Подкатегорија:
                   
360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!

Snowboard dimenzii od 110cm do 170 cm i Cizmi od 31 do 48 ....Javete ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Iznajmuvam Skii,cevli,daski,shteki !!!

Iznajmuvam zimska oprema !!! Javete se vo sekoe vreme kaj Borce od 8...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ski cevli I markeri

Info na 078 236 052


1.800 МКД
или предлог цена
09 мар 11:34Продавам скии и сноуборд 150 cm

Продавам скии freestyle 150 cm i snowboard 150 cm. Половни и зачувани...


5.500 МКД
или предлог цена
07 мар 08:38Se prodavaat skii ( Се продаваат скии )

Се продаваат скии, моделите и цените ги има на сликата. За повеќе инф...


По Договор
или предлог цена
06 мар 21:06Prodavam ski cevli Salomon 28.5 (44)

Prodavam cevli za skijanje Salomon br. 28.5 (44). Flex 90-100. Тел. ...


4.000 МКД
или предлог цена
06 мар 17:57Rossignol 9x oversize 165cm

Se prodavaat rossignol skii 175cm


100 €
или предлог цена
06 мар 16:40JAKNA I SKI PANTOLONI ZA DECA

Dimenzi za goleminata ima na samite sliki


1.200 МКД
или предлог цена
05 мар 14:23Чевли за скии за деца 36

Za info 078236052


800 МКД
или предлог цена
03 мар 21:34Rraichle snowboarder racing 36

Za info 078236052


1.500 МКД
или предлог цена
03 мар 21:34Rossignol Salto GTX Cockpit blue 285mm

Rossignol Salto Cockpit 285mm


75 €
или предлог цена
02 мар 13:31Kaciga BRIKO 54cm PERFEKTNA!!!

Kaciga za skijanje Briko 54 cm mnogu malku koristena, neudirana vo od...


20 €
или предлог цена
01 мар 16:15Se prodavaat ski stöckli 163cm mnogu dobro zacuvani

Skiite se servisirani i spremni za sezona nemaat nikakvi oshtetuvanja...


5.000 МКД
или предлог цена
01 мар 02:21Se prodavaat ski Atomic Doubledeck GS 2014 174cm

Skiite se servisirani i spremni za sezona redovno podmackuvani.so i...


7.500 МКД
или предлог цена
01 мар 02:20SKI NAOCARINZA ELECTRIC

ODLICNI SKI NAOCARI ELECTRIC


2.000 МКД
или предлог цена
28 фев 17:11Prodavam cevli, skii

Cevlite se br. 45 Crnite skii 1.70 Belite 1.83


1 €
или предлог цена
25 фев 22:34ATOMIC HAWX 130 flex cizmi, cevli za skijanje

Top sostojba, priblizno na novi Broj 27/27.5


100 €
или предлог цена
23 фев 22:50Skojacki cevli br.39

Prodavam skijacki cevli Alpina br.39


500 МКД
или предлог цена
23 фев 08:26Bagaznik za skii

Prodavam bagaznik za skii za postari vozila. Sobira 7-8 pra skii. Pog...


500 МКД
или предлог цена
23 фев 08:26Ski oprema

Ski oprema mnogu zacuvana Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
16 фев 22:31Prodavam cevli za skijanje Alpina br.45

Prodavam cevli za skijanje Alpina broj 45 vo dobra sostojba. Prakjam ...


1.800 МКД
или предлог цена
14 фев 21:50Se prodavat ski i cevli.

Ski: Elan 175cm 2000 denari Spalding 176cm 2000 denari Ato...


130 €
или предлог цена
14 фев 17:31ALPINA cevli za skijanje

Alpina чевли за скијање, купени од Пеко, во одлична состојба, некорис...


2.500 МКД
или предлог цена
11 фев 20:32turno freeride ski Salomon CZAR 174CM

turno freeride ski Salomon CZAR 174CM, so diamir vezovi i perfektni k...


1 €
или предлог цена
09 фев 22:41Turni skii komplet 166

Turno skii Karhu-Finska kompanija, komplet so markeri Diamir frichi t...


1 €
или предлог цена
09 фев 22:40Skii Head 1.80

Vo odlicna sostojba so vezovi Tyrolia 1.80cm 075 - 885 - 785


1.200 МКД
или предлог цена
09 фев 06:49Bord

Servisiran 152cm


1 €
или предлог цена
08 фев 19:29Prodavam Skii

Skiite se vo dobra sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
05 фев 18:42Lizgalki lizganje knki br 38 odlicni

Kako novi se br 38


1.000 МКД
или предлог цена
01 фев 18:27ski cevli Dynafit(ски чевли)

Se prodavat ski cevli Dynafit br. 38


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 21:29Се продаваат чевли за скијање ( околу 40 бр,или 308мм)

Се продаваат чевли за скијање ( околу 40 бр,или 308мм) половни, удобн...


1.300 МКД
или предлог цена
31 јан 15:53Ски опрема

Продавам комплет опрема за скијање Ски,чевли и штеки .Ските се 157cm...


165 €
или предлог цена
30 јан 17:29Опрема за скијање

Се продаваат чевли за скијање 40/41 број и скии 175cм. Цена поволна!...


2.000 МКД
или предлог цена
29 јан 10:38Скии HEAD 170

Се продаваат скии HEAD 170см со маркери до 120 килограми. Можна е з...


4.500 МКД
или предлог цена
25 јан 10:58Kaciga BRIKO 54-cm PERFEKTNA!!!

Kaciga za skijanje Briko 54 cm mnogu malku koristena, neudirana vo od...


По Договор
или предлог цена
24 јан 22:14Cizmi za ski 38br

Cizmite se zdravii nese osteteni nigde koristeni se od 14godinso dete...


30 €
или предлог цена
24 јан 13:32Se prodavaat ski, bord, cizmi

Se prodavaat razni golemini na ski Bord, cizmi 074 245 030 Dimitar...


1 €
или предлог цена
24 јан 00:19Skii

1. Volki 171cm_____________80€ 2. K2 (freestyle) 170cm_____80€ 3.A...


70 €
или предлог цена
21 јан 10:06Skii ski odlicni

Pogolemite se 170cm Pomalite 140cm kompletni se so markeri Mozi i...


1.000 МКД
или предлог цена
14 јан 08:54SKI MASKI NAOCARI KAPI СКИ МАСКИ НАОЧАРИ

кратки маски- 200 ден наочари - 500 ден капи термо -300 ден


200 МКД
или предлог цена
10 јан 09:42Skii K2 170cm i cevli HEAD broj 9.5-42/43 komplet

tell stefan:077561306


120 €
или предлог цена
06 јан 13:01SEKAKOV VID NA SKI OPREMA-mozna Zamena!

Se prodava ili iznajmuva sekakov vid na polovna ski oprema cevli od b...


1 МКД
или предлог цена
04 јан 22:49Страна 7 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам