Подкатегорија:
                   
47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Panelna grealka konvektor PANEL DYNAMIC 2.5kw

Panelna grealka konvektor DYNAMIC 2500w 📍Regulator na termostat 📍...


2.799 МКД
или предлог цена
Вчера 10:25Pecka na plin plinska grealka 4.2kw LIAL печка плинска LPG

Grealka na plin novi Gas Heater 4.2 kWh power LPG Gas ODS System ...


5.250 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 10:22Fen grealka kalorifer so ventilator 2kw novi DYNAMIC

Gralka fen kalorifer So ventilator So dalecinsoo Vodootporen ...


2.999 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
26 јан 16:44Shamotni tuli cigli za kamini shporeti ALFA PLAM 90 PLAMEN

Poveke modeli na tuli shamotni za kamini shpoerti Za sekakva info...


550 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
750 МКД
26 јан 16:33Kamin fabbygo elegant bordo 9kw novii

Камин fabbygo Elegnat Бордо Моќност – 7 – 9kw; Гориво – Дрво, Јаг...


10.500 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
14.950 МКД
24 јан 15:12Plinska grealka pecurka -kalorifer tajfun na gas novi! Plin

Гас печурка (Грејач патио) е гас грејач наменет за надворешна употреб...


9.999 МКД
или предлог цена
24 јан 12:21Pravosmukalka za pelel 1200w maxpuls za peleti

Правосмукалка за пепел MAXPULS 1200W Напон:230V~50Hz Моќност:1200W ...


2.500 МКД
или предлог цена
23 јан 10:33Grealka fen klima duvalka 1000w/2000w kalorifer

Димензии: 575 x 175 x 260 mm Напон AC 220 – 240 V Фреквенција 50/60...


2.400 МКД
или предлог цена
23 јан 10:31Pravosmukalka za pepel 1000w maxpuls

MaxPuls Правосмукалка за пепел 1000W 1 година гаранција Карактерис...


2.250 МКД
или предлог цена
20 јан 15:43Panelni grealki smart panelna grealka Панели 2kw

СТАКЛЕНА ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА 📌SMART 📌2000w 📌Контрола преку ...


5.999 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
6.950 МКД
19 јан 22:20Kalorifer vertikalen duvalka 2000w grealka

Kalorifer vertikalen 📍2000w 📍regulator za ventilator ladno toplo 📍...


750 МКД
или предлог цена
19 јан 19:10Pecki na peleti Blist optima 8 kw

Редовна цена:39.950 ден 🔥🔥🔥🔥🔥 цена на попуст : 33.950 ден 🔥🔥...


33.950 МКД
или предлог цена
19 јан 19:08Dynamic panel grealka konvektor 2000w novi!

Карактеристики на производот: Грејна моќ:1250W/2000W Ротацион...


1.999 МКД
или предлог цена
19 јан 19:08Kalorifer grealka so rotacija 2000w

Grealka so rotacija 2000w 📍moknost 2000w 📍regulacija na ventilator ...


2.899 МКД
или предлог цена
19 јан 19:08PECKA NA DRVA

Se prodava pecka na drva vo ispravna sostojba eftino!!! kontakt info ...


По Договор
или предлог цена
19 јан 19:07Peleti A1 A2 пелети 15/1

Peleti А1 А2


350 МКД
или предлог цена
19 јан 16:25Plinski grealki plinska grealka плинска греалка 3.5kw NURGAZ

NURGAZ PLINSKA GREALKA NG-310-P 📍3500w 📍220g/h 📍UNICERT ...


1.650 МКД
или предлог цена
17 јан 21:44Kaloriferi grealka vertikalen kalorifer NOVI! 2kw

Vertikalen kalorifer DYNAMIC 📍1000/2000W 📍50-60Hz 📍napon220-240v ...


899 МКД
или предлог цена
17 јан 21:43Kamin shporet na drva BLIST BRM SO RERNA noviii!!!

Steel top plate and door Dimensions: 430x360x230 mm Power: 12-14 KW...


25.500 МКД
или предлог цена
17 јан 21:42Kamin fabbygo largo 15kw staklo. Novii!!

Камин на црвсто гориво fabbygo Largo Димензии: 72 x 53 x 81cm Јач...


19.500 МКД
или предлог цена
17 јан 21:42Termopecka na struja

Termopecki na struja. Cena po dogovor. Telefon: 070249952 0753...


3.000 МКД
или предлог цена
14 јан 15:05Тајфун Tajfun Halorifer

Nov Dizel tajfun 20kw so termostat na avtomacko vklucuvanje i isklucu...


500 €
или предлог цена
09 јан 11:06Elektricna grealka zidna 2000w novi!

Димензии: 575 x 175 x 260 mm Напон AC 220 – 240 V Фреквенција 50/...


2.400 МКД
или предлог цена
01 јан 21:12Plinski tajfun grealka plinska kalorifer plinski 50kw

Моќност: 50 kW Издувна моќ: 650 m3/h Капацитет на затоплување: 75 m...


8.950 МКД
или предлог цена
13 дек 18:33Grealka luster viseci tavanski 1500w novi!!

Redovna cena:2950 den Cena na popust 2499 den DYNAMIC Инфрацрв...


2.499 МКД
или предлог цена
09 дек 21:20pumpa za parno greenje

ispravna


2.500 МКД
или предлог цена
02 дек 13:21Tajfun tajfuni plinski GeHOCK plinski grealki-duvalki pecki

📍Напон: 220-240V 30KW 📍Потрошувачка:2.18KC/H 📍Проток на воздух: ...


8.800 МКД
или предлог цена
18 ное 13:18ALFA Plam Commo 21Kw - Kotel na peleti

Se prodava Alfa plam kotel na peleti model Commo 21kw. Koristen sa...


1.200 €
или предлог цена
09 ное 10:01Tajfuni plinski grealki - tajfun 30kw MAXPULS LPG

Моќност: 30 kW Издувна моќ: 650 m3/h Капацитет на затоплување: 45 m...


7.350 МКД
или предлог цена
25 окт 20:12Kalorifer vertikalen dubalka grealka 2000w

Kalorifer grelaka


999 МКД
или предлог цена
20 окт 10:13Greac na plin grejac ng310 PLINSKA GREALKA NOVI!

Grejac za plinska grealka


1.350 МКД
или предлог цена
20 окт 09:42Камини и шпориња на пелети за домаќинство

Копер е еден од главните снабдувачи на апарати за домаќинството и Ви ...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 12:30Led grealka kalorifer 750w novi!!

Redovna cena:2650 den 🔥🔥🔥🔥 xena na popust:2199🔥🔥🔥🔥 Подд...


2.190 МКД
или предлог цена
03 фев 09:58Kalorifer grealka kvarcna elektricna novi !!

800w elektricna grealka Redovna cena 1950 den 🔥🔥🔥Cena na po...


1.650 МКД
или предлог цена
25 јан 15:50Fen grealka DYNAMIC

Redovna cena:2650 den 🔥🔥🔥 cena na popust:1699 den 🔥🔥🔥 Моќно...


1.699 МКД
или предлог цена
25 јан 10:36Maxpuls grealka kvarcna na struja

Redovna cena:2.950 den 🔥🔥🔥Cena na popust :1990 den🔥🔥🔥 Шифр...


1.990 МКД
или предлог цена
18 јан 21:05Alfaplam 20 Komplet so pumpa i ekspanziona.

Cena 250€


1 МКД
или предлог цена
25 дек 20:54TAJFUN KALORIFER ТАФУН КАЛОРИФЕР

Нови тајфуни/калорифер на нафта со голема топлотна моќност 20kw -80...


30.000 МКД
или предлог цена
13 дек 17:24Термо печка

Се продава термо печка со постоље 6kV Цена по договор Борис 071 ...


1 €
или предлог цена
25 окт 13:03trajno zareca pecka

се продава трајно жареча печка како нова


1 €
или предлог цена
14 окт 17:31Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам