Кичево
                   
722 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.599 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

25 ное 12:17Промовирано

Alfa 159 1.9jtdm 150ks Na delovi 071804867

Nova Roba Alfa 159 1.9jtdm 150ks 2009 Na delovi 071804867 TI kilome...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 00:38Golf 5 ; 1.9 TDI

Kolata ima pominati originalni 266.000km. Napraven e golem servis (se...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 11:39Se prodava opel zafira

Se prodava opel zafira 2012 full oprema tempomat el prozori zimski gu...


78 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мар 15:48Xsara Picasso 2004

Xsara Picasso 2004 Benzin Racen menuvac Neregistrirana


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:17Golf 5 1.6

Prodavam golf 5 1.6 benzin godina 2005 pominati 152000 km. Donesen o...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 мар 23:07Audi A4 2.5tdi Qvatro na delovi

078268198


211 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 мар 20:25Ford mondeo 2004 2.0 tdci za delovi

Ford mondeo 2.0tdci 2004 Za delovii 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 мар 20:24Mercedes a ckasa170cdi

Mercedes a clasa170 cdi na delovi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 мар 12:36Hyundai trajet dizel 2.0 crdi

Polovni delovi za hyundai trajet dizel


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 мар 12:24BMW x5 moze zamena

2008 30xd 286ks reg so zelen Karton ful Cena po dogovor moze zamena ...


19 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 мар 17:01Mercedes e270 cdi

Super sostojba reg so zelen karton se dava poradi zaminuvanje stranst...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 мар 17:29MERCEDES ML 280

Prodavam ML 280 na bg tablici registriran do 02/2023 vo odlicna sosto...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 мар 09:14Alfa 147 1.9jtdm 120ks 2006 na delovi

se shto vi treba do posleden shtaf,motor menjac turbo super moze so p...


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 мар 00:15AUDI A4 AVANT 2.0 FSI 2004 UVOZ CH

KOLATA E DONESENA OD SFAJCARIA SO VOZENJE KOLATA E TOP SOSTOJBA FUL...


3.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 фев 21:39FORD FIESTA 1.4 BENZIN 2005 UVOZ CH

KOLATA E DONESENA OD SFAJCARIA SO VOZENJE TOP SOSTOJBA BEZ NI EDNA ...


2.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 фев 21:26VW POLO 1.4 BENZIN 2005 UVOZ CH

KOLATA E DONESENA OD SFAJCARIA SO VOZENJE TOP SOSTOJBA BEZ NI EDNA M...


3.150 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 фев 21:11VW POLO 1.4 BENZIN 2005 UVOZ CH

KOLATA E DONESENA SO VOZENJE OD SFAJCARIA TOP SOSTOJBA BEZ NI EDN...


2.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 фев 21:01Daewo Matiz

Prodavam Daewo Matiz 800cc 2000god so plin atest nema reg Cena 1000€...


1.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 фев 16:21Audi A6 2.8 Benzin full oprema

kolata e vo dobra sostojba i ima registracija do septemvri i zelen ka...


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 фев 13:00Bmw 330 XD

Se prodava Bmw 330 XD, top sostojba na motorot, samo ima karoseriski ...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 фев 09:01Se prodava diferencijal za grand cherokee 3.0crd

Se prodava diferencijal za grand cherokee 3.0crd 2007 god diferencija...


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 фев 17:15BMW 520d facelift

Prodavam BMW 520d facelift, 2003 godina, ima pominato 325000, mnogu s...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 фев 20:43delovi vw golf 5 gt 2.0 Tdi se sto vi treba povolni ceni

vw golf 5 delovi se sto vi treba povolni ceni garancija na ispravnost...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 фев 12:42MERCEDES ML 280

Prodavam ML 280 na bg tablici registriran do 02/2023 vo odlicna sosto...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 фев 10:40Peugeot partner 1.9d 2004

Istecena reg Novi gumi Nov akulumator Servisirana Super sostojba ...


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 фев 22:14Ford Escort 1.6 BENZIN/PLIN

Ford Escort 1.6 Atestiran plin Registriran do Septemvri 2022 4 zim...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 фев 19:50BMW 525

Servisirana kolata e top.Za poveke info 077-702-669 Andrea


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 фев 17:33BMW 118d

Se prodava Bmw 118d Klima komandi na volan tempomat Euro kuka 4 novi ...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 фев 17:20se prodava passat b8 dsg

Passato e e extra 2.0 150.ks DSG 2015 god DSG menuvac Registriran s...


18.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 фев 22:30Volkswagen Caddy Maxi 2008/09 1.9TDI

Volkswagen Caddy Maxi 2008/09 1.9TDI 153.000km automatic so 7 sedista...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 фев 02:02Ford/Opel/UAZ

Se prodava: Ford Bronco II bes dokumenti 1500 Euro Whatsapp broj: 00...


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 фев 13:00Mercedes A 160 cdi 2006

Se prodava mercedes a 160 cdi Kolata e so napraven servis registira...


3.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 фев 21:13OPEL CORSA 1.4 BENZIN

DONESENA OD SFAJCARIA I E VO TOP SOSTOJBA KONTAKT TELEFON 070 634 521


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 фев 21:34A 180cdi automatik delovi

078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 фев 22:14Ford Galaxy 116 automatik za delovi

Za delovi Galaxy Sharan Seat


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 фев 22:13Passat b6 2008 2.0d za delovi

Delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 фев 22:12PASAT 2.0 TDI 170Hp 2006/7

P.R.O.D.A.D.E.N.O TEL: 071389668 -DSG AVTOMATSKI MENUVAC -GREACI N...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 06:29VOLVO XC 90 2.4D -STRANSKI

Euro 3


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јан 12:59VOLVO XC 90 2.4d

Euro 3


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јан 12:59Во возна состојба

Колата е пали вози Имам уште една - комплет за делови Тел. и лице з...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јан 09:01Страна 10 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам