Подкатегорија:
                   
363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvam Skii,cevli,daski,shteki !!!

Iznajmuvam zimska oprema !!! Javete se vo sekoe vreme kaj Borce od 8...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!

Snowboard dimenzii od 110cm do 170 cm i Cizmi od 31 do 48 ....Javete ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ski i bord cizmi

Ceni i golemini na slikite


По Договор
или предлог цена
23 јан 18:59Ski konduri

Nordica ski cevli broj 38(30€) Tecnica ski cevli broj 40(40€) Lange ...


По Договор
или предлог цена
23 јан 18:59Bord cizmi eftino !!!

Od 1500 do 1700denari od par


1.500 МКД
или предлог цена
23 јан 18:59Ski i bord cevli 20-40€

Ceni i golemini na slikite


1.200 МКД
или предлог цена
23 јан 18:59Salomon broj 38/38.5

Salomon ski cizmi broj 38/38.5 1700denari


1.700 МКД
или предлог цена
23 јан 18:58Се продава машка ЈАКНА

Јакната е нова купена од Германија. Големина на јакната XL, отпорна ...


2.000 МКД
или предлог цена
23 јан 12:44Novi neobleceni Nike Ski / Snowboard pantaloni

Se prodavaat poradi zgresen broj Kupeni 80funti(100evra) I doneseni...


50 €
или предлог цена
23 јан 10:02Ski DYNAMIC 140 cm

Ski DYNAMIC VR 07 140 cm kako novi Stapcinja FIZAN 100 cm Cevli NOR...


1 €
или предлог цена
23 јан 07:29Se prodavaat ski so cizmi

Se prodavaat ne mnogu koristeni ski 163cm so cizmi broj 43. Cena povo...


6.000 МКД
или предлог цена
23 јан 05:02Скии и чевли (Salomon,Dynastar,Dynafit)

—-Salomon Vamp висина 161( скии) со чевли Salomon Mission Cruise br ....


6.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01Се продаваат чизми Salomon Quest PRO 110

Се продаваат чизми Salomon Quest PRO 110 Зачувани, не се возени многу...


10.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01Женски чизми за планинарење LA SPOTIVA

Се продаваат женски чизми LA SPOTIVA,број 38 ,Вибрам ѓон,многу малце...


10.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01ски K2 Sidestash 181cm

Се продаваат ски K2 Sidestash 181cm so Salomon турно маркери,малце во...


25.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01Скии

Се продаваат скии 170см, зачувани 075239292


4.500 МКД
или предлог цена
22 јан 23:49Detski ski pantaloni

Se prodavaat detski ski pantaloni 110-116 kako novi


600 МКД
или предлог цена
22 јан 19:39Detska ski jakna

Se prodava detska ski jakna 122-128 kako nova


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:39Ski cizmi

Se prodavaat ski cizmi Salomon 25, 25.5 odgovaraat na broj 39 40


2.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:39Se prodava kaciga za skijanje

Detska golemina xs/s 50-54


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 17:16SKII SKI CEVLI KACIGI EXTA KVALITET EXTRA CENA

Svajcarsko i germansko proizvodstvo.EXTA KVALITET EXTRA CENA.


70 €
или предлог цена
22 јан 16:44Skii Fischer Sceneo S140 komplet so cevli Nordica Next 4.2

Se prodavaat: - skii Fischer Sceneo S140, so vezovi, dolzina 160cm, R...


130 €
или предлог цена
22 јан 13:39NIDECKER Triton BOA Snowboard Cizmi 44.5 (noseni 4-5 pati)

NIDECKER Flow Triton BOA Focus Snowboard Boots Cizmi Chizmi br. 44.5 ...


12.000 МКД
или предлог цена
21 јан 19:40Dolomite br 38-39

310mm , 27ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:47Head br 38

viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46Rossignol 37-38

305mm , 26.5ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46Detsko ski odelo

viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46Niva kaciga

Prodavam nova kaciga L golemina voopshto ne koristena


45 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
50 €
21 јан 13:31NAOCARI SNOWBOARD SKII MOTOCROSS BIKE UV ZASTITA NOVI OCILA

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
21 јан 12:25NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOR BIKE OCILA SO ZASTITNA MASKA

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
21 јан 12:24Ski konduri cizmi skii

Rossignol 35-36 broj 274mm


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
21 јан 08:34Машка ЈАКНА

Јакната е нова купена од Солун - Грција. Големина на јакната XL, отп...


2.000 МКД
или предлог цена
20 јан 12:13Nordica ски чевли

Се продаваат ски чевли NORDICA во добра кондиција. Големина 30,0-30,5.


2.000 МКД
или предлог цена
19 јан 20:41Ски опрема

Се продаваат👇👇👇 Тел.076894307 Ски -Atomic Beta v7.24 (170)-40...


По Договор
или предлог цена
19 јан 18:35Freeride skii Rossignol Bandit

Visina 186cm Sostojba odlicna Fabricka oprema(Skii Rossignol , vezo...


7.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
9.000 МКД
18 јан 10:04SKI PANTALONI DETSKI

Ski pantaloni detski "Justplay" Broj 104/110 za dete okolu 4-6 godini...


1.000 МКД
или предлог цена
18 јан 08:44kaciga-ROSSIGNOL

Кацигата е во одлична состојба. Контакт:078821678


1.200 МКД
или предлог цена
17 јан 18:09Pantoloni za skijanje

Се продаваат женски пантолони за скијање, воопшто не се користени 4F ...


1.500 МКД
или предлог цена
17 јан 11:33Jakna Justplay

Се продава нова, воопшто не користена јакна JUSTPLAY, број S (152/15...


2.000 МКД
или предлог цена
17 јан 11:32DETSKI SKII 90cm Novi

Novi


2.000 МКД
или предлог цена
17 јан 08:52NAOCARI OCILA SKII SNOWBOARD MOTOCROSS BIKE UV ZASTITA NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
16 јан 12:37NAOCARI OCILA SO ZASTITNA MASKA SKII SNOWBOARD MOTOR BIKE

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
16 јан 12:37Страна 3 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам