1137 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KOLI POD NAEM RENT A CAR CARS RENT

DAVAME AVTOMOBILI POD NAEM RENTA CAR RENT A CAR KOLI POD NAEM IZN...


2 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition -Година на производство: 2008 -Прва ...


8.500 €
или предлог цена
04 авг 16:54Промовирано

Audi A6 2.0tdi Business Edition

* 6 brzini * Lamela komplet nova * Prednica ramena, jabucici... Smene...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 14:27Промовирано

PEUGEOT 508 2.0 HDI 140 KS NAVI PDC LUX - 12..MT Auto

PEUGEOT 508 2.0 HDI 140 KS LUXURY EURO-5, - 159000 KM , SERVISNA KNI...


8.800 €
или предлог цена
Вчера 14:16KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS FEJSLIFT - 11..MT Auto

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS 70 KS FEJSLIFT EURO-5, - 148000 KM , SERVISN...


5.900 €
или предлог цена
Вчера 14:16TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 80000 KM NOVA - 09 MT Auto

TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 80000 KM NOVO - 80000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERV...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 14:15BMW 530 D 218 KS KOZA XENON NAVI M-PAKET - 05..MT Auto

BMW 530D 218 KS E60 M-PAKET KOZA XENON NAVI AVTOMAT - UVOZ SVAJCARIJ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 14:15FIAT GR PUNTO EVO 1.4 80 KS 168000 KM - 11..MT Auto

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.4 80 ks 168000 KM - ! ! ! KOMPLETNO SERVISIR...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 14:15CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS EXCLUSIVE - 10..MT Auto

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS DIZEL 3.5L/100KM EURO-5 - 181000 KM ! ! ! ...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 14:15OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS COSMO UVOZ CH - 05.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS 155000 KM ! ! ! - SERVISNA KNISKA 2 KLUCA...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 14:15CHEVROLET AVEO 1.2 85 ks BENZ-PLIN 177000 KM - 11 MT Auto

CHEVROLET AVEO 1.2 85 KS EURO-5 BENZ-PLIN KAKO NOVA - FABRICKI ATEST...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 14:15BMW 530 D F10 204 KS M-PAKET NOVA - 12..MT Auto

BMW 530D 204 KS M-PAKET 8G AVTOMATIK UNIKAT NOVO - MOTOR 2993 CM3, 1...


16.800 €
или предлог цена
Вчера 14:15MERCEDES C 200 2.2 CDI 136 KS NAVI XENON LED - 14..MT Auto

MERCEDES C 200 2.2 CDI 136 KS, FEJSLIFT, LED XENON NAVI - 184000 KM ...


12.999 €
или предлог цена
Вчера 14:15CITROEN C3 1.2 60 KS 166000 KM NOV - 13..MT Auto

CITROEN C3 1.2 60 KS EURO-5 KAKO NOVA ***** 166000 KM ***** SERVISNA...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 14:15BMW 318 D 2.0 122 KS 187000 KM NOVO - 08.MT Auto

BMW 318 D 2.0 122 KS 187000 KM UNIKAT NOVO ** EDINSTVENO VO MK BUKV...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 14:15OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 130000KM - 12..MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 130000 KM EURO5 ! ! ! - SERVISNA KNISKA 2...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 14:15NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS TEKNA NOV - 09.. MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 14:14NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS 150000 KM TEKNA - 09.. MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 14:14TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 NOVA -11.MT Auto

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 UNIKAT NOVA EURO 5B - KOMPLETNO...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 14:14OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KS ECOFLEX NOVO - 11.MT Auto

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KS ECOFLEX 155000 KM EURO5 ! ! ! - SERVISNA K...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 14:14AUDI A3 2.0 TDI 140 KS S-LINE FEJSLIFT - 09.MT Auto

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks FEJSLIFT S-LINE EURO-5 UNIKAT ! ! ! - SERVISN...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 14:14MAZDA 2 1.4 D 70 KS 133000 KM NOVA - 10..MT Auto

MAZDA 2 1.4 HDI 70 KS EURO-5 4L/100KM ***** 133000 KM ***** NOVA - ...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 14:14BMW 320 D 163 KS NOV UVOZ 130000 KM - 06.MT Auto

BMW 320 D 2.0 163 KS 130000 KM UNIKAT NOVO ** EDINSTVENO VO MK BUKVA...


6.400 €
или предлог цена
Вчера 14:14MERCEDES B 180 CDI 110 KS ELEGANCE NAVI PDC - 08 MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, ELEGANCE, 6 BRZINI - 183000 KM, HROM PAK...


5.999 €
или предлог цена
Вчера 14:14SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS FR PAKET FEJSLIFT - 11..MT Auto

SEAT LEON 1.6 TDI 105 ks FEJSLIFT EURO5 ** FR PAKET ** 150000 KM, 2 ...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 14:14CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS LUX - 11 .. MT Auto

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS - 163000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERVIS...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 14:14OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS COSMO KOZA - 11 MT Auto

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS 183000 KM ! ! ! EURO 5 ECOFLEX NAJVISOKA...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 14:14MERCEDES B 180 CDI 110 KS UNIKAT NOV - 06 MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, ELEGANCE, 6 BRZINI - 186000 KM, KOZA, HRO...


5.700 €
или предлог цена
Вчера 14:13SEAT LEON 1.6 TDI FR PAKET FEJSLIFT - 12..MT Auto

SEAT LEON 1.6 TDI FEJSLIFT EURO5 ** FR PAKET ** 175000 KM, 2 KLUCA, ...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 14:13HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140 KS KOZA 4X4 - 08..MT Auto

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140 KS 4X4 131000 KM - SERVISNA KNISKA, 2 KL...


6.900 €
или предлог цена
Вчера 14:13KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 KOZA - 07...MT Auto

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 183000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA UN...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 14:13KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 168000 KM NOV - 10.MT Auto

KIA SOUL 2.0 CRDI 128 KS 168000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA UNIKAT - ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 14:13FORD FIESTA 1.2 82 KS TITANIUM NOVA - 10.MT Auto

FORD FIESTA 1.2 85 KS KS 140000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - TITANIUM MOD...


4.700 €
или предлог цена
Вчера 14:13FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NAVI TV 168000KM - 06..MT Auto

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS 168000 KM TITANIUM ! ! ! -UNIKAT NOV NOV N...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 14:13MERCEDEC C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 09..MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, ELEGANCE OPREMA AVTOMATIK - 219000 KM BUK...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 14:13NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS PERFEKTEN - 08.MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 14:13MAZDA 6 2.0 D 140 KS FEJSLIFT 139000 KM - 09.MT Auto

MAZDA 6 2.0D 140 KS, FEJSLIFT PERFEKTNA - 139000 KM SO SERVISNA KNIS...


6.999 €
или предлог цена
Вчера 14:13AUDI A4 1.9 TDI - 116 KS, AMBITION / NAVI/ 2007 G.

Se prodava Audi A4, 1.9 tdi - 116ks, AMBITION, proizvedeno 2007 god. ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:13MINI COOPER ONE 1.6 9 KS 175000 KM NOV - 06..MT Auto

MINI COOPER ONE 1.6 90 KS 174000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 174000 KM !...


3.999 €
или предлог цена
Вчера 14:13LANCIA DELTA ORO 1.6 MJT, 120KS, 2011g.

Se prodava Lancia DELTA ORO 1.6 Multijet, so 120 ks. Lanciata e proiz...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:13HYUNDAI I30 1.4 BENZIN/PLIN, 2011g. 109 KS

Se prodava Hyndai i30 1.4 benizn/plin so 109 ks, registrirano do 04.2...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:13FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 125000 KM NOV- 08.MT Auto

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 125000 KM ! ! ! NAPOMENA: 100% GARANCIJA ...


3.400 €
или предлог цена
Вчера 14:13CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:12Страна 3 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам