Подкатегорија:
                   
365 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Iznajmuvam Skii,cevli,daski,shteki !!!

Iznajmuvam zimska oprema !!! Javete se vo sekoe vreme kaj Borce od 8...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Skii,cevli,daski,kacigi,naocari povolno!!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Jakna za skijanje ICE PEAK

Se prodava jakna za skijanje ICE PEAK vodootporna. Koristena samo e...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
25 јан 08:58Skii

Prodazba na ski ATOMIC extra cena , dobro zacuvani malce koristeni d...


3.600 МКД
или предлог цена
24 јан 12:36Ski Cevli Alpina

Ski cevli Alpina vo dobra sostojba 295 sm,ili 37-38 broj


40 €
или предлог цена
23 јан 21:37Ски-Даски-Ски-чевли-Ски-штеки

Се продава зимска опрема по поволни цени голем избор контакт на тел:0...


1 €
или предлог цена
23 јан 19:04Ski i bord cevli 20-40€

Ceni i golemini na slikite


1.200 МКД
или предлог цена
23 јан 18:59Се продава машка ЈАКНА

Јакната е нова купена од Германија. Големина на јакната XL, отпорна ...


2.000 МКД
или предлог цена
23 јан 12:44Novi neobleceni Nike Ski / Snowboard pantaloni

Se prodavaat poradi zgresen broj Kupeni 80funti(100evra) I doneseni...


50 €
или предлог цена
23 јан 10:02Ski DYNAMIC 140 cm

Ski DYNAMIC VR 07 140 cm kako novi Stapcinja FIZAN 100 cm Cevli NOR...


1 €
или предлог цена
23 јан 07:29Se prodavaat ski so cizmi

Se prodavaat ne mnogu koristeni ski 163cm so cizmi broj 43. Cena povo...


6.000 МКД
или предлог цена
23 јан 05:02Скии и чевли (Salomon,Dynastar,Dynafit)

—-Salomon Vamp висина 161( скии) со чевли Salomon Mission Cruise br ....


6.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01Се продаваат чизми Salomon Quest PRO 110

Се продаваат чизми Salomon Quest PRO 110 Зачувани, не се возени многу...


10.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01Женски чизми за планинарење LA SPOTIVA

Се продаваат женски чизми LA SPOTIVA,број 38 ,Вибрам ѓон,многу малце...


10.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01ски K2 Sidestash 181cm

Се продаваат ски K2 Sidestash 181cm so Salomon турно маркери,малце во...


25.000 МКД
или предлог цена
23 јан 04:01Скии

Се продаваат скии 170см, зачувани 075239292


4.500 МКД
или предлог цена
22 јан 23:49Detski ski pantaloni

Se prodavaat detski ski pantaloni 110-116 kako novi


600 МКД
или предлог цена
22 јан 19:39Detska ski jakna

Se prodava detska ski jakna 122-128 kako nova


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:39Ski cizmi

Se prodavaat ski cizmi Salomon 25, 25.5 odgovaraat na broj 39 40


2.000 МКД
или предлог цена
22 јан 19:39Se prodava kaciga za skijanje

Detska golemina xs/s 50-54


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 17:16Skii Fischer Sceneo S140 komplet so cevli Nordica Next 4.2

Se prodavaat: - skii Fischer Sceneo S140, so vezovi, dolzina 160cm, R...


130 €
или предлог цена
22 јан 13:39NIDECKER Triton BOA Snowboard Cizmi 44.5 (noseni 4-5 pati)

NIDECKER Flow Triton BOA Focus Snowboard Boots Cizmi Chizmi br. 44.5 ...


10.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.000 МКД
21 јан 19:40Dolomite br 38-39

310mm , 27ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:47Head br 38

viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46Rossignol 37-38

305mm , 26.5ka viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46Detsko ski odelo

viber , telegram 079238610


50 €
или предлог цена
21 јан 13:46NAOCARI SNOWBOARD SKII MOTOCROSS BIKE UV ZASTITA NOVI OCILA

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
21 јан 12:25NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOR BIKE OCILA SO ZASTITNA MASKA

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
21 јан 12:24Машка ЈАКНА

Јакната е нова купена од Германија. Големина на јакната XL, отпорна ...


2.000 МКД
или предлог цена
20 јан 12:13Nordica ски чевли

Се продаваат ски чевли NORDICA во добра кондиција. Големина 30,0-30,5.


2.000 МКД
или предлог цена
19 јан 20:41kaciga-ROSSIGNOL

Кацигата е во одлична состојба. Контакт:078821678


1.200 МКД
или предлог цена
17 јан 18:09Pantoloni za skijanje

Се продаваат женски пантолони за скијање, воопшто не се користени 4F ...


1.500 МКД
или предлог цена
17 јан 11:33Jakna Justplay

Се продава нова, воопшто не користена јакна JUSTPLAY, број S (152/15...


2.000 МКД
или предлог цена
17 јан 11:32DETSKI SKII 90cm Novi

Novi


2.000 МКД
или предлог цена
17 јан 08:52Fischer RC4 Curv 120 Vacuum Full Fit 2018

Moze da se pravi korekcija na cizmata vo sportbike-Skopje Product ...


339 €
или предлог цена
15 јан 12:48Snowboard

Snowboard detski 130 sm vo super sostojba,se prodava bez vezovi.


60 €
или предлог цена
13 јан 15:34Snowboard(Daska) LAMAR 132 cm

Snowboard LAMAR 132 cm so novi vezovi I cevli HEAD 39 broj mozi I ode...


1 €
или предлог цена
12 јан 22:53ski snowboard service servis

ostrenje kantovi 85/90* nanesuvanje vosok popolnivanje lepenje ...


По Договор
или предлог цена
11 јан 21:31Ski cevli Rossignol exalt, flex 60 Br. 41

Se prodavat cevli za skijanje broj 41 Rossignol exalt, flex 60


4.000 МКД
или предлог цена
11 јан 21:08Detski komplet za skijanje br.100

Detski komplet za skijanje golemina 100, nosen tri pati


2.000 МКД
или предлог цена
11 јан 18:17head ski cizmi broj 39

broj 39 1200denari


1.200 МКД
или предлог цена
10 јан 19:13Ski i Bord kacigi

Giro,Alpina,Scott


20 €
или предлог цена
10 јан 19:04Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам