1060 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 2.2 160 KS 4X4 - 192000 KM SO SERVISNA...


8.999 €
или предлог цена
Вчера 09:59Промовирано

Se prodava Range Rover Sport 2.7

Se prodava Range Rover Sport 2.7 vo odlicna sostojva registriran do a...


11.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 €
01 фев 14:16Промовирано

MERCEDES E 320 CDI 204 KS AVANTGARDE KOZA NAVI - 05.MT Auto

MERCEDES E 320 CDI 204 KS, AVANTGARDE AVTOMATIK - 247000 KM SERVISNA...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 10:08Промовирано

TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 160000 KM UVOZ CH- 07 MT Auto

TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 160000 KM NOVO - 160000 KM ! ! ! KOMPLETNO SE...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 09:57SEAT IBIZA 1.2 70 KS 109000 KM NOVA - 10..MT Auto

SEAT IBIZA 1.2 70 KS 109000 KM PERFEKTEN 109000 KM, SERVISNA KNISKA ...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 09:57OPEL CORSA 1.3 CDTO 95 KS FEJSLIFT EURO5 - 12.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS, FEJSLIFT EURO -5 KUPENA I SERVISIRANA SA...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 09:57MERCEDES B 180 CDI 110 KS UNIKAT NOV - 08.. MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, 6 BRZINI 180000 KM - 100% GARANCIJA ZA KM...


5.999 €
или предлог цена
Вчера 09:57MAZDA CX-7 2.2 D 175 KS 4X4 KAMERA TV NAVI FULL- 10 MT Auto

MAZDA CX-7 2.2 D 175 KS, FEJSLIFT PERFEKTNA - 186000 KM SO SERVISNA ...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 09:57LANCIA DELTA 1.6 JTDM 120 KS KOZA LUX LED - 10.MT Auto

LANCIA DELTA 1.6 JTDM 120 KS, LUXURY OPREMA LED XENON - NAPOMENA: 14...


5.600 €
или предлог цена
Вчера 09:57PEUGEOT 508 2.0 HDI 140 KS NAVI PDC LUX - 12..MT Auto

PEUGEOT 508 2.0 HDI 140 KS LUXURY EURO-5, - 159000 KM , SERVISNA KNI...


8.800 €
или предлог цена
Вчера 09:56TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 80000 KM NOVA - 09 MT Auto

TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 80000 KM NOVO - 80000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERV...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 09:56BMW 530 D F10 204 KS M-PAKET NOVA - 12..MT Auto

BMW 530D 204 KS M-PAKET 8G AVTOMATIK UNIKAT NOVO - MOTOR 2993 CM3, 1...


16.300 €
или предлог цена
Вчера 09:56CITROEN C3 1.2 60 KS 166000 KM NOV - 13..MT Auto

CITROEN C3 1.2 60 KS EURO-5 KAKO NOVA ***** 166000 KM ***** SERVISNA...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 09:55NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS TEKNA NOV - 09.. MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 09:55TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 NOVA -11.MT Auto

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 UNIKAT NOVA EURO 5B - KOMPLETNO...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 09:55AUDI A3 2.0 TDI 140 KS S-LINE FEJSLIFT - 09.MT Auto

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks FEJSLIFT S-LINE EURO-5 UNIKAT ! ! ! - SERVISN...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 09:55MAZDA 2 1.4 D 70 KS 133000 KM NOVA - 10..MT Auto

MAZDA 2 1.4 HDI 70 KS EURO-5 4L/100KM ***** 133000 KM ***** NOVA - ...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 09:55MERCEDES B 180 CDI 110 KS ELEGANCE NAVI PDC - 08 MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, ELEGANCE, 6 BRZINI - 183000 KM, HROM PAK...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 09:55SEAT LEON 1.6 TDI FR PAKET FEJSLIFT - 12..MT Auto

SEAT LEON 1.6 TDI FEJSLIFT EURO5 ** FR PAKET ** 175000 KM, 2 KLUCA, ...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 09:55KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 168000 KM NOV - 10.MT Auto

KIA SOUL 2.0 CRDI 128 KS 168000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA UNIKAT - ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 09:55NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS PERFEKTEN - 08.MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 09:54MINI COOPER ONE D 1.4 D 90 KS NOV - 07..MT Auto

MINI COOPER D 1.4D 90 KS 121000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 172000 KM ! ...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 09:54CHEVROLET SPARK 1.0 70 ks BENZ-PLIN 107000 KM - 12 MT Auto

CHEVROLET SPARK 1.0 70 KS 107000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - FABRICKI LP...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 09:54Bmw X5 3.0sd 286ks 4x4 extra 071835749

🇨🇭🇨🇭 kolata e sega donesena so vozenje od 🇨🇭 i e vo extra sosto...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:54Opel Astra 1.7 DTI - 2002, prv gazda, servisna istorija

Se prodava Opel Astra 1.7 DTI - Isuzu motor, 2002 godina, prv gazda, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:53OPEL ASTRA 1.7 dci 2007

registrirana cela godina treba da se smeni dikton na dekla


2.400 €
или предлог цена
Вчера 09:36Ford Focus 1.6 TDCI

Se prodava Ford Focus 1.6 TDCI proizveden 2006 godina so pominati 203...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 09:26  НОВ ОГЛАС

Mercedes S550 Long 2007 Godina

Se prodava Mercedes S 550 benzin 2007 godina, long verzija donesen od...


14.500 €
или предлог цена
Вчера 08:34BMW 116i

Se prodava BMW 116i Registrirano cela godina do 08/23 Benzin plin ...


4.600 €
или предлог цена
Вчера 08:21Honda Civic 2.2 dizel - 2007 godina

Honda Civic 2.2i-ctdi - TypeS Voziloto e vo ekstra sostojba. Ima ...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Вчера 08:13Mercedes 220 cdi

Elegance model Registriran do 8mesec 2023 Servisiran Bez zabeleski K...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:37Wv Touran 1.9/ 075 255 210

Redovno servisiran Registrirana Golem servis set kumplug komplet 04...


3.950 €
или предлог цена
Вчера 00:41AUDI A8 4.2TDI LONG 351KS

AUDI A8 4.2TDI LONG VERZIJA 351KS VO ODLICNA SOSTOJBA SO NOVI GUMI. ...


27.999 €
или предлог цена
06 фев 23:48Toyota Auris 1.4 Dizel 90 ks! Tel.071771680

Toyota auris 1.4 D mala potrosuvacka!! 12. 2007 Reg.do 01. 2024 Dv...


5.001 €
или предлог цена
06 фев 23:34Opel astra

Opel astra 1.9cdti 110kw/150ks Full oprema Komandi na volan,klima,tem...


1 €
или предлог цена
06 фев 23:21Audi A3 1.8T quattro 2009

2009 g Reg do 11.2023 Koza,greaci 1.8 benzin Quattro 211000 km Servis...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
06 фев 23:05ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

ЗАМЕНУВАМ (НЕ ПРОДАВАМ,БИДЕЈКИ НЕ МОЖАМ БЕЗ ВОЗИЛО),феноменален форд ...


2.990 €
или предлог цена
06 фев 20:56FORD FOCUS 1.8 TDCI

Focusot e vo odlicna sostojba so ful oprema sega registriran ,golem s...


4.800 €
или предлог цена
06 фев 20:52Bmw e46 320d M47

Avtomobilot e vo mnogu dobra vozna sostojba. Registriran do 11 2023. ...


2.300 €
или предлог цена
06 фев 19:53Nissan micra

Barajte na ovoj broj 077 944 057


2.450 €
или предлог цена
06 фев 19:08Audi A4 2.0tdi S-line

Audi A4 2.0tdi S-line Kolata e so full oprema Registirana do 11.2023 ...


10.800 €
или предлог цена
06 фев 18:49Peugeot Partner 1.9

Se prodava Peugeot Partner 1.9D Ne e kako novo :) vo vozna sostojb...


2.199 €
или предлог цена
06 фев 18:27Mitsubushi Colt 1.1 benzin Registriran cela godina

Se prodava Mitsubishi Colt 1.1 benzin 2005-6 god 55 kw Registriran ce...


3.099 €
или предлог цена
06 фев 18:18Страна 4 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам