1136 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6 2.0tdi Business Edition

* 6 brzini * Lamela komplet nova * Prednica ramena, jabucici... Smene...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 14:27Промовирано

KOLI POD NAEM RENT A CAR CARS RENT

DAVAME AVTOMOBILI POD NAEM RENTA CAR RENT A CAR KOLI POD NAEM IZN...


2 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition -Година на производство: 2008 -Прва ...


8.500 €
или предлог цена
04 авг 16:54Промовирано

SE PRODAVA MERCEDES E220CDI AUTOMATIC

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI - Климатроник (Thermotronic) , - ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:32Se prodava jeep grand cherokee 4.7 V8

Se prodava Jeep Grand cherokee 4.7 V8. Benzin-Plin so original 166000...


10.000 €
или предлог цена
Денес 12:29Fiat Tipo 1.4 plin atest

servisirano pazi vozi


50.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:04HYUNDAI I30 1.4 BENZIN Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HYUNDAI I30 1.4 BENZIN🇨🇭🇨🇭🇨🇭 128.251 k...


5.800 €
или предлог цена
Денес 11:37DAIHATSU TERIOS 4X4 2009

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 DAIHATSU TERIOS🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Doneseno od Svajcarija Pre...


7.700 €
или предлог цена
Денес 11:37Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2012go...


6.100 €
или предлог цена
Денес 11:37HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
Денес 11:37Audi A3 - 1.9Tdi

Se prodava Audi A3 1.9 Tdi - 131 Ks - 6 brzini+R - 2002 god. isprav...


2.400 €
или предлог цена
Денес 11:34VW Volkswagen Touran

1.9 TDI 2006 godina


4.500 €
или предлог цена
Денес 11:15Opel Insignia 2.8 v6 turbo 4x4 ZAMENA

Opel insignia 2.8 v6 turbo sport turing 260 ks 4x4 opc Full oprema, a...


6 €
или предлог цена
Денес 10:36OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI OPC-LINE 160ks

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI -OPC LINE- 2008 OPREMA: -KLIMATRONIK -GREEN...


8.300 €
или предлог цена
Денес 09:35GOLF 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini Registriran do 05.2023

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77kw 105 ks 6 brzini 2004 god Registrir...


4.199 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Денес 09:35  НОВ ОГЛАС

Seat Ibiza 1.2 benzin 47 kw

Se prodava Seat Ibiza 1.2 Benzin 47kw(64ks) Registrina 07.2023 Ser...


3.290 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.350 €
Денес 09:35Ford focus 1.8tddi 90ks 2000god registrirana do mart 2023

Ford focus 2000god 1.8 tddi 90ks registriran do mart 2023 Servisiran...


1.700 €
или предлог цена
Денес 09:00  НОВ ОГЛАС

Audi A4

Prodavam Audi A4, 2.5 tdi, 114kw, kompletno servisirano, odlicen moto...


3.100 €
или предлог цена
Денес 08:19OPEL ZAFIRA EDITION 2.0 AUTOMATIC

- OPEL - ZAFIRA - GODINA : 2017 - KM : 177.987 - MENJAC AVTOMATSKI ...


14.900 €
или предлог цена
Денес 05:45VW GOLF 4 1.9 TDI GTI 150KS ARL

SE PRODAVA VW GOLF 4 1.9 TDI GTI 150KS ARL 2001 GOD REGISTRIRAN SO ...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Денес 02:17Pezo 207 dizel

Peugeot 207 dizel Motor 1.6 hdi Godina 2010 Cena 4300 evra Potrosuvac...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 22:11Opel Corsa 1.2 бензин

2400 ЕВРА се продава opel corsa 2003год. Охрид Бензин 1.2 со поминат...


2.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.400 €
Вчера 21:14  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa D 1.3 cdti 2008god

Opel Corsa d 1.3 cdti 2008god 55kw Dizel 1.3 motor na lance dosta ek...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 20:11FORD Mondeo Titanium (casino royale JB car

Мондеото е во одлична состојба, како моторно и каросериски,нема ниту ...


9.400 €
или предлог цена
Вчера 19:43  НОВ ОГЛАС

Се продава тест возило Citroen C5 Aircross

Се продава тест возило Citroen C5 Aircross или замена со Fiat 500 ил...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.000 €
Вчера 19:39Se prodava golf 5 registriran cela god navigacija

Se prodava vw golf 5 1.9tdi 75kw ful oprema navigacija reg cela godin...


5.499 €
или предлог цена
Вчера 19:20Fiat punto 1.2 2010 god pominato samo 24. 600 km

Se prodava fiat punto 1.2 60 ks 2010 godina prvi gazdi zacuvano kako ...


4.600 €
или предлог цена
Вчера 19:17Opel Corsa 1.2 бензин

2400 ЕВРА се продава opel corsa 2003год. Охрид Бензин 1.2 со поминат...


2.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.400 €
Вчера 19:08  НОВ ОГЛАС

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS KOZA PANORAMA 4X4 - 09.MT Auto

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS, TITANIUM 4x4 KOZA PANORAMA - NAPOMENA: 18...


9.800 €
или предлог цена
Вчера 18:06  НОВ ОГЛАС

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS 124000 KM FEJS- 12.. MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 PURE DRIVE DCI 110 KS FEJSLIFT - SERVISNA KNISKA ...


9.600 €
или предлог цена
Вчера 17:56  НОВ ОГЛАС

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 D 140 KS 4X4 NOV - 08.MT Auto

MITSUBISHI OUTLANDER SUV 2.0 DI-D 140 KS, 4X4 LUXURY OPREMA - 160000...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 17:47  НОВ ОГЛАС

VW Golf 3 1.9 TDI Registriran

Golfot e vo super sostojba odrzuvan registriran cela godina servis...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 17:36  НОВ ОГЛАС

Pezo 206+ 1.1 benzin

Pezo 206+ sega uvezeno prava reg 14 02 2022 1.1 benzin Reg do 14.0...


3.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 €
Вчера 17:31Se prodava Touareg, moze i zamena za ponova

Se prodava odlicen VW Touareg 2.5 so avtomatski menuvac, bez DPF. Od ...


6.100 €
или предлог цена
Вчера 17:25300C

Kolata e perfektna sostojba 3.5 V6 260ks Moze zamena za Dzip.. ...


14 €
или предлог цена
Вчера 17:17  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM MERCEDES 220 cdi 2013

QPREMA=tempomat,klimatronik,navigacija,grejaci na sedista,elektronika...


13.000 €
или предлог цена
Вчера 17:11Citroen xsara 2.0hdi

Kolata e vo odlicna sostojba napraven servis novi gumi bez klima pom...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 17:04OPEL REKORD 2.0 BERLINA MODEL D

Opelot e vo odlicna sostojba,Momentalno ne e registriran posledna reg...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 16:06FIAT SCUDO

kompletno ispravno sega doneseno so vozenje od Slovenija na stranski ...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Вчера 15:55Peugeot 807 2.0

Se prodava peugeot top sostojba napraen Kompleten servis novi gumi re...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:30BMW 318I

se prodava bmw 318i 2009 godina facelift model, kolata e uvezana od h...


7.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.300 €
Вчера 15:14Audi A6 2.0tdi Business Edition

* 6 brzini * Lamela komplet nova * Prednica ramena, jabucici... Smene...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 14:27VW GOLF 1.6 TDI HIGHLINE NAVI UNIKAT NOV - 10.MT Auto

VW GOLF 1.6 TDI EURO-5 HIGHLINE NAVI FULL NOV NOV UVOZ GERMANY 14600...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 14:22Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам