Тетово
                   
1027 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 120

Shitet vetura BMW 120 me historik servisimi, akumulator te ri dhe gom...


5.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.100 €
Тетово

Автомобили

29 јул 11:48Промовирано

Se prodava Citroen C3 Avtomatik

Citroen C3. Mnogu socuvan, golem servis pred 2000km, avtomatik, pano...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Opel Antara 2.0CDTi 150ks 4x4 COSMO

PRODADEN!!!! опрема со која располага возилото: -паркинг сензори -а...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Тетово

Автомобили

09 авг 13:23Промовирано

zafira b

karoseriski socuva vredi dase vidi. mozna zamena za po malo vozilo so...


2.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:27BMW e46 Stranska na Delovi

Bmw e 46 318 diZel na delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:03Fiat Grande Punto (Stranska)

Fiat Grande Punto na delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:03Peugeot 307 Stranska Na Delovi

Peugeot 307 2.0 HDI samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:02Hybdai terrecan so full oprema

Regularno servisirana,klima,kozni sedista so kompletna oprema, i cetr...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:41OPEL CORSA 1.4 BENZIN 64kw 2012god. "AVTOCENTAR"

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 64kw Proizvedena 12. 2011god. Maksimalno s...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:15Bmw e39 528i

BMW E39 528I AVTOMATIC BENZIN/PLIN-ATEST ATEST-FOLII GREACI NA SED...


5.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:15CHEVROLET AVEO 1.2 62kw BENZIN / PLIN 2010god. "AVTOCENTAR"

CHEVROLET AVEO 1.2 62kw BENZIN / PLIN 2010 / 2009god. ( A-test pl...


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:07VW LUPO 1.0 37kw 98god. "AVTOCENTAR"

VW LUPO 1.0 37kw 98god. Vo ispravna sostojba . Cena : 900e. ...


900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:00Golf

Golf VI Se porodava Golf VI,2.0 TDI 81 KW,110 KS, proizveden 2009 g. ...


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 06:54BMW 530 xDrive

Kolata e vo odlicna sostojba,redovno servisirana, bez nitu edna zabel...


19.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 00:12Se prodava Pezo 508 1.6hdi,top sostojba

Se prodava Pezo 508 SW 1.6hdi,potrosuvacka otvoreno 4.4,grad do 6.0 l...


8.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 23:04Felni felgi opel corsa astra meriva 4x100

Aluminski bandazi opel astra korsa merivq I dr vozila 4x100 so odlicn...


250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 21:08Opel Astra H (Stranska) Na Delovi

Opel Astra H 1.6 Twinport Samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 18:54AUDI A6 3.0 TDI V6 QUATTRO

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, poseduva ful oprema i e donesen od...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 18:26OPEL ZAFIRA 1.9 2006 god.

Opel zafira 1.9 2006 god. Voziloto e registrirano,so full oprema, i...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 18:26Seat Leon CUPRA 250HP

Kolata e za meraklia Perfektna sostojba Full Oprema Original Cu...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 18:20Opel Corsa 1.2

Servisiran Corsa e vo perfektna sostojba Motor menuvac podvozje ...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Тетово

Автомобили

09 авг 18:20VW Passat 2.0 TDI Highline/ Temp/ Xenon/ 6gang/ KlimaAut

Registracia do novembar .2022


6.490 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 17:56Opel Corsa 1.2 i TNG Ured Full 2013

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati realni 132.000 km i e so k...


5.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 16:42Shkoda Octavia 19 Tdi God 2008 ( 4×4)

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema ima :Abs.servo.bort kopjut...


4.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 14:23Opel Antara 2.0CDTi 150ks 4x4 COSMO

PRODADEN!!!! опрема со која располага возилото: -паркинг сензори -а...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Тетово

Автомобили

09 авг 13:23Chevrolet Kalos 2005god.

Odlicno vozilo za pocetnici. Voziloto ne e registrirano.


1.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 13:00Golf 4 1.9 Tdi

Vo odlicna soatojba Klima 4 novi gumi


2.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 10:31BMW 320d E90 163KS Ekstra socuvano

Se prodava BMW 320d E90 163KS 2005godina ekstra socuvano registrirana...


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 10:05Audi A8 3.0 tdi quattro automatik

Audi A8 3.0 tdi Quattro Automatik 4 novi gumi Atestirani foli


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 09:13Audi A3 1.9 77kw 2009/8

MOZE ZAMENA AUDITO e vo odlicna sostojba so super menjac nikakov zvu...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 07:49Audi a3

Audi a3 2003 god 2.0 tdi 140 ks full oprema refistracia servis novi g...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 07:13Bmw 116 d 2.0

Bmw 116 d 2.0 full vetem kesh


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 07:13VW Golf 6 2.0 TDI 140 KS 6 Brz. Full 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...


8.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 17:45Audi A3 2.0 TDI Cabrio -09

Se prodava Audi A3 2.0 TDI - prva registracija - 2009 - registr...


85 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 16:30Bmw 316i

Bmw 316i 2004 Benzin Ima klima Kolata e na CH tablici, moze da se ca...


1.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 15:26Bmw 530d god 2013 voll moze zamena

Bmw 530d f10 god 2013 su ful oprema donesen od sfajcaria oprema pose...


17.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 12:36Vw touran 2.0 tdi 2014god,DSG menjac,moze zamena

Vw touran 2.0 tdi God 2013-4 -automatik dsg -km 220*** -7 sedis...


10.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 12:35CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI 2008

Kolata e vo dobra sostojba. 1.6 dizel. Registriran do 02.2023. Panora...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 09:28BMW e39 530d 5 1999 socuvan

Se prodava bmw e39 530d socuvan, so napraveni site servisi. Ima realn...


3.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 09:01bmw e70

top sostojba napraven golem i mal servis kozen enterier 4x4 f...


8.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 08:51Audi A6 3.0 Quatro Automatik

Kolata donesena od Germanija zacuvano mnogu moze da go nosite kaj sak...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 08:37Lada niva 4×4

Vo odlicna sostojba Generalen servis i Remond pali vozi.Extra Farba ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

07 авг 23:40Audi A6 2.0 Facelift

Audi a6 2009 2.0 100 kw Full oprema , koza , greaci klimatronik bi ...


11.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

07 авг 20:34Страна 2 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам