Тетово
                   
1024 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Antara 2.0CDTi 150ks 4x4 COSMO

PRODADEN!!!! опрема со која располага возилото: -паркинг сензори -а...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Тетово

Автомобили

09 авг 13:23Промовирано

MINI COOPER ONE 1.4

Mini Cooper ONE 1.4i , 6 brzini. god. 2010/9 potrosuvacka kako na sli...


5.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.700 €
Тетово

Автомобили

12 авг 19:45Промовирано

Se prodava Citroen C3 Avtomatik

Citroen C3. Mnogu socuvan, golem servis pred 2000km, avtomatik, pano...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Mercedes Benz S 350

Mercedes Benz 350 long


60 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

11 авг 08:44Bmw 320d f30 business paket

Bmw 320d 184ps 2012 170.000km servisna historia 🇨🇭 Twinturbo 184ps ...


18.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 23:49Se prodava audi a4.zamena za stan vo tetovo

Za kesh 9500 evra Za zamena e druga cena.. Oprema ima se..


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 23:24PEUGEOT PEZO 307 FACELIFT FULL KAKO NOVO

Prodavam Peugeot 307 karavan 2007god. 1.6 hdi 110 ks doneseno od Svaj...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 20:38Peugout 206 1.4

Peugout 1.4 benzin donesena ot Svajcaria se prodava komplet za delovi


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 19:39Bmw e46 320d stage 1 230hp - 01 god

Bmw e46 Nema nikakvi problemi Servisirano Full oprema Stage 1 ...


3.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 18:42OPEL Astra GTC 1.3Cdti

se prodava opel astra gtc oprema 1.3cdti 2005 godina.registrirana do ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 13:50Se prodava bora 1.9 disel. 85 kw. So 1 godina registracija

Se prodava vw bora 2001 2000 godina 1.9 disel. 85 kw. Kontakt. REg...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 13:24BMW e46 Stranska na Delovi

Bmw e 46 318 diZel na delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 12:03Fiat Grande Punto (Stranska)

Fiat Grande Punto na delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 12:03Peugeot 307 Stranska Na Delovi

Peugeot 307 2.0 HDI samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 12:02OPEL CORSA 1.4 BENZIN 64kw 2012god. "AVTOCENTAR"

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 64kw Proizvedena 12. 2011god. Maksimalno s...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 11:15Bmw e39 528i

BMW E39 528I AVTOMATIC BENZIN/PLIN-ATEST ATEST-FOLII GREACI NA SED...


5.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 11:15CHEVROLET AVEO 1.2 62kw BENZIN / PLIN 2010god. "AVTOCENTAR"

CHEVROLET AVEO 1.2 62kw BENZIN / PLIN 2010 / 2009god. ( A-test pl...


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 11:07VW LUPO 1.0 37kw 98god. "AVTOCENTAR"

VW LUPO 1.0 37kw 98god. Vo ispravna sostojba . Cena : 900e. ...


900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 11:00Golf

Golf VI Se porodava Golf VI,2.0 TDI 81 KW,110 KS, proizveden 2009 g. ...


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 06:54BMW 530 xDrive

Kolata e vo odlicna sostojba,redovno servisirana, bez nitu edna zabel...


19.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

10 авг 00:12Se prodava Pezo 508 1.6hdi,top sostojba

Se prodava Pezo 508 SW 1.6hdi,potrosuvacka otvoreno 4.4,grad do 6.0 l...


8.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 23:04Opel Astra H (Stranska) Na Delovi

Opel Astra H 1.6 Twinport Samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 18:54AUDI A6 3.0 TDI V6 QUATTRO

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, poseduva ful oprema i e donesen od...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 18:26OPEL ZAFIRA 1.9 2006 god.

Opel zafira 1.9 2006 god. Voziloto e registrirano,so full oprema, i...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 18:26Seat Leon CUPRA 250HP

Kolata e za meraklia Perfektna sostojba Full Oprema Original Cu...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 18:20VW Passat 2.0 TDI Highline/ Temp/ Xenon/ 6gang/ KlimaAut

Registracia do novembar .2022


6.490 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 17:56Opel Antara 2.0CDTi 150ks 4x4 COSMO

PRODADEN!!!! опрема со која располага возилото: -паркинг сензори -а...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Тетово

Автомобили

09 авг 13:23Audi A3 1.9 77kw 2009/8

MOZE ZAMENA AUDITO e vo odlicna sostojba so super menjac nikakov zvu...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

09 авг 07:49VW Golf 6 2.0 TDI 140 KS 6 Brz. Full 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...


8.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 17:45Bmw 316i

Bmw 316i 2004 Benzin Ima klima Kolata e na CH tablici, moze da se ca...


1.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 15:26CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI 2008

Kolata e vo dobra sostojba. 1.6 dizel. Registriran do 02.2023. Panora...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 09:28BMW e39 530d 5 1999 socuvan

Se prodava bmw e39 530d socuvan, so napraveni site servisi. Ima realn...


3.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 09:01Audi A6 3.0 Quatro Automatik

Kolata donesena od Germanija zacuvano mnogu moze da go nosite kaj sak...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 авг 08:37Bmw 330xd

Bmw 330 xd 136kw


2.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

07 авг 17:07BMW X6 3.5D 210kw X-DRIVE 4x4 2010god. "AVTOCENTAR"

BMW X6 3.5D 210kw X-DRIVE 4x4 2010 / 2009god. Maksimalno socuva...


22.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

07 авг 10:38AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro 2007god. "AVTOCENTAR"

AUDI Q7 3.0 TDI 171kw 4x4 quattro Proizvedeno 2007 / 2006god. Vo...


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

07 авг 10:37VW TOUAREG 3.0 TDI 165kw AVTOMATIK 4x4 2006god. "AVTOCENTAR"

VW TOUAREG 3.0 TDI 165kw AVTOMATIK 4x4 2006 / 2005god. Maksimaln...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

07 авг 10:37MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 AVTOMATIK 06g. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 280 CDI 140kw 4x4 2006 / 2005god. Maksimalno socuvan. ...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

07 авг 10:37OPEL FRONTERA SPORT 2.0i 85kw 4x4 PLIN 92god. "AVTOCENTAR"

OPEL FRONTERA SPORT 2.0i 85kw > 4x4H + 4x4L < ( So a-test PLIN )...


3.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

07 авг 10:37VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw 136.000km. 2016god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw Proizveden 12. 2015god. Pominati 136.000...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

07 авг 10:37VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012god. "AVTOCENTAR"

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012 / 2011god. Maksimalno socuva...


11.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

07 авг 10:37AUDI A4 3.0 TDI 176kw 4x4 QUATTRO 2009god. "AVTOCENTAR"

AUDI A4 3.0 TDI 176kw 4x4 QUATTRO 6-BRZINI 2009 / 2008god. MAKSIM...


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

07 авг 10:37MERCEDES C220 CDI 125kw AVTOMATIK 2008god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES C220 CDI 125kw AVTOMATIK 2008 / 2007god. Maksimalno socu...


8.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

07 авг 10:37Страна 3 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам