Кичево
                   
723 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.599 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

25 ное 12:17Промовирано

Chrysler status

Prodavam delovi za chrysler stratus 2.5 v6 plin dizna. Reg cela god. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 00:48Seat Toledo TDI

Prodavam seat Toledo 1.9 tdi 110 ks so foll oprema klima ispravna lad...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 00:48Daewoo kalos

Prodavam polovni delovi za Daewoo kalos 1.2 benzin. Godina 2004. Te...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 23:50Opel Vectra

Prodavam opel vectra A 2.0 16v 136 ks. Godina 1995 so full oprema. V...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 23:44Passat B6 4 Motion

Се продава Passat B6 2.0тди Abs Esp Темпомат Паркинг сензори напр...


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 15:21VW POLO

Prodavam VW polo 1.4 TDI 2000 gog. Registrirano do 9.2022 god. So kli...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 13:04Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks

Registrirana Solidni gumi Odlichno zachuvana 2.0 CDTI 160ks Tel z...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 12:22BMW 730d

Mozna e Z A M E N A za poeftino ! Extra sostojba so naj Full oprem...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 12:50Alfa 147 1.9 jtd Alfa 156 1.9 jtd Opel Vectra 2.0i i 2.0 dci

Avtomobilite se davaat samo za delovi: Alfa 147 1.9 jtd Alfa 156 1....


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 јан 16:03Mercedes Ml-230 4x4 Benzin/Plin

Se prodava mercedes ml 230 benzin plin Racen Menuvac full oprema Kre...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 јан 14:35Alfa 159 2.4jtdm 147kw avtomatic na delovi

se shto vi treba z071804867


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јан 19:46Daewoo espero

Poveke informaci 078419075


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јан 19:06Lada niva

Poveke informaci 078419075


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јан 19:06PRODAVAM MITSUBISI COLT AVTOMATIK 2007 g.

Prodavam mitsibusi kolt AVTOMATIK vo odlicna sostojba -servo. elekt...


35 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јан 21:31Opel Vectra 2.0 16v

Prodavam opel vectra 2.0 16v 136 ks cist benzin so full oprema. Vo...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јан 23:01VW Passat

Prodavam 2 koli passat Plaviot e na mk tabli sega e napraven servis...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 23:20Citroen Picaso 2.0hdi na Delovi

078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 19:33Passat b5 1.9 131ks automatik za delovi

078268198


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 19:32Cel ili na delovi C180 078268198

Na delovii 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 19:32Delovi za Jeep grand cheroke 3.1 tdi

Polovni delovi za grand cheroke 3.1. Tdi. I za 2.5 tdi cheroke ima...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 дек 23:14jeep 97 grand cheroke aftomatski menuvac za 5.2 i 40

Jeep delivi za 5.2 i 4.0. 3.1 i2.5 imam skoro sfe shto vi treba ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 дек 17:274×4 jeep cheroke 4.0 delovi

Delovi za 4.0/ 5.2/ 3.1/ 2.5 imam skoro safe shot vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 дек 10:28Golf 6 2.0 (110 ks)

Golf 6 2.0 110 ks 2009 Full oprema Klimatronik Komandi na volan P...


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 дек 17:38Bmw 320d xDrive

Bmw 320d xdrive 072-716-111


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 дек 20:47Audi a3

Audi a3 2004 Full Servis(mall+golem) 225.000km 1.9 TDI Extra cen...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 дек 19:14BMW E60 525i 192hp

Se prodava BMW E60 525i 192hp 2004god Od oprema poseduva: Tempoma...


5.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 дек 17:38Landrover freelander

Prodavam Landrover Freelander 2.0 dizel. So full oprema. Vo ispravna ...


2.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 дек 08:12Bmw 320d xDrive

Bmw 320d xDrive 072716111


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 дек 15:40Bmw 320d xDrive

Bmw 320d xDrive


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 дек 15:31PEUGEOT 308 2008 GOD

Peugeot 308 2008 god ➡️ 2.0 HDI ➡️Automatik ➡️Navigacija ➡️Kuka ...


5.399 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 дек 12:41DELOVI ZA SUZUKI VITARA

Sekakvi delovi za SUZUKI VITARA 16V I 8V Barajte na ovaj broj: 078933...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 дек 13:45Рено 9 половни делови

Делови за РЕНО 9 се што ви треба


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 дек 13:45VW Polo 1.4 Benzin/Plin

Se prodava Polo 1.4 Benzin, ima vgradeno Plinski ured Dizna sistem, i...


1.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 дек 12:59Opel Antara 2.0 CDTI Navi

Maj 2020 - Napraven celosen servis : Set rebrasti, vodna pumpa, site ...


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 дек 10:57VOLVO XC 90 2.4D -STRANSKI

Euro 3 Moze zamena za havarisani vozilo


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 дек 08:06SEAT LEON 1.9TDI 078 421 213

..


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 дек 08:01Alfa 159 1.9jtdm 150ks na delovi

Na delovi Alfa 159 1.9jtdm 150ks se shto vi tr


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 дек 01:521.4

Itno se prodava zaradi zaminuvanje vo stranstvo 078/321-396 mile


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 ное 12:27Opel Astra 1.4 Benz/Plin

-registrirana -napravena servis (rebrast set, ulje,filter) -PaliVo...


1.050 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 19:33Cls 320

SE PRODAVA MERCEDES CLS 320CDI 224ks 🚀🚀🚀. TEMPOMAT EL SEDISTA S...


115 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 ное 13:14Страна 11 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам