Струга
                   
632 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo v70

Volvo v70 2.4d 2008 god 076222684


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 11:20Промовирано

Se prodava Suzuki Swift 4x4

Suzuki Swift 4x4 vo odlicna sostojba Benzin/plin atest Izminata re...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 16:08Se prodava Suzuki Swift 4x4

Se prodava Suzuki Swift 4x4 odlicna sostojba Benzin/plin atest Izm...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 00:43Se prodava Suzuki Swift 4x4

Se prodava Suzuki Swift 4x4 vo odlicna sostojba benzin/plin atest. I...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 дек 15:13Mercedes CLS-320

Za info 071 959 979 Moze zamena za E klasa nad 2011god


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 дек 00:07Mercedes Atego

Mercedes Atego 1222 Kran Atlas 92.2 Lice za kontakt 070212231 Nedjip


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 20:00Mercedes-Benz 200cdi W204 vo odlicna sostojba

TEL : 070 525 009 TEL : 070 430 777 Mercedes 200 CDI W204 -God 200...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 дек 20:49fiat seicento 1.1 i punto 2 stranski

Prodavam delovi za punto 2 1.1 2002g sporting vo delovi i punto 1....


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 дек 19:33Renault kangoo 1.4 na delovi

Renault kango 2000god 1.4 benzin na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 дек 11:39Audi a4 1.8 20V 1998god na delovi

Audi a4 1.8 20v 125ks 92 kw na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 дек 11:38Renault clio 1.2 16v 75ks na delovi

Renault clio 1.2 16v 55kw 75ks so pominati 146.920km na delovi praka...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 дек 11:38Vw golf 3 1.8 avtomatik na delovi

Wv golf 1.8 avtomatik na delovi So pominati 67.700km Prakame i p...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 дек 11:37Bmw 530d

Bmw 530d so full servis registracija mnogu socuvana moze zamena so mo...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 дек 13:00Golf 5 Automatik DSG

Se prodava Golf 5 1.9 Tdi Dsg menjac Tempomat Bord kompjuter Dvoz...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 дек 13:00Prodavam mercedes e 220

Mercedesot imat karoseriski zabeleski od strana na motor i mejnac vo ...


1.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 ное 14:19Audi 1.9 tdi 131 ks pd motor

Servis golem mal Smeneta prednica solidna sostojba


2.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 22:37Bmw M PAKET

Bmw 530 D avtomatik f1 8g menuvac M pket so full oprema donesen od 🇨...


19 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 18:01СЕ ПРОДАВА RENAULT SCENIC 1.9 dci - 2004 година

СЕ ПРОДАВА RENAULT SCENIC 1.9 dci - 2004 година Хаварисано возило со...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 ное 12:27SUBARU Forester 2.0D SWISS

- Subaru Forester 2.0 Boxer Diesel - Swiss edition 🇨🇭, so full opre...


18.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 ное 14:18Golf 5

Golf 5 1.9 tdi 2005 77kw 105ks so naj full oprema bord kompjuter klim...


4 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 ное 17:07Touran

Touran 2.0 2004 Moze zamena za dzip so i bez dokumenti


4.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 ное 20:39VW Golf 6 2.0TDI

Prodavam Golf 6 2.0TDI registriran 070316536 070585819


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 ное 19:39Продавам Опел вектра Б дизел

Опел вектра Б, 1997год, со 60kw и 82ks, DTS 2000 Променета бош пумпа,...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 ное 18:02Golf 6 2.0

🇨🇭Se prodava 🇨🇭 🇨🇭VW GOLF 6 HIGHLINE oprema🇨🇭 2.0 TDI 140 K...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 ное 13:00Mercedes-Benz 200cdi W204 vo odlicna sostojba

TEL : 070 525 009 TEL : 070 430 777 Mercedes 200 CDI W204 -God 20...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 ное 00:20Pezo 406

Pezo 406 1999 god 65 kw 1.6 motor Gumi Novi Registrirano do 10...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 ное 13:00Mercedes E 250

Moze zamena


123 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 ное 15:33Se prodava golf 4 Odlicna sostojba

Se prodava golf 4 1.9 tdi 81kw 110 ks vo odlicna sostojba reg do 07.2...


2.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 ное 13:00AUDI A5 2.7 TDI automatic

Servisirana pred 500km novi plochki maksimalno socuvana !!! Za povek...


9.150 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 ное 08:19vw passat 1.9 tdi 98god na delovi

vw passat 1.9 tdi 110hp na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 ное 09:18Opel astra g 1.6 16V na delovi

Opel astra 1.6 16v 1999god na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 ное 09:18BMW X5 3.5 286 ks

BMW X5 3.5 286 KS M PACET FULL HEAD UP 2008 GOD DONESEN OD CH R...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 ное 15:35Se prodava Odlicen Golf 4

Se prodava Golf 4 1.9 Tdi 110kw 6brzini 2002g klimatronik bord kompj...


2.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 ное 13:00Golf 4 Automatik

Golf 4 1.9 tdi Automatik 81kw 110ks 99g reg 08.2022 servisiran pred 5...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 окт 11:04Audi A3 1.9 DIESEL 2009god SWITZERLAND

Audi A3 1.9 Diesel god.2010/09 Donesena od CH (servisna kniska) Reg...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 окт 21:40Smart Fortwo SWITZERLAND

-Smart Fortwo 600cc -god.2001 -registrirana do July.2021


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 окт 21:40VW PASSAT 2.0 TDI 170KS

Passatot e vo odlicna sostojba i so najful oprema El stakla El retrov...


5.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 окт 04:14Se Prodava Golf 5 1.9 Tdi 4 Motion (4X4)

Se Prodava: VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 6BRZINI 4 MOTION UNIKAT - 2008 GOD...


5.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 окт 13:00BMW 530D

Kolata doaga so: cetiri novi zimski gumi 4 letni gumi kompleten servi...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 окт 22:15Golf 3 97 so klima

Golfot e vo extra sostojba..socuvan max...so klima koja funkcionira p...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 окт 17:41E220 CDI KLIMA TOP zelen karton

Регистриран до септември 2022 Фамилијарно возило, користено за дома...


2.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 окт 14:29Страна 9 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам