1080 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat grande punto uvezeno od svajcarija reg.cela.god

Se prodava fiat grande punto 1.9 multijet 88kw 120ks so 6brzini 200...


3.900 €
или предлог цена
Вчера 11:42



Промовирано

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 2.2 160 KS 4X4 - 192000 KM SO SERVISNA...


8.999 €
или предлог цена
28 сеп 10:34



Промовирано

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

BMW 520D 185 KS F10 UVOZ CH SWISS UNIKAT BUKVALNO NOVA KOLA ** EDINS...


14.500 €
или предлог цена
28 сеп 10:37



Промовирано

Citroen C4 moze zamena

Citroen C4 1.4 benzin/plin vo dobra sostojba so zelen karton i 4 novi...


3.000 €
или предлог цена
30 сеп 00:50



Alfa Romeo 147 1.9 JTD

Se prodava Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2003 god. KLIMATRONIK BORD KOMJ...


1.700 €
или предлог цена
29 сеп 22:13



Renault 19 1.4cc energi ats plin

Prva farba,smenato rebrasti kais,napred zimski gumi matador proizvods...


750 €
или предлог цена
29 сеп 21:40



Audi A6 2018 S Line- SKORO NOVA - 300hp

Skoro Nova Audi A6 S Line, full oprema so mnogu niski kilometri - 140...


51.000 €
или предлог цена
29 сеп 20:01



Golf 5 1.9 tdi

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini 2005 god Registriran ...


3.700 €
или предлог цена
29 сеп 19:09



Fiat Punto EVO

Se prodava Fiat Punto EVO 1.4 benzin 2009-10 god Registrirano do 08.2...


4.100 €
или предлог цена
29 сеп 19:08



TOYOTA AURIS 1.4 D4D 2007G

Prodavam Toyota Auris 1.4 D4D 2007 god., kupena vo Tojota Autocentar ...


5.300 €
или предлог цена
29 сеп 17:35



Peugeot 306 benzin plin

Registrirano Redovni servisi Klima Servo Info 078 278 238


1.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.650 €
29 сеп 16:41



OPEL AGILA B 1.0i EDITION 2008

REGISTRIRANO CELA GODINA!!!!!!!!!! Voziloto e EXTRA sostojba.Kako na...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 16:37



Volkswagen Passat TDI Variant

Климатроник, ABS, Airbag, алуминиумски бандажи, кожни седишта, сервис...


1.900 €
или предлог цена
29 сеп 14:36



CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2007 - со доста опрема

Citroen C4 Picasso 2007год. Регистриран до 18.07.2022 1.6hdi, 80kw /...


4.100 €
или предлог цена
29 сеп 14:22



OPEL CORSA C 1.0 benzin

se prodava ili zamenuva za avtomatik po moznost.......corsata e extra...


2.850 €
или предлог цена
29 сеп 13:16



BMW 320d

Се продава BMW 320d 2000 година 136 коњски сили во одлична состојба. ...


2.100 €
или предлог цена
29 сеп 13:00



Се продава Ford Escord 1.6v во солидна состојба

Се продава Ford Escord 1.6v од 1992 во солидна состојба со два компле...


1.000 €
или предлог цена
29 сеп 12:21



RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2013

Meganot e zacuvan maksimalno vnatresno, nadvoresno so realni kilomet...


6.200 €
или предлог цена
29 сеп 11:26



AUDI A6 QUATTRO 3.0

Se prodava audi a6 quattro 3.0 diesel avtomatik, mnogu socuvano vnatr...


18.700 €
или предлог цена
29 сеп 01:02



bmw x5 2003 i fiat grande punto 2012 1.4 benzin metanfabrick

bmw x5 2003 i fiat grande punto donesen od ch moze zamena dve bm...


1 €
или предлог цена
28 сеп 23:40



OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS COSMO KOZA FEJSLIFT - 08.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS ISUZU COSMO OPREMA FEJSLIFT ! ! ! - 15000...


4.400 €
или предлог цена
28 сеп 21:53



Golf 5

WV GOLF 5 2.0 tdi DSG menjac tip tronik F 1 volan Set kumplu...


6.000 €
или предлог цена
28 сеп 20:23



Wv passat

WV passat 1.9 tdi Izminata registracija na 20.09 2022 2004 godina ...


3 €
или предлог цена
28 сеп 20:06



Pick up Opel Combo 1.7TDI 2000g tovarno solidna sostojba

Se prodava pik ap tovarno Opel Combo. Od 2000god. Diesel. Dozvolna te...


1.400 €
или предлог цена
28 сеп 20:02



Audi A4 1.8i

Se prodava audi a4 1.8 benzin plin so ates vo odlicna sostojba Moze ...


1.700 €
или предлог цена
28 сеп 19:53



Se prodava mercedes c220 za delovi

Se prodava mercedes c220 2001 avtomatik osteteno samo branik hauba fa...


2.100 €
или предлог цена
28 сеп 18:12



Mercedes E280Avangard 075311070

Mercedes e 280 CDI 2007 godina Avangard full oprema Xenon/ bixenon ...


7.800 €
или предлог цена
28 сеп 17:28



DACIA SANDERO 2015

Se prodava dacia sandero 2015god 1.2 benzin neuvezena so realni 148 0...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 15:56



Opel Corsa 1.2 Benzin

Opel Corsa 1.2 Benzin 2004 God Klima Servo volan Elektrika na pro...


1 €
или предлог цена
28 сеп 15:38



Audi Q5 Quattro - 2012

18.300€ Ne e fiksna!!! AUDI Q5 QUATTRO motor: 2.0TDI 170KS EURO5b...


18.300 €
или предлог цена
28 сеп 15:24



Fiat Bravo 1.6 jtd 120hp

Fiat Bravo vo super sostojba , ja poseduvam od 02/2013 godina togash ...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
28 сеп 14:37



Opel Agila 1.2

Se prodava cela, NE NA DELOVI. Karoseriski ostetena od pad na drvo, m...


700 €
или предлог цена
28 сеп 14:04



Audi tt 1.8t 180ks delovi

Delovi za audi tt 1998/2006 se sto vi treba pisete na viber


По Договор
или предлог цена
28 сеп 12:58



DACIA SANDERO 1.0cc 66kw 90ks 2016 god

🇲🇰 користено возило 🚘 DACIA SANDERO 1.0cc 66kw 90ks AUTOMATIC ...


6.100 €
или предлог цена
28 сеп 12:40



FIAT BRAVO 1.9 8V Multijet DYNAMIC 2008

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 11:06



BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

BMW 520D 185 KS F10 UVOZ CH SWISS UNIKAT BUKVALNO NOVA KOLA ** EDINS...


14.500 €
или предлог цена
28 сеп 10:37



FIAT BRAVO 1.6 JTDM 120 KS MULTIJET NOVO - 09.MT Auto

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 120 KS 167000 KM SO GARANCIJA ZA KM NOVIOT EURO5...


4.500 €
или предлог цена
28 сеп 10:36



FIAT GR PUNTO 1.4 78 KS BENZ-PLIN 127000 KM CH -07.MT Auto

FIAT PUNTO 1.4 78 KS 127000 + ATEST PLINSKI URED UVOZ SVAJCARIJA 127...


3.700 €
или предлог цена
28 сеп 10:36



KIA CEED 1.6 CRDI 115 KS KOZA 124000KM - 09..MT Auto

KIA CEED 1.6 CRDI 115 KS LUX OPREMA NOVO 124000 KM EURO-5 NOV UVOZ MI...


4.900 €
или предлог цена
28 сеп 10:36



FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 147000 KM - 08..MT Auto

FIAT PUNTO 1.2 70 KS 147000 KM SO GARANCIJA ZA KM NOV UVOZ ITALY 147...


3.700 €
или предлог цена
28 сеп 10:36



OPEL CORSA 1.2 80 KS 195000 KM - 08..MT Auto

OPEL CORSA 1.2 80 KS 195000 KM SO GARANCIJA ZA KM NOV UVOZ ITALY 195...


3.999 €
или предлог цена
28 сеп 10:36



PEUGEOT 208 1.6 E-HDI 92 KS 75000 KM NOVA - 13..MT Auto

PEUGEOT 208 1.6 e-HDI 92 KS ALLURE EURO-6 NOVA KOLA - 75000 KM , SER...


6.999 €
или предлог цена
28 сеп 10:36



RENAULT CLIO 1.5 DCI 75 KS 89000 KM NAVI LUX - 12.MT Auto

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75 KS LUX OPREMA NOVO 89000 KM EURO-5 NOV UVOZ M...


4.800 €
или предлог цена
28 сеп 10:36



Страна 3 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам