Валандово
                   
122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Wv golf 19sdi odlicen reg cela god

Reg do 11 11 2021 servis komplt novi bez klima gumi tel za kontak 07...


1.999 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 ное 17:38Audi a6 19tdi 131 + cip 170ka fabrika

Bez mana bez zameni


4.444 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 ное 17:38Seat toledo 19tdi 99god staklo 4 novi gumi

Servis komplet napraven reg do 3 6 2021


1.888 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

10 ное 14:45Se prosava seat leon 1.9 tdi 81kw 110ks

Vo ekstra sostojba domakinski cuvena napraven kompleten servis pred 5...


3.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 ное 18:26AUDI A6 3.0TDI quattro 2006god

________PRODADENA_______ AUDI A6 3.0TDI 224ks quattro 2006god UVOZ C...


808.883.005 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 сеп 01:47GOLF 7 1.6TDI

GOLF 7 1.6TDI 110KS Comfortline H ABS KLIMATRONIK, ELEKTRICHNA PARKI...


11.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

26 јул 13:00PEUGEOT 407 1.6HDI 2006g DOMAKINSKI CUVANO UVOZ CH

::::::::::PRODADENO:::::::::: PEUGEOT 407 1.6 HDI 2006g NAJDOBRIOT ...


899.898.988 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 јун 17:29Peugeot 206 2.0 HDI

Kolata e vo ispravna sostojba Napraven redoven servis So full oprem...


1.400 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

23 фев 13:00opel vectra c

opel vectra c sport linija(opc) v6 3.0l 185hp. kolata e vo top forma ...


6.300 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

08 фев 10:10lancija

44kw 2000god kolata e mnogu stegnata ima napraveno servis ekonomicna...


1.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 фев 18:36Golf 3

Se prodava golf3 vo vozna sostojba kolata ne e registrirana Kolata e...


800 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

24 јан 08:56VW POLO

Polo 1.4 benzin Tell 070 254 836 Tell 070 254 836 Tell 070 254 836


1.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

11 јан 17:20Polo 1.4

Polo 1.4 benzin 97 godina Tell 070/254-836 Tell 070/254-836 Tell ...


1.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

11 јан 17:13VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 105KS 2006god NOV UVOZ

:::::::::PRODADENOOOOOO::::::::: VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 105KS 2006god...


878.789.088 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

20 дек 19:07X5 VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE I ZAMENA ZA POMALO VOZILO

Za podetalni informaci 072 305 300


5.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

17 дек 14:34VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 105KS 2006god FULL OPREMA

::::::::::PRODADENO:::::::: VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 2006g NOV UVOZ ...


787.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

09 окт 18:58Opel Astra 1.7 H

Opel Astra 1.7 H 101hp Registirana cela godina so zelen karton Nap...


3.350 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 сеп 23:11BMW 120D DISEL 2006 NOVA

BMW 120D DISEL 2006 PALI VOZI BEZ ZABELESKI MINIMALNA POTROSUVACKA ...


4.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

01 сеп 05:39Renault Megane 1.5 dci 81kw

Renault megane 1.5dci 81kw 2012g 071 610 566


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 авг 23:17Cena pod dogovor?

Cena pod dogovor?


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

07 авг 22:24ALFA ROMEO 156 2.4 JTD

alfa romeo 156 2.4 JTD ALFATA e vo odlicna sostojba bez nikakov defek...


1.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

07 авг 12:11VW PASSAT 1.9TDI CONFORTLINE 2006god NOV UVOZ

______PRODADENA______ NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICEN MOTOR 1.9TDI 105KS ...


878.787.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

23 јул 10:51SEAT LEON 1.9TDI 2006god MAKSIMALNO CUVAN NOV UVOZ

PRODADENOOOOOOO!!!!!!!!!!! NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICEN MOTOR 1.9TDI 1...


878.787 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 јул 16:29opel vectra c opc line 3.0V6 180hp cdti

kolata e vo ,,top,, forma na 20.09.2018 uvezena od germanija plateni ...


7.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

01 јул 20:03Mercedes Benz E220 CDI!!!

Mercedes Benz E220 CDI Disel Automatik 11/2005 Vo dobra sostojba ...


4.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

23 јун 23:51PEUGEOT 308 1.6HDI XS 2010god FULL OPREMA MAKSIMALNO CUVANA

PRODADENOOO PEUGEOT 308 1.6HDI XS 2010god MAKSIMALNO CUV...


878.787.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

08 јун 09:58Mercedes c270 cdi

Se prodava prekrasen mercedes c 270 cdi so naj ful oprema. Vo top sos...


4.800 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

25 мај 10:17opel astra 2.0dti

se prodava opel astra G 2.0 dti 2000 godina vo odlicna sostojba napra...


1.550 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

16 мај 12:57VW TOURAN 1.9TDI 2006god HINGLINE MAKSIMALNO CUVAN NOV UVOZ

________PRODADENA________ VW TOURAN 1.9TDI 2006god / ________HINGLI...


999.999.999 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

11 мај 14:36AUDI A4 1.9TDI 1999god REDIZAJN DOMAKINSKI CUVANA

________PRODADENA_______ AUDI A4 1.9TDI REDIZAJN 1999god NAJDOBRIO...


99.999.099 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

18 апр 16:01BMW X5

Kolata e vo ekstra sostojba.. MOZE ZAMENA DAJTE PONUDA : BMW AUDI ...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

02 апр 15:17SEAT LEON 1.9TDI 2007god MAKSIMALNO CUVAN NOV UVOZ

PRODADENOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!! POSEDUVA SERVISNA ISTORIJA ENTERI...


87.878.787 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

31 мар 20:58Peugeot306 1.9

Peugeot 306 1.9 dizrl dobri gumi motor menjac odlicni


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

29 мар 14:43SE PRODAVA

SE PRODAVA GOLF4 VO ODLICNA SOSOTOJBA SO NAPARAVEN CELOSEN SERVIS SO ...


3.100 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 мар 17:32C3

Se prodava Citroen C3 Dizel vo odlicna sostojba so novi gumi poveke i...


2.400 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

20 фев 20:58LAND ROVER Freelander

Зачуван автoмобил како надворешно, така и внатрешно. Oвие Freelende...


6.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 јан 16:43Аudi A6 3.0 TDI Quattro Fulloprema

Se prodava Audi A6 3.0 TDI Quattro 165 kw 224ks,voziloto e so ful opr...


8.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

01 јан 18:54SE PORDAVA VOZILO FORD TRANSIT

SE PORDAVA FORD TRANSIT VE 309 RI TOVARNO VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA ...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

29 окт 13:23SE PORDAVA VOZILO FORD TRANSIT

Se prodava vozilo Ford Transit VE 120 RI Vo odlicna vozna sostojba ....


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

29 окт 12:57BMW 320 FACELIFT 2003

kolata e vo super sostojba....


4.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

16 сеп 20:40Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам