Кичево
                   
803 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28Промовирано

BMW 320d xdrive M paket

BMW e92 xdrive M paket napraven celosen servis registriran cela godin...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 сеп 00:18TOURAN 2006 2.0 DPF AUTOMATIK DSG

2.0 dizel Dsg Autoamtik 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 сеп 20:54Hyundai tucson 4x4

Se prodava hyundai tucson 4x4 vo dobra sostojba registriran do juli 2...


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 сеп 11:03BMW F10

Se prodava BMW F10 2011God 525D 204ks so pominati 272000km Od oprema ...


16.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 сеп 10:09Mercedes-Benz C200 CDI Facelift fabricka sostojba

MERCEDES BENZ C200 CDI W 203 -ORGINALNI 195 00 KM KOMPLETNA SERVISNA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 15:15SE PRODAVA Audi A3

Mnogu dobro socuvano vozilo bez nikakvi vlozuvanja ima klima koja dob...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 12:20Golf 4 1.9 TDI 110ks

Golf 4 1.9TDI 110ks Registriran 13.4.2023 Full oprema Od oprema po...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:25Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano, serv...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:25BMW E90 320D 163KS Desen volan na delovi ili celo !!!

Bmw E90 320d 163ks racen menuvac 6 brzini 2006 godina desen volan so ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:21BMW E61 530xd LCI 235KS ZAMENA

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ) ...


10.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:19Daewoo espero 1.8i 97 godina

Daewoo Espero 1.8i 90 ks 1997 godina do atest plin ,euro kuka vo vo...


550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:19Se prodava ekstra zacuvan E280 V6 Diesel

Se prodava ekstra zacuvan Mercedes E280 V6 Diesel Avantgarde 191ks. ...


6.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 09:41Mercedes GLK 220 CDI ot CH so full oprema

Mercedes Benz GLK 220 cdi so golema navigacija park senzori greaci na...


13.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 09:22KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS***EURO 5**

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS - EURO 5 - PANO...


11.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.700 €
Кичево

Автомобили

23 сеп 23:17Ford Fiesta 1.3 Benzin-Plin Atest

Kolata e servisirana,vo perfektna sostojba,moze da se proba vo sekoe ...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 20:11Peugeot Partner 2004

Proizvodstvo 2004 2.0 dizel HDI Vo dobra sostojba, motor odlicen R...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 19:44Cls 320 cdi full

Se prodava cls 320 cdi Atest folii 7g tronic menjac Full servis ...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 18:51Mercedes C220cdi 2005g Redizajn

Prodavam Mercedes C220cdi 2005g 150ks redizajn registriran cela godin...


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 18:45Opel vectra 2.0 16v

Vo odlicna sostojba registrirana cela godina klima prozori na dugme c...


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 13:57Audi 80 b4 benzin plin

Audito e vo besprekorna sostojba registrirano cela god klimatronik,el...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 12:05Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Polovni Delovi imam skoro se


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 09:32Opel vecta

Se prodava opel vectra B 1.8 benzin vo super sostojba napraven komple...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 сеп 16:48Mercedes-benz C 200 CDI Facelift

SE PRODAVA MERCEDES C200 CDI 122ks 2006 SEDMI mesec prva reg) RED...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.100 €
Кичево

Автомобили

22 сеп 11:45Golf 3 1.8 Automatik Automatic

Prodavam golf 3 1.8 66 kw benzin plin so atest avtomatik. Pominati 1...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 21:25Mercedes 190

Prodavam mercedes 190 2.0 obicen dizel godina 1991 so siroki lajsni....


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 21:15Toyota rav4 2.0 d4d

Prodavam rav4 vo odlicna sostojba,vtor gazda so full oprema,elektroni...


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 19:13Peugeot 207 1.4 Swiss made

Komplet servis napraveno bez nikakvo vlozuvanje stegnato kolice, so m...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

21 сеп 14:40Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki Oprema Fulll.... 10.2009 red...


19.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.999 €
Кичево

Автомобили

21 сеп 11:18Renault megane scenic

Prodavam Renault scenic 1.9 dti 72kw godina 12 mesec 1997. So full op...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 09:13Ford escort 1.8 16V

Prodavam ford escort 1.8 16v 115 ks Zetek motor. godina 1996. 143000 ...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 09:11Audi 80

Prodavam audi 80 1.8 benzin 66kw 130000km originalni godina 1990 vo e...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 09:05Lada Niva

Prodavam Lada Niva vo odlicna sostojba.


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 20:22Prodavam Renault Megane 3

Prodavam Renault Megane 3, 2009 godina, 1.5 dizel, 105 ks vo odlicna...


5.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 €
Кичево

Автомобили

20 сеп 19:33WV GOLF 1.4 16V

Motor defekt karoseriski vo dobra sostojba


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 14:51Audi a8 3.0tdi quattro 2005god. Moze Zamena

Full oprema. Registriran cena god Sostojba perfektna Moze zamena ...


6.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 08:26Audi q7 3.0tdi quattro allroad 2006god

Registriran cela godina full oprema allroad Servisiran sostojba pe...


11.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 сеп 08:26Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Bmw X3 xdrive M paket 30 diesel

Prodavam bmw x3 f25 30 diesel M paket 258ks uvezeno od ch servisirano...


19.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 13:18Bmw 530XD (235ks) Facelift Automatic Kobra menjac

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ...


10.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 11:18Ford fiesta 1.8 dizel na delovi !

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi se sto vi treba


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 сеп 19:07Страна 3 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам