Подкатегорија:
                   
323 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!

Snowboard dimenzii od 110cm do 170 cm i Cizmi od 31 do 48 ....Javete ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

NAOCARI OCILA SKII MOTOKROS VELOSIPED - POLIKARBONAT

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
23 ное 10:15Се продава машка ЈАКНА

Јакната е нова купена од Солун - Грција. Големина на јакната XL, отп...


2.400 МКД
или предлог цена
22 ное 13:27Skii cizmi

Se prodavaat razni golemini na skii,cizmi so podesuvanje,shlemovi so ...


По Договор
или предлог цена
22 ное 09:06Burton Custom 2017/ Cartel Vezovi L /Ruler Boots

Se prodava: Burton Custom FV 162cm 2014 sreden za sezona . Burton V...


420 €
или предлог цена
21 ное 15:11Машка ЈАКНА

Јакната е нова купена од Солун - Грција. Големина на јакната XL, отп...


2.400 МКД
или предлог цена
21 ное 12:37NAOCARI SO ZASTITNA MASKA - SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV400

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
19 ное 12:56se prodavaat cevli i skiii

se prodavaat cevli za skijanje marka Salomon koristeni vo super sosto...


5.000 МКД
или предлог цена
17 ное 18:54BORDOJ BORDOJ BORDOJ

UBAJ SOLIDNI.1500 DENARI OD BORD.2000 SO MARKERITE


1.500 МКД
или предлог цена
16 ное 18:14SKII STARI MODELI

Skiite se vo odlična sostojba


600 МКД
или предлог цена
16 ное 18:10Detski skii cevli

Atomic 130 sm vezovi atomic cevli Salomon 22/22.5 br 266mm steki leki


150 €
или предлог цена
15 ное 19:59Snowboard I cevli detski

Snowboard nitro 126sm brzovi nitro cevli Barton 33 broj


200 €
или предлог цена
15 ное 19:35NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV ZASTITA - 100% NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
15 ное 11:41NAOCARI SO DELIVA MASKA - SKII SNOWBOARD MOTOR MOTOCROSS UV

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
15 ное 11:41Ski i Bord kacigi

Giro,Alpina,Scott


20 €
или предлог цена
15 ное 09:27Ski konduri

Nordica ski cevli broj 38(30€) Tecnica ski cevli broj 40(40€) Lange ...


По Договор
или предлог цена
15 ное 09:27Ski i bord cevli plus kacigi

Ceni i golemini imate na slikite


По Договор
или предлог цена
15 ное 09:27Konduri za bord

Vans bord konduri-broj 39(30€) Head bord konduri-broj 27.0-42(35€) Sa...


По Договор
или предлог цена
15 ное 09:27Salomon cizmi / cevli za bord / daska

Se prodavaat salomon cevli broj 45, za bord/daska, cizmite vnatre se ...


1.900 МКД
или предлог цена
12 ное 20:37Se prodava rossignol snowboard (daska) i cizmi

Se prodava rossignol snowboard so vezoj head vo mnogu dobra sostojba ...


9.000 МКД
или предлог цена
12 ное 00:21Se prodavaat skii i daski

INFORMACII NA 075434829


1 €
или предлог цена
11 ное 08:38NAOCARI OCILA SO ZASTITNA MASKA SKII SNOWBOARD MOTOR BIKE

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
10 ное 12:02NAOCARI ZA MOTOR VELOSIPED SKII I SL. VO POVEKE BOI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
09 ное 11:34Skii Rosignol

Novi skii rosignil 165 cm Zenith pro/xpress 10 B83 19/21 mobilen07...


220 €
или предлог цена
08 ное 13:05Se prodavat skii, cizmi i stapcinja

Se prodavat skii(120cm-180cm), cizmi(39br-45br) i stapcinja komplet i...


1 €
или предлог цена
07 ное 18:27se prodava dva para skii so cevli i stapovi komplet

dva para skii so cevli i stapovi komplet cevlite odgovaraat za broj ...


100 €
или предлог цена
07 ное 15:04RAKAVICI SKII SKI NARAKVICI ZA SKIJANJE PLANINARENJE MOTOR

Специјални нараквици погодни за скијање, возење мотор, велосипед, пла...


800 МКД
или предлог цена
05 ное 09:50Pantoloni za skijanje

Се продаваат женски пантолони за скијање, воопшто не се користени 4F ...


1.500 МКД
или предлог цена
05 ное 08:23Jakna Justplay

Се продава нова, воопшто не користена јакна JUSTPLAY, број S (152/15...


2.000 МКД
или предлог цена
05 ное 08:22NAOCARI ZA SKII MOTOR VELOSIPED + RAKAVICI + STITNICI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
04 ное 11:16Novi skii FISHER 190sm

Potpolno novi nekoristeni skii za trchanje Fisher made in ukraina 190...


50 €
или предлог цена
03 ное 15:30SKII

1. Volki 171cm_____________80€ 2. K2 (freestyle) 170cm_____80€ 3.At...


70 €
или предлог цена
02 ное 19:14**** FREESTYLE SKII STOCKLI ****

Prodavam dobro zacuvani Freestyle skii STOCKLI. Visnina 168cm POSL...


70 €
или предлог цена
02 ное 19:14Tecnika SKII CEVLI

Prodavam odlicno zacuvani TECNIKA cizmi za skijanje broj mondo 24 ili...


40 €
или предлог цена
02 ное 19:13PRODAVAM SKI, CEVLi, STAPCINA

Prodavam ski, cizmi i stapcina Ski Salomon 150cm-80e Stapcina Salom...


100 €
или предлог цена
01 ное 13:00NAOCARI OCILA SKII SNOWBOARD MOTOCROSS BIKE UV ZASTITA NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
01 ное 10:46SKII ROSSIGNOL

SKII ROSSIGNOL MNOGU DOBRO SOCUVANI 1,88cm


600 МКД
или предлог цена
27 окт 08:43se prodava daska 1.50 komplet so cevli

daskata e 1.50 i 39 br cevli


3.000 МКД
или предлог цена
24 окт 21:45Se peodavat VOLKL ski

Mozhi da se vidat vo sekoe vreme.


1 €
или предлог цена
19 окт 19:48Детски ски

Детски ски Висина 100cm Цена 60 евра Контакт тел.072-270-284 Нико...


60 €
или предлог цена
18 окт 08:35Детски ски

Детски ски Висина 80 cm Цена 50 евра Контакт тел: 072-270-284 Ни...


50 €
или предлог цена
18 окт 08:35Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам