230 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Shitet toke

Shitet toke ne tetove per me shume info 075-210-207


1 €
или предлог цена
25 окт 01:27Prodavam niva vo Falishe

Prodavam niva vo Falishe


60 €
или предлог цена
15 окт 20:03Се продава парцела на патот за Попова Шапка

Се продава парцела на патот за Попова Шапка со убав поглед кон градот...


30 €
или предлог цена
15 окт 11:40Plac za gradba vo najstrogiot CENTAR na TETOVO

SE prodava plac za izgradba na kuca vo najstrogiot CENTAR na TETOVO. ...


299.999 €
или предлог цена
23 сеп 16:25Shitet Toka dhe Shtepia

Shitet Toka dhe Shtepia 1200 m2 ne Recic te Vogel per kontakt 0722086...


1 €
или предлог цена
26 авг 23:42Shitet Pllac

Shitet pllac perball univerzitetit te europes juglindore 3000m2 , mun...


1 €
или предлог цена
26 авг 23:32fenomenalen PLAC za povece nameni posle PALMA MALL

SE PRODAVA!!! odlicen plac vo forma na kocka,od 2040m2. Placot e celo...


125.000 €
или предлог цена
20 авг 12:49Се продаваат плацови во близина на Emka residence

Се продаваат плацови во близина на Emka residence, во Тетово. Цена...


130 €
или предлог цена
05 авг 15:53PRODAVAM MESTO 500M2 vo selo FALISHE

PRODAVAM PLAC SO POSTOECKA KUKA NA MESTOTO


40.000 €
или предлог цена
23 јул 16:22Се продава парцела со површина од 3600 м2

Се продава парцела со површина од 3600 м2. Парцелата се наоѓа на к...


90 €
или предлог цена
26 јун 15:20Се продава плац од 510 м2 во Тетово

Се продава плац од 510 м2 кај стадионот во Тетово. Цена 125000 евр...


125.000 €
или предлог цена
26 јун 15:16Se izdava pod kirija placot vo Tetovo

Izdavam plac pod kirija u industriska zona Tetovo. Placot e kaj Autop...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 02:38Итно се продава земјоделско обработлива површина од 3000 м2

Итно се продава земјоделско обработлива површина од 3000 м2. Посто...


15 €
или предлог цена
06 мај 13:45Се продава парцела од 2200 м2 во село Гајрe

Се продава парцела од 2200 м2 во село Гајре, Тетово. Цена 40 евра ...


40 €
или предлог цена
14 мар 11:38Парцела oд 25000 м2

Се продава парцела со површина од 25000 м2 во близина на фабриката Fe...


55 €
или предлог цена
12 фев 15:22Se prodava niva

Se prodava niva vo S.Trebos 8000 m2 izleguva na pat, vo blizina na Ve...


35 €
или предлог цена
06 фев 13:12Се продава куќа и дворно место од 754 м2 во центар на Тетово

Се продава куќа и дворно место со вкупна површина од 754 м2 во близин...


420.000 €
или предлог цена
30 јан 15:11se prodava plac

ne lagjen e re VAN VARDARSKA shitet parcele me siperfaqe 645 m2 me cm...


1 €
или предлог цена
15 јан 18:32Се продава парцела од 1600 м2

Се продава парцела од 1600 м2 во близина на џамијата на ул. Цетинска....


По Договор
или предлог цена
28 дек 11:14Се продава парцела од 9000 м2 во Долно Седларце

Се продава парцела од 9000 м2 во Долно Седларце. Цена 45 евра м2


45 €
или предлог цена
27 дек 15:24Се продава плац од 350 м2

Се продава плац со вкупна површина од 350 м2 во Горна Чаршија во Тето...


85.000 €
или предлог цена
28 ное 15:43Се продава парцела од 23000 м2

Се продава парцела од 23000м2 покрај самиот автопат Тетово-Скопје, ве...


50 €
или предлог цена
26 ное 14:33Се продава парцела од 2786 м2 во Дреновец

Се продава парцела од 2786 м2 во населба Дреновец. Цена 10 ев...


10 €
или предлог цена
30 окт 15:56Се продава парцела од 3700 м2 на самиот влез во с. Брвеница

Се продава парцела од 3700 м2 на самиот влез во с. Брвеница, Тетово. ...


30 €
или предлог цена
30 окт 15:42Се продава парцела од 7181 м2 на автопатот Тетово-Скопје

Се продава парцела од 7181 м2 на автопатот Тетово-Скопје, веднаш до П...


50 €
или предлог цена
24 окт 15:24Се продава плац од 3540 м2 во село Жилче

Се продава плац од 3540 м2 во село Жилче. Плацот се наоѓа на влезо...


15 €
или предлог цена
01 окт 13:54atraktiven plac sproti Avtobuska Stanica Tetovo

Se prodava atraktiven plac sproti avtobuskata stanica. Placot e so ...


240.000 €
или предлог цена
19 сеп 12:38Kupuvam zemjodelsko zemjiste

Kupuvam zemjodelsko/gradezno zemjiste od 1500m2 do 4000m2 so uredni ...


5 €
или предлог цена
28 јул 14:29Pllaci

Shitet pllac Afer restorant Sharit ne Lisec pllaci gjendet reth ruge ...


15 €
или предлог цена
18 јун 01:12Pllac

Pllaci shitet ne afersi te teleferikut ne tetov Pllaci esht ne rugen ...


100 €
или предлог цена
18 јун 00:56Страна 6 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам