1080 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES C 220 CDI 170 KS NAVI KAMERA UVOZ CH - 10.MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, EURO-5 NOVIOT MOTOR BLUE EFFICIENCY UVOZ ...


9.800 €
или предлог цена
03 окт 09:14Промовирано

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


9.600 €
или предлог цена
03 окт 09:14Промовирано

MAZDA 3 1.6 D 110 KS EXCLUSIVE 120000KM UVOZ CH - 10.MT Auto

MAZDA 3 1.6 HDI 110 KS EXCLUSIVE UNIKAT NOVA ** NAJUBAVATA MAZDA 3 N...


6.800 €
или предлог цена
03 окт 09:20Промовирано

Fiat Punto EVO

Se prodava Fiat Punto EVO 1.4 benzin 2009-10 god Registrirano do 08.2...


4.100 €
или предлог цена
Денес 18:33Golf 5 1.9 tdi

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini 2005 god Registriran ...


3.700 €
или предлог цена
Денес 18:33VW touran 2.0 tdi 2007 god dsg

Ful oprema Dsg menuvac Parking senzori Kozen enterier Greaci na s...


1 €
или предлог цена
Денес 18:01Mercedes w 210 290 td aftomatik

Kolava e vo dobra sostojba Poseduva mnogu oprema Tel : 070871631


2.000 €
или предлог цена
Денес 18:00Mercedes w 124 250 d 1994 aftomatik

Ce prodava Mercedes w 124 250 d 20 ventili Istecena registracija Ko...


1.100 €
или предлог цена
Денес 18:00PEZO 406 HDI

Vo odlicna sostojba se si raboti Registrirana


1.600 €
или предлог цена
Денес 17:27  НОВ ОГЛАС

BMW F10 520d 184ks 2013god

PRODAVAM BMW F10 520d 184ks 2013god Avtomatik/Tiptronik/Streptronik ...


15.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
15.900 €
Денес 17:16OPEL AGILA 1.2 benzin

Koliceto e vo ispravna sostojba registrirano do 26.3 2023 so klima (i...


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
Денес 17:07mercedes c220 cdi


6.000 €
или предлог цена
Денес 16:12MERCEDEC C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 09..MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, ELEGANCE OPREMA AVTOMATIK - 219000 KM BUK...


8.999 €
или предлог цена
Денес 15:50  НОВ ОГЛАС

Audi tt 1.8t 180ks delovi

Delovi za audi tt 1998/2006 se sto vi treba pisete na viber


По Договор
или предлог цена
Денес 15:44FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM 153000 KM - 09.MT Auto

ford focus 1.6 tdci 90 ks 153000 km titanium ! ! ! -unikat nov nov n...


4.400 €
или предлог цена
Денес 15:42  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 1.2 Benzin

Opel Corsa 1.2 Benzin 2004 God Klima Servo volan Elektrika na pro...


1 €
или предлог цена
Денес 15:35CITROEN C3 VAN LIVE 1.2 VTi 82 ks

CITROEN C3 VAN LIVE 1.2 VTi 82 ks N1 -Година на производство: 2017 ...


9.200 €
или предлог цена
Денес 15:24  НОВ ОГЛАС

FIAT DOBLO 1.3mjet

Се продава Добло 1.3 мултиџет. - Регистрирано до 02.2023 + зелен ка...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Денес 15:01Audi A4

Se prodava Audi A4 2.0 tdi 2008 god 217… km vo odlicna sostojba. Nap...


1 €
или предлог цена
Денес 14:57LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


29.000 €
или предлог цена
Денес 14:55Fiat 500 1.3 dizel 2008 registriran+zelen karton.Moze zamena

Fiat 500 1.3 dizel 2008 registrirana cela godina plus zelen karton mo...


6.300 €
или предлог цена
Денес 14:49  НОВ ОГЛАС

Audi Q5 Quattro - 2012

18.300€ Ne e fiksna!!! AUDI Q5 QUATTRO motor: 2.0TDI 170KS EURO5b...


18.300 €
или предлог цена
Денес 14:36VW touareg 3.0 perfekten

Registriran so ful oprema Kuka atestirani zatemnati stakla Koza


По Договор
или предлог цена
Денес 13:52Ford Fiesta 1.4 benzin plin

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:51SEAT ALTEA XL 1.9 TDI

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:51FIAP PUNTO EVO 1.3 MULTIYET AUTO NOCE

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:51Se prodava OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110KS INNOVATION 2016

Se prodava - Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks Innovation 2016 godina so 5 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:49FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77 KS, 2009 god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77KS, 2009god. Voziloto e donese...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:19LANCIA DELTA ORO 1.6 MJT, 120KS, 2011g.

Se prodava Lancia DELTA ORO 1.6 Multijet, so 120 ks. Lanciata e proiz...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 13:19CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 13:18SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:18MAZDA 3, 1.6 MZ-CD, Exclusive, 116 KS, 2011 god.

Se prodava MAZDA 3, 1,6 MZ-CD EXCLUSIVE so 116ks. Proizvedeno 2011 go...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:18AUDI A3 1.9 TDI, 105 KS, ATTRACTION, '2005g. TEMPOMAT

Se prodava AUDI A3, 1,9 TDI, ATTRACTION so 105ks, 2005 g. Voziloto e ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:18BMW 320d, 136 KS, 2000g.

Se podava BMW 320d, 2000 god., so 136ks., registrirano do 04/2023 god...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:18MERCEDES-BENZ E 320 CDI-AVANTGARDE, 204 KS

Se prodava Mercedes E 320 CDI, Avantgard, so 204 ks, od 2004 god. Mer...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:18Fiat Tipo 1.4 Lovato plin

servisirano paLi vozi


48.999 МКД
или предлог цена
Денес 13:17Prodavam Mercedes 124

Prodavam Mercedes 124 200 dizeL vo odlicna sostojba so motor odlicen...


1.400 €
или предлог цена
Денес 13:17Се ПРОДАВА или МЕНУВА BMW X5 во одлична состојба

X5 2002 година во одлична состојба. Регистриран до Јули 2023. Напра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Chevrolet Spark 2007

Продавам Chevrolet Spark, произведен 2007 год., со поминати 44000 км....


1.850 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A6 3.0 QUATRO KAKO NOVO

NEUVEZENA 2014/ 2015 prva registracija AUDI A6 3.0 QUATRO 4X4 SO CEL...


27.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
29.000 €
Денес 12:42MAZDA 6, 2003

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.500 €
или предлог цена
Денес 12:35Mercedes A220 AMG 4MATIC

Top sostojba.


16.800 €
или предлог цена
Денес 12:05Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Klima ispravna Odlicen motor I podvozje T...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.900 €
Денес 12:04Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам