Кичево
                   
745 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Nissan Patrol Y61

Registrian cela godina 180 000km Off road podvozje Amortizeri Spir...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW Passat B8 / 1.6 TDI

Se prodava passat b8 / 1.6 TDI - 120hp . Vo predobra sostojba ! So f...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:33Промовирано

Peugeot 206 SW | Delovi | 2.0 Benzin | S-Auto

Se prodava Peugeot 206 SW za delovi, se shto vi treba....


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 14:41Opel Astra 1.4 16v za delovii

se shto vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 авг 00:12na delovi audi a4 1.8

se shto vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 авг 00:11Audi a4 b6 2.5tdi 2003 za delovi

Na delovii Audi A4 B6 2.5tdi 2003 motor menjac odlicni vo vozna sost...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 авг 00:11BMW M3 E 46 343 Ps

Mnogu socuvana kola prv Gazda so full oprema


52.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 авг 19:13Audi A6 3.0 TDI cvatro s- line

Vo odlicna sostojba ,so ful oprema


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јул 14:12OPEL ASTRA H 1.6 16V

HITNO SE PRODAVA OPEL ASTRA H 1.6 16V 2005 GOD FABRICKI BENZIN META...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 јул 13:20Se prodava vw Passat

PASSAT 1.9TDI 2004 vo odlicna sostojba


4.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 јул 17:59Bmw 318 2.0 Dizel 2009 godina

Kolata e vo odlicna sostojba, maksimalmo socuvana, so napraven celose...


7.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 јул 18:06Ford Mondeo Ghia dizel

Se prodava ford mondeo ghia 1997godina so smenet rebrasti kais I vod...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јул 11:57Audi A4 mnogu povolno, isklucivo na telefon 070982321

Servisirana, Se e vo red, odlicna, od Italija so stranski tablicki. B...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јул 13:19Odkupuvam alfa 147 bez dokumenti,stranski,havarisani i zarib

Odkupuvam alfa 147 bez dokumenti,stranski,havarisani i zaribani


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јул 19:28Alfa 147 1.6ts. 2003 na delovii

Se shto vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јул 19:27Alfa 159 2.4 automatic na delovi

Nova roba !! Alfa 159 2.4jtdm automatic -motor menjac turbo dizni od...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јул 19:27Nissan Almera

Klima Centralno Motor na lance Zdravo podvozje bez rgja Zdrav ent...


1.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јул 20:42Ford Puma 1.7 moze zamena

Ford Puma 1.7 125ks benzin full oprema klima elektronika na stakla ab...


1.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јун 01:24Fiat zastava 1300

Se prodava Fiat 1300 Registriran! Damski mejnac! 1973 god.


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 јун 15:27Se prodava Audi

Vo odlicna sostojba


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јун 16:17Ford Mondeo Ghia dizel

Se prodavaFord Mondeo Ghiadizel 1997god smenet rebrasti I vodna pumpa...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 23:54Audi A3 Kabrio,zamena za stranski ili bg i Mk tabli

Audi a3 kabrio 2,0 tdi 16 ventilski 140 ks ponoviot motor. Kolata e ...


11.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јун 22:29VOLVO XC 90 2.4D

Stranski dok.


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јун 09:01Audi 3.0 TDI s-line cvatro

So ful oprema vo odlicna sostojba


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 10:37Opel Signum - 2.2 | Delovi | S-AUTO Kicevo

Делови за Opel Signum 2.2


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 јун 07:57Renault Megane

Se prodava tip top 1.6 benz zatemneto celo 75% ulje filtri smeneti pr...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 10:54Се продава RX4 1.9 dci со фул опрема како од фабрика

Возилото е тотално исправно како од фабрика Од опрема поседува : К...


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мај 23:48AUDI A6 2.7tdi

Se prodava audi a6 2.7tdi vo odlicna sostojba , full oprema , 2005 go...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 мај 18:46Ozvucenje za vo kola

Ozvucenjeto moze kompletno. Moze i posebno Poveke info 078222497


200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мај 00:43Reno megane 1.9 dci

Se prodava reno megane 1.9 dci 2004 god full oprema full servis pred ...


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мај 00:43Motor za opel vectra B 1.8 benzin

Se prodava motor za opel vectra b 1.8 benzin 1998 god 16ventili Pro...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мај 00:43DELOVIII ZA OPEL VECTRA B 1.8 BENZIN

Imam delovi za opel vectra b 1.8 benzin 1998 god SVE STO VI TREBA ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мај 00:43Se prodavaat bbs bantasi

Se prodavaat bbs bantasi novi bez nitu edna grepka ni vareni ni prave...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 мај 00:43PasatB6 1.9 TDI 2007god registriran Mk

Pasat B6 1.9 TDI 2007god 77Kw 105KS .Reg na Mk tabli.Kontakt Tel:07...


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 мај 06:35Pasat B6 2007God RegMk

Pasat B6 Godina 2007 1.9 TDI 77KW 105KS Reg 11. 2022 god


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 мај 13:05Golf 5 ●ABT●

Golf 5 ABT 2005/4 g Bez reg 206000km na 200000 napreven golem ser...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 мај 00:42OPEL MERIVA

Se prodava opel meriva vo solidna sostojba registrirana cela godina z...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 апр 21:38Delovi za Opel Vectra B

Delovi za Opel Vectra B 2.0i


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 апр 18:14Delovi za motor 1.0i

Samo delovi za motor glava,pumpa za ulje...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 апр 18:14Se prodava

Passat 1.6 Dobro socuvana. Registracija cela godina. Dve zimski i...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 апр 19:17OPEL VECTRA 2.2

OPEL VECTRA C 2.2 DTI 125Ks (92 kW) NAJDOBRIOT MOTOR NA OPEL, PRVA R...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 апр 15:48Opel Tigra 1.6

-Opel Tigra 1.6 benzin -235.000km realni -Novi gumi -ne e registr...


1.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 апр 13:00Страна 14 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам