1084 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 208 1.6 E-HDI 92 KS 75000 KM NOVA - 13..MT Auto

PEUGEOT 208 1.6 e-HDI 92 KS ALLURE EURO-6 NOVA KOLA - 75000 KM , SER...


6.999 €
или предлог цена
28 сеп 10:36Промовирано

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX NOVA - 10 MT Auto

Оглас од претпријатие Објавени: авг. 11 2022 01:07 Renault-Megane-1-...


5.700 €
или предлог цена
28 сеп 10:35Промовирано

DAIHATSU TERIOS 1.5 105 KS 4X4 NAVI 129000KM -08.MT Auto

DAIHATSU TERIOS 1.5 105 KS 4X4 129000 KM UNIKAT NOV UVOZ - 129000 KM...


7.900 €
или предлог цена
28 сеп 10:35Промовирано

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIX LUX HST*****NOV******

Se prodva RANGE ROVER EVOQUE HSE DYNAMIX LUX 2.2/150ks (4x4) NOVVV so...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:55MAZDA 6, 2003

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 09:48Fiat grande punto uvezeno od svajcarija reg.cela.god

Se prodava fiat grande punto 1.9 multijet 88kw 120ks so 6brzini 200...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 09:40FORD KA

Vo odlicna sostojba Cela godina registracija So mali skapanici na k...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
Вчера 09:28PEZO 206

Vo odlicna sostojba so izlupen lak na Karoserija Bezin Plin Ates m...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 09:27prodavam Lada 110 moze i zamena

prodavam Lada 110 godina 2000 vo super sostojba registrac...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:04AUDI A6 4.2 V8 F1 NOV PLIN

Audi a6 C6 4.2 v8 330hp Neuvezuvano vozilo kupeno vo mk Audito e za...


6.600 €
или предлог цена
Вчера 08:59Opel Astra 1.7 DTI - 2002, prv gazda so komplet istorija

Se prodava Opel Astra 1.7 DTI - Isuzu motor, 2002 godina, prv gazda, ...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 08:45SE PRODAVA MERCEDES E220CDI AUTOMATIC

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI - Климатроник (Thermotronic) , - ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:45BMW F10 520d 184ks 2013god

PRODAVAM BMW F10 520d 184ks 2013god Avtomatik/Tiptronik/Streptronik ...


15.200 €
или предлог цена
Вчера 07:36Fiat Tipo 1.4 Lovato plin

servisirano paLi vozi


48.999 МКД
или предлог цена
Вчера 06:47Citroen C4 moze zamena

Citroen C4 1.4 benzin/plin vo dobra sostojba so zelen karton i 4 novi...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 00:50Alfa Romeo 147 1.9 JTD

Se prodava Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2003 god. KLIMATRONIK BORD KOMJ...


1.700 €
или предлог цена
29 сеп 22:13Renault 19 1.4cc energi ats plin

Prva farba,smenato rebrasti kais,napred zimski gumi matador proizvods...


750 €
или предлог цена
29 сеп 21:40Audi A6 2018 S Line- SKORO NOVA - 300hp

Skoro Nova Audi A6 S Line, full oprema so mnogu niski kilometri - 140...


51.000 €
или предлог цена
29 сеп 20:01Mercedes E200 avtomatik registriran odlicna sostojba

Se prodava Mercedes E200 Cdi 90 kw 2005 god Avtomatik registriran do ...


5.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.600 €
29 сеп 19:09Golf 5 1.9 tdi

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini 2005 god Registriran ...


3.700 €
или предлог цена
29 сеп 19:09Fiat Punto EVO

Se prodava Fiat Punto EVO 1.4 benzin 2009-10 god Registrirano do 08.2...


4.100 €
или предлог цена
29 сеп 19:08Se prodava Audi Q7 vo odlicna sostojba

Audito e vo besprekorna sostojba kako nadvor taka vnatre i isto i mot...


12.500 €
или предлог цена
29 сеп 18:06TOYOTA AURIS 1.4 D4D 2007G

Prodavam Toyota Auris 1.4 D4D 2007 god., kupena vo Tojota Autocentar ...


5.300 €
или предлог цена
29 сеп 17:35Opel Vectra 1.9 tdi (2006 - Restyling)

Se prodava Opel Vectra 1.9 tdi (120 ks), najdobriot i najekonomicen m...


3.390 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.450 €
29 сеп 17:14VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik +f1 menuvanje...


9.490 €
или предлог цена
29 сеп 16:56Peugeot 306 benzin plin

Registrirano Redovni servisi Klima Servo Info 078 278 238


1.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.650 €
29 сеп 16:41OPEL AGILA B 1.0i EDITION 2008

REGISTRIRANO CELA GODINA!!!!!!!!!! Voziloto e EXTRA sostojba.Kako na...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 16:37Volkswagen Passat TDI Variant

Климатроник, ABS, Airbag, алуминиумски бандажи, кожни седишта, сервис...


1.900 €
или предлог цена
29 сеп 14:36CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2007 - со доста опрема

Citroen C4 Picasso 2007год. Регистриран до 18.07.2022 1.6hdi, 80kw /...


4.100 €
или предлог цена
29 сеп 14:22OPEL CORSA C 1.0 benzin

se prodava ili zamenuva za avtomatik po moznost.......corsata e extra...


2.850 €
или предлог цена
29 сеп 13:16BMW 320d

Се продава BMW 320d 2000 година 136 коњски сили во одлична состојба. ...


2.100 €
или предлог цена
29 сеп 13:00Се продава Ford Escord 1.6v во солидна состојба

Се продава Ford Escord 1.6v од 1992 во солидна состојба со два компле...


1.000 €
или предлог цена
29 сеп 12:21RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2013

Meganot e zacuvan maksimalno vnatresno, nadvoresno so realni kilomet...


6.200 €
или предлог цена
29 сеп 11:26OPEL ASTRA 1.4 - Registrirana...Prva boja

Se prodava OPEL ASTRA - 1.4 benzin Voziloto ne e od uvoz Prva bo...


1.100 €
или предлог цена
29 сеп 10:03Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Klima ispravna Odlicen motor I podvozje T...


4.900 €
или предлог цена
29 сеп 09:07Mercedes A220 AMG 4MATIC

Top sostojba.


16.800 €
или предлог цена
29 сеп 08:58AUDI A6 QUATTRO 3.0

Se prodava audi a6 quattro 3.0 diesel avtomatik, mnogu socuvano vnatr...


18.700 €
или предлог цена
29 сеп 01:02bmw x5 2003 i fiat grande punto 2012 1.4 benzin metanfabrick

bmw x5 2003 i fiat grande punto donesen od ch moze zamena dve bm...


1 €
или предлог цена
28 сеп 23:40OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS COSMO KOZA FEJSLIFT - 08.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS ISUZU COSMO OPREMA FEJSLIFT ! ! ! - 15000...


4.400 €
или предлог цена
28 сеп 21:53Golf 5

WV GOLF 5 2.0 tdi DSG menjac tip tronik F 1 volan Set kumplu...


6.000 €
или предлог цена
28 сеп 20:23Wv passat

WV passat 1.9 tdi Izminata registracija na 20.09 2022 2004 godina ...


3 €
или предлог цена
28 сеп 20:06Pick up Opel Combo 1.7TDI 2000g tovarno solidna sostojba

Se prodava pik ap tovarno Opel Combo. Od 2000god. Diesel. Dozvolna te...


1.400 €
или предлог цена
28 сеп 20:02Audi A4 1.8i

Se prodava audi a4 1.8 benzin plin so ates vo odlicna sostojba Moze ...


1.700 €
или предлог цена
28 сеп 19:53Страна 2 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам