1124 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition -Година на производство: 2008 -Прва ...


8.500 €
или предлог цена
04 авг 16:54Промовирано

GOLF 7 FACELIFT 2017 GODINA

Se prodava GOLF 7 FACELIFT 1.6 TDI -2017 Godina -Parking senzori ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Peugeot 1007

Колата е во совршена состојба. Има и зелен картон. Мотор бензинец 1.4...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 09:40Промовирано

HONDA CIVIC 1.8 V-tec- type S BEZ ZAMENI...

115kw 140hp, redok primerok so dve vrati Godina: 2008 -novi pred...


7.000 €
или предлог цена
05 авг 14:27Golf 5 1.9 105ks

Se prodava Golf 5 vtor sopstvenik. 4 letni gumi so aluminiumski band...


4.500 €
или предлог цена
05 авг 14:21Bmw 320d full oprema

Prodavam BMW 320d E90 odlicno, od oprema ima: Golema navigacija, avto...


5.999 €
или предлог цена
05 авг 12:17Ford Mondeo Hatchback 2.0i Benzin/Plin

Se prodava Ford Mondeo Hatchback 2.0 Benzin/Plin 2000 godina so mali ...


1 €
или предлог цена
05 авг 12:07Chrysler Voyager 2.8 Dizel avtomatik 7 sedista

Chrysler Voyager 2.8 avtomatik so 7 sedista moze zamena so vasa dopla...


1 €
или предлог цена
05 авг 12:01Peugeot 807 2.0

Se prodava peugeot top sostojba napraen Kompleten servis novi gumi re...


1 €
или предлог цена
05 авг 11:48Land Rover se prodava moze i zamena

Se prodava edinstven vo MK od taa godina i toj model origina...


1 €
или предлог цена
05 авг 10:42Opel Insignia 2.8 v6 turbo 4x4 ZAMENA

Opel insignia 2.8 v6 turbo sport turing 260 ks 4x4 opc Full oprema, a...


6 €
или предлог цена
05 авг 09:21Chrysler Pt Cruiser 2.2 CRD Limited Redizajn

*** Servisirano Vo Odlicna Sostojba *** *** 2200 cc Mercedes Motor 1...


По Договор
или предлог цена
05 авг 09:04NOVI ORGINALNI PATOSNICI SUZUKI VITARA(2015-2022GOD.)

SE PRODAVAAT ORGINALNI PATOSNICI SUZUKI VITARA(2015-2022GOD) VOOPSTO ...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
05 авг 07:39Ford Fokus

Se prodava Ford Fokus 1.8TDCI 85kw 115ks 2002god.Ghija oprema...Red...


1.450 €
или предлог цена
05 авг 00:35Opel Insignia 2.0 CDTI Edition

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition -Година на производство: 2008 -Прва ...


8.500 €
или предлог цена
04 авг 16:54LAND ROVER DISCOVERY

Land rover discaver 2.5 disel td4 Registriran Podignat 5 cm Dista...


5.500 €
или предлог цена
04 авг 14:55Fiat barchetta

Fiat barchetta odlicna Pominata Registrirana Plinski ured lovato d...


3.000 €
или предлог цена
04 авг 14:55CITROEN C3 1.2 60 KS 173000 KM NOV - 10..MT Auto

CITROEN C3 1.2 60 KS EURO-5 EXCLUSIVE ***** 173000 KM ***** SERVISNA...


5.200 €
или предлог цена
04 авг 14:28OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS KOZA 7 SED UVOZ CH - 07.MT Auto

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS COSMO KOZA 7 SEDISTA - SERVISNA KNISKA 1...


4.300 €
или предлог цена
04 авг 14:28MAZDA 2 1.3 86 KS 154000 KM UVOZ CH - 09. MT Auto

MAZDA 2 1.3 BENZIN 86 KS EURO-5 4L/100KM ***** 154000 KM ***** NOVA ...


5.100 €
или предлог цена
04 авг 14:28OPEL CORSA 1.0 60 KS 132000 KM NOVA UVOZ CH - 03.MT Auto

OPEL CORSA 1.0 60 KS EURO-4 UVOZ CH - SERVISNA KNISKA 132000 KM , NO...


2.600 €
или предлог цена
04 авг 14:28OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 ks COSMO KOZA 4X4 - 09.MT Auto

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 KS COSMO KOZA 4X4 UVOZ CH - SERVISNA KNISKA...


7.999 €
или предлог цена
04 авг 14:28CHEVROLET CRUZE 2.0 CDTI 163 KS UNIKAT UVOZ CH- 12 . MT AUTO

CHEVROLET CRUZE 2.0 CDTI 163 KS 150000 KM NAVI - NOVIOT EURO5 MOTOR ...


6.600 €
или предлог цена
04 авг 14:28HYUNDAI IX 35 1.7 CRDI 115 KS NAVI PDC 120000KM - 13.MT Auto

HYUNDAI IX 35 1.7 CRDI 115 KS EURO5B 120000 KM - SERVISNA KNISKA NO...


11.800 €
или предлог цена
04 авг 14:28OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS COSMO NAVI LED PDC -11.MT Auto

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS 161000 KM NAVI - SERVISNA KNISKA 2 KLU...


8.500 €
или предлог цена
04 авг 14:28Peugeot 207 1.4hdi 70ks 134000km - 08. MT Auto

peugeot 207 1.4 hdi dizel 70 ks 134000 km ! ! ! - 134000 km ! ! ! ko...


3.500 €
или предлог цена
04 авг 14:28PEUGEOT 207 1.4 HDI 70 KS 134000 KM UVIZ CH - 07.MT Auto

peugeot 207 1.4 hdi dizel 70 ks 134000 km ! ! ! - 134000 km ! ! ! ko...


3.999 €
или предлог цена
04 авг 14:28FORD FIESTA 1.4 95 ks BENZ-PLIN 129000 KM - 10.MT Auto

FORD FIESTA 1.4 95 KS 129000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - FABRICKI ATESTI...


4.900 €
или предлог цена
04 авг 14:27AUDI A4 2.0 TDI S-LINE PEFEKTNA - 05 . MT Auto

Audi a4 2.0 tdi 140 ks s-line unikat ! ! ! - servisna kniska i faktu...


5.600 €
или предлог цена
04 авг 14:27FIAT BRAVO 1.6 JTDM 105 KS EU5 PDC UVOZ CH - 09.MT Auto

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 105 KS EURO-5 MULTIJET UVOZ CH SVAJCARIJA - KOM...


4.200 €
или предлог цена
04 авг 14:27MERCEDES C 220 CDI 170 KS NAVI KAMERA UVOZ CH - 10.MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, EURO-5 NOVIOT MOTOR BLUE EFFICIENCY UVOZ ...


9.800 €
или предлог цена
04 авг 14:27VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS XENON NAVI UVOZ CH - 07.MT Auto

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE PERFEKTEN UVOZ CH UVOZ SVAJCARIJA ...


6.500 €
или предлог цена
04 авг 14:27AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE NAVI KOZA UVOZ CH- 06.MT Auto

AUDI A6 3.0 TDI 224 KS QUATTRO S-LINE NAJVOSOKO NIVO NA OPREMA - UVO...


6.999 €
или предлог цена
04 авг 14:27AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


9.600 €
или предлог цена
04 авг 14:27MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE KOZA NOV - 08.MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, ELEGANCE OPREMA KOZA - 154000 KM BUKVALNO...


9.500 €
или предлог цена
04 авг 14:27CITROEN C3 1.6 HDI EXCLUSIVE 134000KM - 11..MT Auto

CITROEN C3 1.6 HDI 90 KS EURO-5 EXCLUSIVE ***** 134000 KM ***** SERV...


5.500 €
или предлог цена
04 авг 14:27AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE NAVI KOZA UVOZ CH- 05.MT Auto

AUDI A6 3.0 TDI 224 KS QUATTRO S-LINE NAJVOSOKO NIVO NA OPREMA - UVO...


6.800 €
или предлог цена
04 авг 14:27AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


9.600 €
или предлог цена
04 авг 14:27BMW 320 D 163 KS PDC UNIKAT NOVA UVOZ CH - 06.MT Auto

BMW 320 D 163 KS 163000 KM UNIKAT NOVO UVOZ SWISS ** EDINSTVENO VO M...


5.900 €
или предлог цена
04 авг 14:26TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 07..MT Auto

TOYOTA RAV4 2.2 D 136 KS 4X4 PERFEKTNA NOV UVOZ - SERVISNA KNISKA NO...


8.600 €
или предлог цена
04 авг 14:26AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2X S-LINE UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2 X S-LINE NAJVOSOKO NIVO NA OPREMA - UVOZ SV...


9.800 €
или предлог цена
04 авг 14:26AUDI A4 2.0 TDI 143 KS NAVI PDC UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA 2.0 TDI 105 KW - 143 KS 1960...


9.600 €
или предлог цена
04 авг 14:26FIAT 500 1.4 100 KS SPORT KOZA - 09..MT Auto

FIAT 500 1.4 100 KS 137000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 137000 KM ! ! !- ...


5.500 €
или предлог цена
04 авг 14:26Страна 4 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам