81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vakum pumpa pumpi вакум пумпи пумпа

Се продаваат вакум пумпи од марката на busch и becker vo ispravna sos...


5 €
или предлог цена
Денес 09:39LINIJA ZA BONBONI SO MASINA ZA VITKANJE

Komplet linija za bonboni i masina za vikanje


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:21Pecka za vo pekara i komora za kisnenje

Se prodava pecka duvalka so 7 spratovi WHISHEU,60x40 golemina na pleh...


900 €
или предлог цена
12 авг 15:31kamen za brusilica za secejne

walter kamen za secejne za mala brusilica 125m x 1m 25 parcina vo ...


650 МКД
или предлог цена
12 авг 09:22mlin sreder

proizvodstvo i prodazba na mlinovi sreder cekicar chiper i mlin za sl...


5 €
или предлог цена
11 авг 17:01Masina za betonski blokovi

Se prodava


600 €
или предлог цена
10 авг 22:04Pumpa pumpi пумпа пумпи

Голема запчеста пумпа за густи течности воопшто не употребена 90мм ...


1 €
или предлог цена
08 авг 10:49Spiralna zavojna pumpa za gusti materijali пумпа за густо

Спирални пумпи за густи материјали. Имам и редутори за нив


5 €
или предлог цена
08 авг 10:47Каиши kaisi

Pogolema kolicina na razlicni Varijatorski Rebrasti Ramni traki v...


200 МКД
или предлог цена
08 авг 10:47KAFEMAT SPAZIO XL

Prodavam kafemati od modelot spazio so dve vrsti instant kafe so cita...


По Договор
или предлог цена
06 авг 15:52VENDING KAFEMAT / KAFEMATI

Se prodavaat vending kafemati so instant kafe Spazio, Venezia LX, Be...


По Договор
или предлог цена
05 авг 16:15PRODAVAM KAFEMATI

Prodavam instant kafemati od modelite Spazio XL, Venezia LX, Bergamo...


По Договор
или предлог цена
05 авг 16:15Wiesheu

Se prodava pecka-duvalka so 7 plehovi, dimenzija 60x40 , zaedno so ko...


900 €
или предлог цена
03 авг 19:36Drebong i agregat

Se prodava drebong i agregat


18.000 €
или предлог цена
03 авг 15:31Se prodava elektro moror 8.8kw 2800ps

.


По Договор
или предлог цена
01 авг 10:46Hidroagregat hidroagregati pumpa pumpi

Golemi i mali


5 €
или предлог цена
31 јул 08:59PRODAVAM KAFEMATI VO ZRNO BRIO 250

Prodavam kafemati vo zrno od modelot brio 250 so citaci i za knizni i...


600 €
или предлог цена
30 јул 10:58Kafemat Bergamo Instant

Se prodava kafemat Bergamo so instant kafe vo odlicna sostojba, momen...


700 €
или предлог цена
30 јул 10:58KAFEMAT SPAZIO XL / VENEZIA LX INSTANT

Prodavam instant kafemati so ili bez citaci Kafematite se vo ispravn...


По Договор
или предлог цена
30 јул 10:58Se prodavaat mashini za prerabotka na mermer granit kamen

Se prodavaat mashini za secenje na blokovi(gater) ,polirka linija za ...


1 €
или предлог цена
27 јул 13:56KAFEMAT ZENITH

Prodavam kafemati od modelot zenith Kombiniran so kafe vo zrno i inst...


По Договор
или предлог цена
26 јул 11:33Sushara, sushari!

Prodavam i industriski sushari vo odlicna sostojba. Imam nekolku parc...


300 €
или предлог цена
22 јул 19:24AGREGAT ZA STRUJA-37KW

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
21 јул 12:29Glodalka Freza Prvomajska UHG

Odlicna sostojba so site popratni dodatoci Telefon za kontakt 071 9...


1 €
или предлог цена
21 јул 09:33AGRINA kompresor 50Li.

Kompresor 50 li ne mnogu koriste AGRINA


5.000 МКД
или предлог цена
17 јул 18:48se prodava apkan ,апкан 2m

se prodava dobro socuvan apcan,


1.155 €
или предлог цена
11 јул 09:52Se prodava apkan nov

Apkanot vitka do 1 milimetar i do 2 metri vo dolzina .Dzvonete na ova...


950 €
или предлог цена
09 јул 17:40mlin cekicar

prodavam mlinovi cekicari za stocna hrana.ima so razlicni kapaciteti....


1 €
или предлог цена
07 јул 12:54MASINA ZA BLOKOVI I TRAKTOR SO PRIKOLICA

Se prodava masina za betonski blokoj zaedno so kalapi. Isto taka se p...


1 €
или предлог цена
05 јул 08:58MASINI ZA DRVO I MERMER

prodavam: - masina kombinirka za drvo 5 operacii - torno za stolbci...


1 €
или предлог цена
04 јул 00:26Pumpa za voda

pumpa za voda JASTREBAC 160 - 300 l/min 1.5 kw 2860 o./min


3.000 МКД
или предлог цена
03 јул 22:10INSTANT KAFEMATI VENEZIA LX

Se prodavaat vending kafemati so instant kafe od modelot Venezia LX s...


По Договор
или предлог цена
02 јул 14:08Ekcentar Presi za prodavanje

Se prodavaat dve ekcentar presi 25t 1500 eu 40t 2500 eu Vo ispr...


1 €
или предлог цена
27 јун 09:51Se prodava CNC Punch Press

Amada Arcade 210 Rabotna povrshina 1250x1000 ( 2500x1000 so repozic...


1 €
или предлог цена
27 јун 09:51Aspirator 7.5kw

Apsirator 7.5kw motor, za sekakva namena


600 €
или предлог цена
26 јун 14:41briketirka linija

kompletna linija za briketiranje biobriketi za ogrev.


12 €
или предлог цена
08 јун 13:46zavoen kompresor

Сите видови на завојни, клипни, подвижни компресори, дувалки за возду...


По Договор
или предлог цена
03 мај 07:49Mashina za drobene - Drobilica

Нова машина за дробење пластика аламинум електрични апарати др. Одпа...


5.200 €
или предлог цена
22 апр 20:08ORIGINAL TRKALA ZA RACEN VILUSKAR [MALI}

TRKALA ZA RACEN VILUSKAR [MALI} SIRINA 92 MM VISINA 80MM OTVOR N...


1 €
или предлог цена
19 апр 19:27Se prodava konzola za gradeznistvo

Se prodava konzola za gradeznistvo.Konzolata e ekstra,trofazen motor....


По Договор
или предлог цена
19 апр 11:32Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам