Кичево
                   
804 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28Промовирано

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

dve fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

prodavam dve fiat stilo vo dobra sostojba birajte edno koe sakate edn...


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:22Opel Corsa D model

Prodavam Opel Corsa D model 2008 god. 1.3 cdti,6 stepen menuvac ,vo ...


3.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.600 €
Кичево

Автомобили

Вчера 08:13Mazda 3

Prodavam Mazda 3 2007 godina 1.6 HDI, 80 kw,redovno servisirana i ga...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 08:13Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:39ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:38Jeep grand cheroke 3.1 na delovi

Polovni delovi za jeep. 3.1 imam skoro sfe do posledeno Shtrafce


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:38Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:38Jeep cheroke2.5 tdi samo na delovi

Oplovni delovi motor menuvac reduktori diferenciali is ver drugo ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:38Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:33Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:33Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:33Jeep grand cherokee delovi 4.0/// 5.2///4.7 benzin

Plolovni delovi za jeep grand cherokee benzin I dizell ot 90 do 2...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:33Prodavam OPEL INSIGNIA

Prodavam OPEL INSIGNIA Kontakt 071254930


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 18:44Toyota RAV4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4 -servisiran -xenon,navigacija,m...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Кичево

Автомобили

29 сеп 17:43Seat leon 19 tdi 2006

Kola bez mana


4.555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 14:58Ford Focus

Se prodava Ford Focus 1.4 benzin plin atest dizna 2000 godina regist...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 14:43Hyundai sonata

Delovi za Hyundai sonata 2.0 16v 102kw 1997. Tel. 078-232-799


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 14:33BMW

Bmw 318I 1987 staklo. Tel. 070-592-778 Dragan Moze i zamena


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 14:33Sharan za delovi

Delovi za sharan 1.9tdi 110ps info na 070-761-488


11 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 12:52Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audito se prodava na delovi Se shto vi treba 2.0 140 ks BKD motor T...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 09:52Ford Focus cmax 1.8 atest dizna plin 2007

Ekstra sostojba 1.8 atest dizna plin 2019 uvezena od svajcaria top so...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 09:32Volvo XC60

***Volvo xc60*** ***Редовно сервисиран*** ***Full Опрема*** ***Ко...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 03:30opel vektra 1.8 reg super sostojba

opel vektra benzin stegnata kamen


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 03:19fiat stilo 1.8 benzin plin dizna reg klima

fiat stilo uba sostojba mekanicki ni tropa ni krcka stegnata domacina...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 03:19GOLF VI

прв сопственик зачуван сервисиран во овлстен сервис реални километри...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 сеп 18:19Mercedes c 220 2017

Se prodava mercedes c 220 2017 god.luxury line full oprema 9g tronic ...


32.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 сеп 17:16CITROEN C3 1.4 16V 2008 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 сеп 16:29AUDI A4 2.0 TDI 8V 100KW NOV UVOZ OD BELGIJA

AUTOMATIK (AVTOMATIK) MENJAC, NAVIGACIJA,GREACI NA SEDISTA, KOZEN SA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 сеп 16:29NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 2007 GOD

EXTRA SOSTOJBA PALI VOZI FULL SERVISIRAN


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 сеп 16:29VW GOLF V 1.9 TDI 2005 GOD FULL OPREMA

EXTRA SOSTOJBA SERVISIRAN KOMPLET , 4 ZIMSKI GUMI FULL OPREMA


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 сеп 16:29Seat Ibica Facelift 1.2 TDI

Seat Ibiza 2013 Facelift 1.2 TDI - 75hp Reg. do 22.10.2022 Naprav...


6.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 сеп 10:42Mercedes A 180 dizel

Vo odlicna sostojba ,nnogu socuvana bez udari , registrina do 10 mes...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 сеп 09:10Delovi 2.0 dti vektra b

Se prodava opel vektra b 2.0 dti 60 kw na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 22:35OPEL CORSA NA DELOVI

Se prodava opel corsa na delovi so 5 vrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 22:35Alfa 156 1.9 jtd mnogu zdravo

koliceto ima registracijq 4 ubaj gumi servisirano top bez vlog i serv...


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 22:17Opel corsa 1.3 dizel 2013

Opel corsa 1.3 dizel 2013 Vi odlicna sostojba ,so nmogu oprema ,ser...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 20:47Bmw 316ti benzin-plin

Se prodava bmw 316ti benzin plin registrirano so zelen karton2004 god...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 17:28Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.550 €
Кичево

Автомобили

27 сеп 15:11Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 14:25Audi A4 3.0 quattro F1 300hp+

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA ...✔ Audi a4 b7 3.0 tdi S-line Qvatt...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 13:54Страна 2 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам