222 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ATRAKTIVEN PLAC VO SELO BRVENICA OD 600M2

SE PRODAVA !!! Atraktiven plac od 600m2 za izgradba na kukja. Vo bli...


26.999 €
или предлог цена
21 дек 15:50Parceli na atraktivna lokacija vo blizina na r.Siraç

Prodažba na parceli na atraktivna lokacija 📏POVRŠINA: od 300 m2- ...


250 €
или предлог цена
21 дек 15:50Atraktiven plac za izgradba na kući vo selo Lešok

Top ponuda vo agencija CHANAK Prodažba na parcela vo selo Lešok -Tet...


50 €
или предлог цена
21 дек 15:46TOP plac za kukja pokraj reka Pena vo Gorna čaršija

🧐UNIKATNA PONUDA samo vo agencija CHANAK 🧐 Prodažba na parcela pok...


209.999 €
или предлог цена
21 дек 15:45Prodažba na plac posle Palma Mall

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na parcela Tetovo - Vo...


По Договор
или предлог цена
21 дек 15:45Prodavam zemja vo Drenovec Tetovo nad stadionot

Se prodava zemja vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo. 2700m2 Mob. 0...


По Договор
или предлог цена
20 дек 14:07Se prodava plac (niva) vo s. Lesok

#sifra 4002 🔻 Se prodava plac (niva) so povrsina od 2171m², ZZ ka...


35 €
или предлог цена
18 дек 14:20Se prodava plac (niva) vo s. Otunje

#sifra 4001 🔻Se prodava plac (niva) so povrsina od 1530m², ZZ kat...


15 €
или предлог цена
18 дек 14:04Se prodava plac pozadi Avto Cem

#sifra 4000 🔻Se prodava plac (niva) so povrsina od 5300m², ZZ kat...


80 €
или предлог цена
18 дек 14:02Se prodava plac na Baltepe

#sifra 4003 🔻Se prodava plac so povrsina od 1432m², ZZ kategorija...


22 €
или предлог цена
18 дек 13:57Se prodava plac so markica za gradba vo Leshok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na selo Leshok v...


55 €
или предлог цена
15 дек 14:09Se prodava plac vo blizina na Kasarna vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Kasarna vo Te...


242 €
или предлог цена
10 дек 15:01Se prodava plac na pat za Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za Falishe vo Tetovo...


105 €
или предлог цена
06 дек 17:55Се продава плац со куќа во станбена

Се продава плац 638 м2, со куќа 150 м2 во станбена. Плацот излегува ...


190.000 €
или предлог цена
01 дек 13:15Се продава плац

Се продава плац со површина од 1314 m2 на кој постои покриен магацин...


350 €
или предлог цена
01 дек 13:14Se prodava plac vo Fališe

Nova ponuda vo AGENCIJA CHANAK👈 Prodažba na parcela vo Fališe.Zemji...


33 €
или предлог цена
30 ное 13:00Se prodava plac vo Tetovo, pozadi Palma Mal

Se prodava plac vo gradezen rejon, pozadi Palma Mal. 1005km² Ima pr...


1 МКД
или предлог цена
30 ное 13:00Prodavam zemja vo Drenovec

Prodavam zemja vo Drenovec odlicno za kuca, cena 42000 evra. Tetovo ...


28 €
или предлог цена
30 ное 09:49Se prodava plac na pat za s.Saracino vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za s. Saracino vo Te...


55 €
или предлог цена
29 ное 15:09Prodažba na plac na regionalen pat Treboš-Palatica

Prodažba na plac vo neposredna blizina na REGIONALNIOT PAT TREBOŠ-PA...


25 €
или предлог цена
29 ное 10:47Parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE posle Teteks

Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE. Parcelata se...


250 €
или предлог цена
29 ное 10:47Gradezna parcela vo Falishe

Se prodava parcela vo selo Fališe. Parcelata ima vkupna površina o...


55 €
или предлог цена
26 ное 10:33MILOSHEVSKI - PARCELA OD 732m2 VO LESHOK

Se prodava parcela vo selo Lešok. Parcelata ima 732m2 i istata e 3...


20 €
или предлог цена
21 ное 13:11Se prodava plac so markica za gradba na autopat Tet-Gostivar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na autopat, Tetovo - Gostiv...


100 €
или предлог цена
11 ное 17:12Se prodava plac vo blizina na Tetovcanka vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Tetovcanka, v...


290 €
или предлог цена
03 ное 10:41Se prodava plac vo naselba Dardania vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo naselba Dardania vo bliz...


199 €
или предлог цена
02 ное 17:35Se prodava plac na pat za s.Brvenica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za Brvenica vo Tetov...


220 €
или предлог цена
02 ное 16:19Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


40 €
или предлог цена
02 ное 15:55Se prodava plac vo Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Falishe, Tetovo. ______...


33 €
или предлог цена
19 окт 19:08Se prodava plac na pat za s.Brvenica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za s.Brvenica vo Tet...


170 €
или предлог цена
19 окт 18:50Se prodava plac nad SHTUL na pat za Recica,Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac nad SHTUL(pat za M.Recicana...


210 €
или предлог цена
19 окт 18:42Se prodava plac vo blizina na Kasarna vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Kasarna vo Te...


70 €
или предлог цена
19 окт 18:32Se prodava plac nad Gorna Carshija vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac nad Gorna Carshija na ulica...


23.500 €
или предлог цена
15 окт 17:09Shitet vend Perball Stacionit te Autobusave

400M2


350.000 €
или предлог цена
13 окт 00:39Se prodava plac na pat za Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Vongrad vo Tetovo.( Pat za ...


200 €
или предлог цена
28 сеп 17:40Se prodava plac vongrad, vo Tetovo(Pat za Falishe)

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Vongrad vo Tetovo.( Pat za ...


60 €
или предлог цена
28 сеп 17:22Se prodava plac vongrad, vo Tetovo (Treboshki pat)

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Vongrad vo Tetovo.( Pat za ...


70 €
или предлог цена
28 сеп 16:59Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo od 1000m2

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


45 €
или предлог цена
28 сеп 16:48Shitet Vend

Shitet vendi me siperfaqe 550m2 me dokumentacion te kompletuar, plus ...


185.000 €
или предлог цена
23 сеп 00:04Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo, vo bliz...


149 €
или предлог цена
21 сеп 19:46Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам