1088 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

BMW 520D 185 KS F10 UVOZ CH SWISS UNIKAT BUKVALNO NOVA KOLA ** EDINS...


14.500 €
или предлог цена
28 сеп 10:37Промовирано

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NAVI - 10.MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 110 ks EURO-5 HIGHLINE NAVI FULL NOV NOV UVOZ PARIS ...


7.800 €
или предлог цена
28 сеп 10:35Промовирано

Chevrolet Corvette

Se prodava Chevrolet Corvette 2009 6.3 v8 495 hp 35.XXX km p...


49.999 €
или предлог цена
24 јул 17:36Промовирано

Golf 5 1.9 tdi

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini 2005 god Registriran ...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 19:09Fiat Punto EVO

Se prodava Fiat Punto EVO 1.4 benzin 2009-10 god Registrirano do 08.2...


4.100 €
или предлог цена
Вчера 19:08Se prodava Audi Q7 vo odlicna sostojba

Audito e vo besprekorna sostojba kako nadvor taka vnatre i isto i mot...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 18:06TOYOTA AURIS 1.4 D4D 2007G

Prodavam Toyota Auris 1.4 D4D 2007 godishte, kupena vo Tojota Autocen...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 17:35  НОВ ОГЛАС

Opel Vectra 1.9 tdi (2006 - Restyling)

Se prodava Opel Vectra 1.9 tdi (120 ks), najdobriot i najekonomicen m...


3.390 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.450 €
Вчера 17:14VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik +f1 menuvanje...


9.490 €
или предлог цена
Вчера 16:56Peugeot 306 benzin plin

Registrirano Redovni servisi Klima Servo Info 078 278 238


1.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.650 €
Вчера 16:41OPEL AGILA B 1.0i EDITION 2008

REGISTRIRANO CELA GODINA!!!!!!!!!! Voziloto e EXTRA sostojba.Kako na...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:37Volkswagen Passat TDI Variant

Климатроник, ABS, Airbag, алуминиумски бандажи, кожни седишта, сервис...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 14:36CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2007 - со доста опрема

Citroen C4 Picasso 2007год. Регистриран до 18.07.2022 1.6hdi, 80kw /...


4.100 €
или предлог цена
Вчера 14:22Audi A4

Se prodava Audi A4 2.0 tdi 2008 god 216… km vo odlicna sostojba. Nap...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:19OPEL CORSA C 1.0 benzin

se prodava ili zamenuva za avtomatik po moznost.......corsata e extra...


2.850 €
или предлог цена
Вчера 13:16BMW 320d

Се продава BMW 320d 2000 година 136 коњски сили во одлична состојба. ...


2.100 €
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава Ford Escord 1.6v во солидна состојба

Се продава Ford Escord 1.6v од 1992 во солидна состојба со два компле...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 12:21RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2013

Meganot e zacuvan maksimalno vnatresno, nadvoresno so realni kilomet...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 11:26OPEL ASTRA 1.4 - Registrirana...Prva boja

Se prodava OPEL ASTRA - 1.4 benzin Voziloto ne e od uvoz Prva bo...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 10:03Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Klima ispravna Odlicen motor I podvozje T...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 09:07Mercedes A220 AMG 4MATIC

Top sostojba.


16.800 €
или предлог цена
Вчера 08:58AUDI A6 QUATTRO 3.0

Se prodava audi a6 quattro 3.0 diesel avtomatik, mnogu socuvano vnatr...


18.700 €
или предлог цена
Вчера 01:02bmw x5 2003 i fiat grande punto 2012 1.4 benzin metanfabrick

bmw x5 2003 i fiat grande punto donesen od ch moze zamena dve bm...


1 €
или предлог цена
28 сеп 23:40OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS COSMO KOZA FEJSLIFT - 08.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS ISUZU COSMO OPREMA FEJSLIFT ! ! ! - 15000...


4.400 €
или предлог цена
28 сеп 21:53Golf 5

WV GOLF 5 2.0 tdi DSG menjac tip tronik F 1 volan Set kumplu...


6.000 €
или предлог цена
28 сеп 20:23Wv passat

WV passat 1.9 tdi Izminata registracija na 20.09 2022 2004 godina ...


3 €
или предлог цена
28 сеп 20:06Pick up Opel Combo 1.7TDI 2000g tovarno solidna sostojba

Se prodava pik ap tovarno Opel Combo. Od 2000god. Diesel. Dozvolna te...


1.400 €
или предлог цена
28 сеп 20:02ODLICNO AUDI A4 2.0 TDI-B8 m-EKSTRA SOSTOJBA i EKSTRA OPREMA

Prodavam EKSTRA AUDI A4 2.0 TDI -B 8 model, proizvedena na kraj od 2...


12.700 €
или предлог цена
28 сеп 20:00Audi A4 1.8i

Se prodava audi a4 1.8 benzin plin so ates vo odlicna sostojba Moze ...


1.700 €
или предлог цена
28 сеп 19:53OPEL VEKTRA 1.8 benzin /plin ATES

Voziloto e vo odlicna sostojba tel : 076-336-108


1.100 €
или предлог цена
28 сеп 19:41Se prodava mercedes c220 za delovi

Se prodava mercedes c220 2001 avtomatik osteteno samo branik hauba fa...


2.100 €
или предлог цена
28 сеп 18:12Mercedes E280Avangard 075311070

Mercedes e 280 CDI 2007 godina Avangard full oprema Xenon/ bixenon ...


7.800 €
или предлог цена
28 сеп 17:28DACIA SANDERO 2015

Se prodava dacia sandero 2015god 1.2 benzin neuvezena so realni 148 0...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 15:56Opel Corsa 1.2 Benzin

Opel Corsa 1.2 Benzin 2004 God Klima Servo volan Elektrika na pro...


1 €
или предлог цена
28 сеп 15:38Audi Q5 Quattro - 2012

18.300€ Ne e fiksna!!! AUDI Q5 QUATTRO motor: 2.0TDI 170KS EURO5b...


18.300 €
или предлог цена
28 сеп 15:24Opel Vectra 1,9 cdti 150 k.s

Se prodava Opel Vectra 1,9 Cdti So najdobriot motor na fiat...6 brzi...


2.750 €
или предлог цена
28 сеп 15:24Fiat Bravo 1.6 jtd 120hp

Fiat Bravo vo super sostojba , ja poseduvam od 02/2013 godina togash ...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
28 сеп 14:37Ibiza 14tdi

Ibiza 14tdi so ful oprema sredeni site servisi registrirana so zelen ...


4.850 €
или предлог цена
28 сеп 14:09Opel Agila 1.2

Se prodava cela, NE NA DELOVI. Karoseriski ostetena od pad na drvo, m...


700 €
или предлог цена
28 сеп 14:04Audi tt 1.8t 180ks delovi

Delovi za audi tt 1998/2006 se sto vi treba pisete na viber


По Договор
или предлог цена
28 сеп 12:58DACIA SANDERO 1.0cc 66kw 90ks 2016 god

🇲🇰 користено возило се уште 🚘 DACIA SANDERO 1.0cc 66kw 90ks AUT...


6.100 €
или предлог цена
28 сеп 12:40Se prodava mercedes e 320cdi

Se prodava mercedes e 320 cdi vo ekstra sostojba. Cena po dogovor. ...


1 €
или предлог цена
28 сеп 12:31MERCEDES E-klasa Avtomatik

Se prodava Mercedes E200 Cdi 2005 god Avtomatik registriran do 01...


5.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.400 €
28 сеп 12:23Страна 2 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам