Кичево
                   
793 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw E60 530d 2004 - Registrirana/Servisirana

Bmw E60 530d 2004 Od oprema poseduva: -El. na retrovizori -El.na...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Голф 4

Се продава Голф 4, шестобрзинец, надворешно неугледен но машина во и...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:42Промовирано

BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:22Opel vectra 2.0 16v

Vo odlicna sostojba registrirana cela godina klima prozori na dugme c...


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:03Bmw E60 530d 2004 - Registrirana/Servisirana

Bmw E60 530d 2004 Od oprema poseduva: -El. na retrovizori -El.na...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Ford focus 1.6hdi 2005

Dobra sostojba karoseriski zabeleski klima ispravna gumi dobri


1.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:56  НОВ ОГЛАС

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi !

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi se sto vi treba


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:19Opel vektra b 2.0 dti NA DELOVI

Se sto vi treba za opel vektra


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:19Opel vektra b 2.0 benzin NA DELOVI

Opel vektra b benzin na delovi 2.0 136 ks


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:19VW PASSAT 1.9TDI 90 PS

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOV...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:09Sangyong 2.0d 140ks 2007g 4x4

Se prodava menuva Sangyong kuron 2.0d 104kw 140ks 4x4 2008/07 g ful...


6.199 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:20  НОВ ОГЛАС

Prodavam Renault Megane 3

Prodavam Renault Megane 3, 2009 godina, 1.5 dizel, 105 ks vo odlicna...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:13Opel Ascona

Prodavam opel ascona 2.0i 115 ks godina 1986 vo mnogu dobra sostojba ...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:03Passat 20 TDI

Extra sostojba


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:48Ford focus

FORD FOKUS 1 6 BEN SO KLIMA MOZE ZAMENA ZA POMALOOO VOZILOOO


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:41Dacia logan tovarno 1.4 benzin 88.000km

Perfect sostojba 1.4 benzin kupeno od mk 88.000 km proverka kade saka...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:31Ford Focus cmax 1.8 atest dizna plin 2007

Ekstra sostojba 1.8 atest dizna plin 2019 uvezena od svajcaria top so...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:31Opel antara 2.0d 150ks 4x4 2008g

Se prodava opel antara 2.0dizel 150ks 2008g 4x4 164.000km realni novi...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:54  НОВ ОГЛАС

BMW 530 Uvoz od Ch

BMW 525 karavan modell 530 klima abs airbag atest foli uvezena o...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:33Ford Fiesta 1.3 Benzin-Plin Atest

Kolata e servisirana,vo perfektna sostojba,moze da se proba vo sekoe ...


600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:21Fiat Linea 1.4 Benzin/plin prv sopstvenik

Prodavam Fiat Linea 1.4 Benzin/plin - prv sopstvenik, kupena od avto ...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:42BMW X4 kako nova 20D XDrive ot

Bmw X4 20d 4x4 M-Sportpaket vnatre i nadvor so mnogu oprema individua...


22.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:03Honda CR-V executive so full oprema ot CH

Honda CR-V ot shvajcarija so full oprema panorama greaci na sedishta ...


8.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:02Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:22Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin

Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:21Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:21Branici za audi a4 a5 2011 godina

Delovi za audi a4 a5 2011 godina predni branici


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:21Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:18Bmw e36 318i plin

Se prodava ili zamena za coper ili enduro motor so mk. dok.


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:51Fiat punto 1.2 8v.

Registrirano dobro ocuvano so novi gumi i akumulator. Mala potrosnja...


1.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:50ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:17Голф 4

Се продава Голф 4, шестобрзинец, надворешно неугледен но машина во и...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:42Alfa 159 1.9jtdm 150ks na delovi 071804867

Na delovi Alfa 159 1.9jtdm 150ks se shto vi treba po najniski ceni n...


450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:52Alfa 147 Q2 1.9jtdm 150ks 2007 na delovii 071804867

Alfa 147 Q2 1.9jtdm 150ks na delovi 071804867 motor menjac turbo odl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:51Vw Passat 2.5tdi 2002 na delovi

Na Delovii Vw Passat 2002 2.5tdi 071804867 Motor menjac turbo odlicn...


555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:51Reno Clio 1.2benzin 2006 Na delovi 071804867

se shto vi treba motor menjac odlicni moze proba kolata e vo vozna so...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:51Na delovi Audi a4 b8 2.0d 143ks 2009 s-line

Na delovi Audi a4 b8 2.0tdi 143ks 2009 Sline ☎️☎️☎️ 071804867 ☎️☎️☎️...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:51ODKUPUVAM STARI KATALIZATORI I DPF PO NAJDOBRI CENI

ODKUPUVAM STARI KATALIZATORI I DPF PO NAJDOBRI CENI 071804867


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:51Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


440 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
530 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:18Toyota RAV4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4 -servisiran -xenon,navigacija,e...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:54Opel vecta

Se prodava opel vectra B 1.8 benzin vo super sostojba napraven komple...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:26Audi A4 2.0 tdi

▶️Audi A4 2.0 tdi 8v 2006 godina ▶️Napraven mal i golem servis novi ...


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:25Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам