Кичево
                   
794 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голф 4

Се продава Голф 4, шестобрзинец, надворешно неугледен но машина во и...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 авг 11:42Промовирано

Porsche PANAMERA 4S - 2009 160.000 km

Prodavam Porsche Panamera 4.8 4S 400 ks Proizvedena 2009 godina ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 јул 17:01Phaeton 5000 e moze i zamena

Phaeton moze i zamena


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 јул 14:57Opel Signum

1,9 cdti 150 ks 2004 g Ful oprema


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јул 13:27Se prodava Daewoo Matiz

Matiz


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јул 12:05Mercedes GLK 220 CDI ot CH so full oprema

Mercedes Benz GLK 220 cdi so golema navigacija park senzori greaci na...


13.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јул 10:20Phaeton i polo 6000 e

Se prodavaat phaeton i polo evtino


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 јул 11:20VW Passat 170ps HighlineOprema

VW PASSAT TDI 2.0 DIZEL. 170HP. 2006/11MESEC 226.000 KILOMETRI. ...


6.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 јул 10:37OPEL Insignia 2.0 CDTI 160ks

Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks 2009. Registrirana do 03/2023...


7.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 јул 17:20AUDI Q7 3.0 QUATRO EXTRA SOSTOJBA

Audito e vo odlicna sotojba 4 novi letni gumi goodyear vozeni 700km ...


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 јул 13:47JEEP GRAND CHEROKEE 5.2 V8 EXTRA SOSTOJBA DZIP

Offroad podvozje Offroad gumi Americki amortizeri Plin atest so di...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 јул 13:47PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007

Pezoto e kompletno vo ispravna sostojba Aluminiumski bandazi Realni...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 јул 13:47Chevrolet Captiva 2.2 Top cena

120kw/160hp dizel Kupen od Chevrolet Makedonija. Prv sopstvenik 70 ...


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јул 08:24Audi A4, 2006, TOP SOSTOJBA

Voziloto e vo odlična sostojba, realni kilometri, zacuvano kako novo ...


4.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 јул 08:24Golf 6

Golf 6 2010 2.0 tdi 140 ps Dispay tac Navigacija DvD Aux Blututh Aux ...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јул 21:40Passat 1.9 tdi 110 ks

Voziloto e domakinski cuvano za poveke info na tel 078373075


1.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јул 13:05Mercedes-Benz GL 63 AMG 4MATIC 580PS

Mercedes-Benz GL 63 AMG 4MATIC 600PS Uvoz CH carinet registriran 7 s...


58.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јул 13:29Tico

Tico na delovi ili celo


200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јул 13:00VW Passat 1.9 TDI 131ks 6-stepen | Top sostojba

Se prodava VW Passat 1.9 TDI 131ks 6-stepen racen menuvac 2003 god, r...


2.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јул 06:49Audi Q7 3.0TDI

Se prodava Audi Q7 3.0TDI vo odlicna sostojba so full oprema bez nitu...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јул 18:29Audi A4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatic Na delovi

Na delovi Audi a4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatik 071804867 17ki ...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 15:46Bmw x3 X-Drive 3.0d

Bmw x3 X-Drive 3.0d Vo top sostojba Registiram servisiran moit da...


7.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 15:31Ford Sierra

Prodavam ford sierra 1.6 75 ks godina 1985 pominati 142000 km. Fordot...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 10:55MERCEDES BENZ C200 CDI 2008 GOD

EXTRA SOSTOJBA UVEZEN OD GERMANIA PRED DVE GODINI SERVISIRAN KOMPLET...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 08:26VW PO 1.4 FSI 2006 GOD REGISTRIRANA

VOZILOTO E REGISTRIRANA I SERVISIRANA UVEZENA OD SVAJCARIA PRED EDNA ...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 08:26CITROEN C3 1.4 16V 2008 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 08:26AUDI A4 2.0 TDI 8V 100KW NOV UVOZ OD BELGIJA

AUTOMATIK (AVTOMATIK) MENJAC, NAVIGACIJA,GREACI NA SEDISTA, KOZEN SA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 08:26Ford Probe 2.5 24V

Delovi za ford probe


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јул 14:32Ford Probe 2.5GT 24V

Delovi za ford probe


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јул 14:32WV GOLF 1.4 16V

Motor ne ispraven


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јун 22:41Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Voziloto e vo dobra sostojba mozna zamena so moja ili vasa doplata m...


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јун 22:40Seat leon 19 tdi 2006

Kola bez mana


4.555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јун 16:03Shitet-. Se prodava.Volvo 440 dizell

Volvo 440 turbo dizell Tel: 071- 730-497


1.050 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јун 19:54BMW F10 520d Automatic CH

🇨🇭BMW F10 520d Automatic G8 🇨🇭 

✅BMW e 2.0 so 184ks ✅BMW NAV...


15.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јун 15:30Ford Sierra 2.0i

Prodavam ford sierra 2.0i 1989 gidina. Pominati 128000km nemat koroz...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јун 11:19Bmw X3 xdrive M paket 30 diesel

Prodavam bmw x3 f25 30 diesel M paket 258ks uvezeno od ch servisirano...


19.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јун 16:24Kia Sportage 2.0 Crdi 2006

Dzipot e vo odlicna sostojba, redovno servisiran, odrzuvan, cuvan za ...


5.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 јун 13:14Audi 2.4 benzin plin moze i zamena !!!

Prodavam audi a4 vo super sostojba . Mozna e i zamena !!!


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 јун 10:19TOYOTA COROLLA 1991g.

Колата има а-тестиран плин Нов акумулатор Пали и вози без проблем ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 јун 12:51Audi 80 1.9 na delovi

Na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јун 12:11Mercedes E200 cdi 2.2 dizel

Mercedes e 200 2.2 cdi reg do 18.10 so sitni zabeleski motor menjac e...


1.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јун 12:08Страна 5 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам