Подкатегорија:
                   
363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvam Skii,cevli,daski,shteki !!!

Iznajmuvam zimska oprema !!! Javete se vo sekoe vreme kaj Borce od 8...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Skii Rosignol

OSTANATI USHTE 2 PARa HEAD 173 CM Novi skii 220 evra i head 163 cm 2...


240 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250 €
29 јан 20:39Skii NORDICA 120sm, cevli HEAD 35br. i stapcina. Spremni za

Skii NORDICA 120sm, Cevli HEAD 35br. i stapcina. Spremni za sezona,...


120 €
или предлог цена
29 јан 19:47Naocari za skijanje marka CRIVIT novi!

Prodavam naocari za skijanje marka CRIVIT novi


20 €
или предлог цена
29 јан 19:46Детски ски

Детски ски Висина 100cm Цена 60 евра Контакт тел.072-270-284 Нико...


60 €
или предлог цена
29 јан 17:40Детски ски

Детски ски Висина 80 cm Цена 50 евра Контакт тел: 072-270-284 Ни...


50 €
или предлог цена
29 јан 17:40Cevli i Ski

Alpina Cevli 44-45 zacuvani


50 €
или предлог цена
29 јан 15:18Чевли за скии за деца 36

Za info 078236052


800 МКД
или предлог цена
29 јан 15:00Rraichle snowboarder racing 36

Za info 078236052


1.500 МКД
или предлог цена
29 јан 15:00Ski cevli I markeri

Info na 078 236 052


1.800 МКД
или предлог цена
29 јан 15:00SKi

Ski vo odlicna sostojba Rossignol 164 cm - 3500 Dynastar 157 cm -35...


4.000 МКД
или предлог цена
29 јан 14:49Skii

Sekakva skijacka oprema najevtina vo Makedonija TEL 070 207 064


1 €
или предлог цена
29 јан 14:12Skii Cevli Steki Kacigi i sekakva sportska oprema

Prodavam ili menuvam sekakva zimska sportska oprema, ogromen izbor na...


По Договор
или предлог цена
29 јан 14:10Skii polovni i sekakva ski oprema

Najeftino vo Makedonija na golemo i malo. Skii, cevli, steki, snowbo...


1 €
или предлог цена
29 јан 14:10Ski oprema

Se prodava ski oprema Atomic, Rossignol, Volkl, Nordica, Elan, Head, ...


1 €
или предлог цена
29 јан 12:21Skii marka Head

Se prodavaat skii marka Head super shape 150sm. Cena 70eur Скии м.Хе...


70 €
или предлог цена
28 јан 20:43Turno Skii Dynastar

Prodavam Turno Skii Dynastar Altitrail Vertical Light - 170cm i Novi ...


160 €
или предлог цена
28 јан 12:01Naocari novi od Svajcarija!!!

Naocari novi od povejke brendovi !!! Prajkam I po kargo!!! Javete se ...


1 МКД
или предлог цена
28 јан 09:48Burton Selen 157 cm. so novi vezovi Burton!!!

Snowboard Burton Selen mnogu socuvan so gans novi vezovi Burton!!! Se...


370 €
или предлог цена
28 јан 09:48Ski oprema, skii, cevli konduri, jakna, pantaloni, kako novi

Prodavam zacuvani, kako novi, koristeni samo edna sezona cevli - kond...


3.000 МКД
или предлог цена
27 јан 23:05Krovni nosaci

Se prodavaat krovni nosaci Menabo koristeni edna nedela. Odgovaraat n...


По Договор
или предлог цена
26 јан 18:01NOVI EVTINI HEAD CIZMI 41BR

Vo kutija head cizmi/konduri HEAD broj 41. 💥Cenata e povolna i ne...


3.800 МКД
или предлог цена
26 јан 16:56Detski naocari Briko

Dobro socuvani


1.200 МКД
или предлог цена
26 јан 11:53Jakna BRUGI

Jaknata e broj 176


2.800 МКД
или предлог цена
26 јан 11:53Скии и чевли

Ски се по 50 евра димензии (120,150,158,170,178,184) Чизми НОВИ 85 ...


50 €
или предлог цена
26 јан 11:06Cizmi za skianje

Se prodavaat cizmi za skianje maraka Lange model XR9. Cizmite odgova...


1.800 МКД
или предлог цена
25 јан 20:44Cizmi za skianje

Se prodavaat cizmi za skianje maraka Lange model XR9. Cizmite odgova...


1.800 МКД
или предлог цена
25 јан 20:43SNOWBOARD ekstra ceni

snowboard dolzini od 1.45 do 1.62


5.500 МКД
или предлог цена
25 јан 17:05NORDICA KONDURI/CIZMI ZA SKII br 36

💥Novi Nordica zenski konduri/cizmi za skii broj 36 vo kutija💥 EVTI...


3.600 МКД
или предлог цена
25 јан 14:26Snowboard (daska) za skijanje, skii elan

Madhouse MH - 150 cm 3500 ден Crazy creek - 160 cm 4000 ден Elan sk...


По Договор
или предлог цена
25 јан 13:10Atomic skii servisirani ovaa godina

Atomic skii 157cm. Vezovite i skiite dolu so vo odlichna sostojba se...


2.500 МКД
или предлог цена
25 јан 13:00Jakna za skijanje ICE PEAK

Se prodava jakna za skijanje ICE PEAK vodootporna. Koristena samo e...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
25 јан 08:58Ски опрема/Ski oprema

ELAN X Carve 2.0 168cm 2500денари Elan PSX Detonator Monoblock 177c...


2.000 МКД
или предлог цена
24 јан 17:40Skii

Prodazba na ski ATOMIC extra cena , dobro zacuvani malce koristeni d...


3.600 МКД
или предлог цена
24 јан 12:36SKII

1. Volki 171cm_____________80€ 2. K2 (freestyle) 170cm_____80€ 3.At...


70 €
или предлог цена
24 јан 00:27Ski servis

Kompleten servis na skii, daski i ostanata skii oprema. Profesionalna...


1 МКД
или предлог цена
23 јан 23:25Ski oprema

Skii razni golemini kompletno servisirani. Cevli za skijanje do broj...


1 €
или предлог цена
23 јан 23:25Ski Cevli Alpina

Ski cevli Alpina vo dobra sostojba 295 sm,ili 37-38 broj


40 €
или предлог цена
23 јан 21:37Burton Custom FV 2014 162

Se Prodava Burton Custom FV 2014 . br: 078 38 48 47


150 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
155 €
23 јан 21:30Ски-Даски-Ски-чевли-Ски-штеки

Се продава зимска опрема по поволни цени голем избор контакт на тел:0...


1 €
или предлог цена
23 јан 19:04Ski i bord cevli ( i kacigi )

Cenite i goleminite se na samite sliki


20 €
или предлог цена
23 јан 18:59Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам