Подкатегорија:
                   
360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvam Skii,cevli,daski,shteki !!!

Iznajmuvam zimska oprema !!! Javete se vo sekoe vreme kaj Borce od 8...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Skii,cevli,daski,kacigi,naocari povolno!!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodavaat skii i daski

INFORMACII NA 075434829


1 €
или предлог цена
11 ное 08:38NAOCARI ZA MOTOR VELOSIPED SKII I SL. VO POVEKE BOI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
09 ное 11:34Se prodavat skii, cizmi i stapcinja

Se prodavat skii(120cm-180cm), cizmi(39br-45br) i stapcinja komplet i...


1 €
или предлог цена
07 ное 18:27se prodava dva para skii so cevli i stapovi komplet

dva para skii so cevli i stapovi komplet skiite odgovaraat za broj 3...


60 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
100 €
07 ное 15:04RAKAVICI SKII SKI NARAKVICI ZA SKIJANJE PLANINARENJE MOTOR

Специјални нараквици погодни за скијање, возење мотор, велосипед, пла...


800 МКД
или предлог цена
05 ное 09:50NAOCARI ZA SKII MOTOR VELOSIPED + RAKAVICI + STITNICI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
04 ное 11:16Novi skii FISHER 190sm

Potpolno novi nekoristeni skii za trchanje Fisher made in ukraina 190...


50 €
или предлог цена
03 ное 15:30**** FREESTYLE SKII STOCKLI ****

Prodavam dobro zacuvani Freestyle skii STOCKLI. Visnina 168cm POSL...


70 €
или предлог цена
02 ное 19:14Tecnika SKII CEVLI

Prodavam odlicno zacuvani TECNIKA cizmi za skijanje broj mondo 24 ili...


40 €
или предлог цена
02 ное 19:13PRODAVAM SKI, CEVLi, STAPCINA

Prodavam ski, cizmi i stapcina Ski Salomon 150cm-80e Stapcina Salom...


100 €
или предлог цена
01 ное 13:00se prodava daska 1.50 komplet so cevli

daskata e 1.50 i 39 br cevli


3.000 МКД
или предлог цена
24 окт 21:45Se peodavat VOLKL ski

Mozhi da se vidat vo sekoe vreme.


1 €
или предлог цена
19 окт 19:48Icepeak Colby ski jakna

Jakna Icepeak Colby, golemina 58, kupena lani od Megasport. Jaknata n...


5.500 МКД
или предлог цена
16 окт 14:33Skii,cevli,daski, od Svajcarija povolno !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
15 окт 13:18Ekstra zacuvani Skii cevli od 43 do 48 broj !!!

Modeli od poslednite 3 godini!!! Flex od 80 do 130


1 МКД
или предлог цена
15 окт 13:18DASKI I SKII

Informacija na tel.075434829 Nikola


1 €
или предлог цена
13 окт 13:08Lange cizmi za skianje

Cizmite se broj 42 mozhi da se vidat vo sekoe vreme.


3.500 МКД
или предлог цена
13 окт 11:20Se prodvaat ski

Cizmi broj 35 Visina na ski 130cm Marka elan


6.999 МКД
или предлог цена
11 окт 17:03Burton novi vezovi S T I sistem L, Xl

Burton novi gans vezovi S T I sistem!!! L, Xl, 120€ nov model od Svaj...


100 €
или предлог цена
05 окт 07:03NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV ZASTITA - 100% NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
03 окт 09:34Skii Atomic

Skiite se vo dobra sostojba neosteteni. Belite 175cm


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 00:52Prodavam skii 125 cm i 140 cm i druga oprema

Prodavam detski skii i cizmi Erbacher 125 cm (3000 denari) Blizzard...


1 €
или предлог цена
23 сеп 09:01Skii, cevli, steki

Se prodava kompletot od slikite. Skii Fischer 185cm, cevli Tecnica 27...


3.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 20:00ski so markeri

ski so markeri 190 sm


1.200 МКД
или предлог цена
25 авг 14:48skii 3 para novi

se prodavaat 3 para skii samo skiite i se skroz novi ne upotrbuvani p...


1.000 МКД
или предлог цена
03 авг 12:13Se prodavaat cizmi I shlemovi

Se prodavaat shlemovi so naocari I cizmi za deca koi se prilagoduvaat...


По Договор
или предлог цена
04 јул 19:31NAOCARI SO ZASTITNA MASKA SKII SNOWBOARD MOTOR - 100% NOVI

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
03 мај 10:09NAOCARI OCILA SKII SNOWBOARD MOTOR UV ZASTITA 100% NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
03 мај 10:09NAOCARI OCILA SKI SNOWBOARD MOTOR НАОЧАРИ ОЧИЛА UV ZASTITA

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
28 апр 10:33NAOCARI OCILA SKI SNOWBOARD MOTOR НАОЧАРИ ОЧИЛА UV ZASTITA

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
28 апр 10:33Skii Elan

Skii so vezovi i steki, RC 04 170cm RC05 180cm Rosifgnoll 170 cm


1.000 МКД
или предлог цена
26 апр 12:23NARAKVICI RAKAVICI ZA SKIJANJE VELOSIPED PLANINARENJE MOTOR

Специјални нараквици погодни за скијање, возење мотор, велосипед, пла...


800 МКД
или предлог цена
11 апр 13:42NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV ZASTITA - 100% NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
04 апр 10:43NAOCARI SO ZASTITNA MASKA - SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV400

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
04 апр 10:43NAOCARI ZA SKI SNOWBOARD VELOSIPED MOTOR - 100% NOVI

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
04 апр 10:43Board (daska, bord) 125cm i cevli br.: 38,5

Snowboard golemina 125cm so vezovi i cevli br.: 38,5 vozeni edna sezo...


100 €
или предлог цена
02 апр 12:36SaLomon

скијачки чизми саломон бр.44 со подеслив флекс до максимум 80 и опциј...


3.400 МКД
или предлог цена
19 мар 22:39Династар

Скии династар 170 см. Look везови 103/66/88


2.900 МКД
или предлог цена
19 мар 22:38Скијачку чевли

женски, скијачки чевли бр.37 Саломон


2.500 МКД
или предлог цена
15 мар 14:28Чевли Fischer Soma tec

Два пара скијачки чизми броеви 44 и 1/3 и 44 и 1/2.. Користени некол...


45 €
или предлог цена
09 мар 17:25Страна 6 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам