 08:35Детски ски

Детски ски Висина 80 cm Цена 50 евра Контакт тел: 072-270-284 Ни...


50 €
или предлог цена
18 окт 08:35Icepeak Colby ski jakna

Jakna Icepeak Colby, golemina 58, kupena lani od Megasport. Jaknata n...


5.500 МКД
или предлог цена
16 окт 14:33Skii,cevli,daski, od Svajcarija povolno !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
15 окт 13:18Ekstra zacuvani Skii cevli od 43 do 48 broj !!!

Modeli od poslednite 3 godini!!! Flex od 80 do 130


1 МКД
или предлог цена
15 окт 13:18Skii zimska oprema

Poveke skii


1 €
или предлог цена
13 окт 17:55DASKI I SKII

Informacija na tel.075434829 Nikola


1 €
или предлог цена
13 окт 13:08Lange cizmi za skianje

Cizmite se broj 42 mozhi da se vidat vo sekoe vreme.


3.500 МКД
или предлог цена
13 окт 11:20Se prodvaat ski

Cizmi broj 35 Visina na ski 130cm Marka elan


6.999 МКД
или предлог цена
11 окт 17:03Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам