Подкатегорија:
                   
303 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00



Промовирано

Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00



Промовирано

Династар

Скии династар 170 см. Look везови 103/66/88


2.900 МКД
или предлог цена
19 мар 22:38



Скијачку чевли

женски, скијачки чевли бр.37 Саломон


2.500 МКД
или предлог цена
15 мар 14:28



Skii...Скии

Se prodavaat skii dolzina 180 cm. Skiite se dobri bez mana. Mozi da s...


1 €
или предлог цена
10 мар 15:20



Ski Cevli Alpina

Ski cevli Alpina vo dobra sostojba 295 sm,ili 37-38 broj


40 €
или предлог цена
10 мар 11:43



Ski cevli

Detski cevli za skijanje br.29


1.500 МКД
или предлог цена
10 мар 11:43



Чевли Fischer Soma tec

Два пара скијачки чизми броеви 44 и 1/3 и 44 и 1/2.. Користени некол...


45 €
или предлог цена
09 мар 17:25



Ski cevli I markeri

Info na 078 236 052


1.800 МКД
или предлог цена
09 мар 11:34



Продавам скии и сноуборд 150 cm

Продавам скии freestyle 150 cm i snowboard 150 cm. Половни и зачувани...


5.500 МКД
или предлог цена
07 мар 08:38



Se prodavaat skii ( Се продаваат скии )

Се продаваат скии, моделите и цените ги има на сликата. За повеќе инф...


По Договор
или предлог цена
06 мар 21:06



Prodavam ski cevli Salomon 28.5 (44)

Prodavam cevli za skijanje Salomon br. 28.5 (44). Flex 90-100. Тел. ...


4.000 МКД
или предлог цена
06 мар 17:57



Rossignol 9x oversize 165cm

Se prodavaat rossignol skii 175cm


100 €
или предлог цена
06 мар 16:40



JAKNA I SKI PANTOLONI ZA DECA

Dimenzi za goleminata ima na samite sliki


1.200 МКД
или предлог цена
05 мар 14:23



Чевли за скии за деца 36

Za info 078236052


800 МКД
или предлог цена
03 мар 21:34



Rraichle snowboarder racing 36

Za info 078236052


1.500 МКД
или предлог цена
03 мар 21:34



Rossignol Salto GTX Cockpit blue 285mm

Rossignol Salto Cockpit 285mm


75 €
или предлог цена
02 мар 13:31



Kaciga BRIKO 54cm PERFEKTNA!!!

Kaciga za skijanje Briko 54 cm mnogu malku koristena, neudirana vo od...


20 €
или предлог цена
01 мар 16:15



Se prodavaat ski stöckli 163cm mnogu dobro zacuvani

Skiite se servisirani i spremni za sezona nemaat nikakvi oshtetuvanja...


5.000 МКД
или предлог цена
01 мар 02:21



Se prodavaat ski Atomic Doubledeck GS 2014 174cm

Skiite se servisirani i spremni za sezona redovno podmackuvani.so i...


7.500 МКД
или предлог цена
01 мар 02:20



Skii K2 170 cm vo odlicna sostojba

Se prodavaat skii K2 170cm so Marker vezovi vo super sostojba,odlicni...


120 €
или предлог цена
28 фев 19:04



SKI NAOCARINZA ELECTRIC

ODLICNI SKI NAOCARI ELECTRIC


2.000 МКД
или предлог цена
28 фев 17:11



Prodavam cevli, skii

Cevlite se br. 45 Crnite skii 1.70 Belite 1.83


1 €
или предлог цена
25 фев 22:34



Ski oprema

Skii i cevli po najpovolni uslovi. Vrsham i popravka na sekakov vid ...


1 €
или предлог цена
24 фев 13:34



ATOMIC HAWX 130 flex cizmi, cevli za skijanje

Top sostojba, priblizno na novi Broj 27/27.5


100 €
или предлог цена
23 фев 22:50



Skojacki cevli br.39

Prodavam skijacki cevli Alpina br.39


500 МКД
или предлог цена
23 фев 08:26



Bagaznik za skii

Prodavam bagaznik za skii za postari vozila. Sobira 7-8 pra skii. Pog...


500 МКД
или предлог цена
23 фев 08:26



SKI & SNOWBOARD SERVIS

⛷🏂Комплетен сервис на скии и сноуборд: ❄ отстранување р’ѓа од ка...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:27



Ski oprema

Ski oprema mnogu zacuvana Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
16 фев 22:31



Prodavam cevli za skijanje Alpina br.45

Prodavam cevli za skijanje Alpina broj 45 vo dobra sostojba. Prakjam ...


1.800 МКД
или предлог цена
14 фев 21:50



Se prodavat ski i cevli.

Ski: Elan 175cm 2000 denari Spalding 176cm 2000 denari Ato...


130 €
или предлог цена
14 фев 17:31



Se prodavat snowbordi

Bordojte se kako novi bez nikakvi ostetuvanja 1.25cm


3.500 МКД
или предлог цена
14 фев 17:19



Se prodavat cizmi za snowbord

Cizmite se kako novi samo probani Broevi: 42.5 42.5 36


1 €
или предлог цена
14 фев 17:19



ALPINA cevli za skijanje

Alpina чевли за скијање, купени од Пеко, во одлична состојба, некорис...


2.500 МКД
или предлог цена
11 фев 20:32



turno freeride ski Salomon CZAR 174CM

turno freeride ski Salomon CZAR 174CM, so diamir vezovi i perfektni k...


1 €
или предлог цена
09 фев 22:41



Turni skii komplet 166

Turno skii Karhu-Finska kompanija, komplet so markeri Diamir frichi t...


1 €
или предлог цена
09 фев 22:40



Skii Head 1.80

Vo odlicna sostojba so vezovi Tyrolia 1.80cm 075 - 885 - 785


1.200 МКД
или предлог цена
09 фев 06:49



Bord

Servisiran 152cm


1 €
или предлог цена
08 фев 19:29



Ski cizmi Salomon 29-29.5

Se prodavaat ski cizmi Salomon broj 29-29.5 335 mm vo odlicna sostoj...


4.900 МКД
или предлог цена
06 фев 22:18



Prodavam Skii

Skiite se vo dobra sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
05 фев 18:42



Skii,cevli,daski,naocari,kacigi od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
04 фев 13:00



Detski chevli za skienje

Detski 2 para chevli za skienje vo odlicna sostojba Nordika 19.5 (32...


1.000 €
или предлог цена
02 фев 11:25



Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам