Кичево
                   
790 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw E60 530d 2004 - Registrirana/Servisirana

Bmw E60 530d 2004 Od oprema poseduva: -El. na retrovizori -El.na...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Renault Laguna.3 Coupe GT2. 2.0t 205ks 4Controle

Kolata e so full oprema redovno servisirana vo ovlesten servis vo Ger...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:09Se prodava

Se prodava


600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:44BMW E61 530xd LCI 235KS ZAMENA

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ) ...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:31BMW 530d FACELIFT - 08

* 260.000 km. so servisna kniska! * uvezena od CH * plateni site d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:17Ford Focus cmax 1.8 atest dizna plin 2007

Ekstra sostojba 1.8 atest dizna plin 2019 uvezena od svajcaria top so...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:46Ford Focus

Se prodava Ford Focus 1.4 benzin plin atest dizna 2000 godina regist...


1.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:45  НОВ ОГЛАС

Opel vectra 2.0 16v

Vo odlicna sostojba registrirana cela godina klima prozori na dugme c...


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:25  НОВ ОГЛАС

BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:20Se prodava Tiko

Tikoto e vo odlicna sostojba bez nitu edna mana, motor i menjac perfe...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
699 €
Кичево

Автомобили

Вчера 15:54Se prodava seat alhambra 1.8t

Se prodava seat alhambra 1.8t 150hp 2004 god so vgraden plinski ured....


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:48  НОВ ОГЛАС

Bmw E60 530d 2004 - Registrirana/Servisirana

Bmw E60 530d 2004 Od oprema poseduva: -El. na retrovizori -El.na...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00FORD C-MAX 2.0 TDCI Automatic

2.0 tdci - 140 ps. 213.000 km. so servisna kniska 7 sedista uvezen...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:38Peugeot 207

servisirano registrirano so malku kilometri se e funkcionalno od opre...


3.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.850 €
Кичево

Автомобили

Вчера 12:04Vw Passat 1.9 tdi 105ks

full oprema registriran tempomat elektronska racna Radio Navigaion S...


4.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:28Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


530 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:13AUDI A3 1.9 TDI DONESENA OD AUSTRIA

Audi a3 1.9 tdi 105 ps donesena od austria registrirana do 6 2023 ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:26Fiat punto 1.2 8v.

Registrirano dobro ocuvano so novi gumi i akumulator. Mala potrosnja...


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:13Bmw e36 318i plin

Se prodava ili zamena za golem motor so mk. dok.


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:13Se prodava lada niva 4x4

Ladata e vo odlicna sostojba 1.7 benzin plin atest Atest foliv Regis...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:50Toyota rav4 2.0 d4d

Prodavam rav4 vo odlicna sostojba,vtor gazda so full oprema,elektroni...


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 21:47BMW 530 Uvoz od Ch

BMW 530 karavan klima abs airbag atest foli uvezena od CH carine...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 16:45Alfa gt hauba delovi

Haubata ne e ostetena zdrava e zemena na greska


150 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 13:28SE PRODAVA Lada Samara / Лада Самара 1.5

Se prodava Lada Samara vo vozna sostojba. Registrirana do oktomvri. ...


600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 13:00Tico

Tico pali vozi, so plin so atest 350e tel. 078-567-585 Save


350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 11:00Hyundai sonata

Delovi za Hyundai sonata 2.0 16v 102kw 1997. Tel. 078-232-799


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 11:00BMW

Bmw 318I 1987 staklo. Tel. 070-592-778 Dragan Moze i zamena


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 11:00BMW E90 320D 163KS Desen volan na delovi ili celo !!!

Bmw E90 320d 163ks racen menuvac 6 brzini 2006 godina desen volan so ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 10:32Hyundai tucson 4x4

Se prodava hyundai tucson 4x4 vo dobra sostojba registriran do juli 2...


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 09:33Opel vektra c2.2 tng

Samo za ceniteli ednakvo na nova komplet servis lance zategaci ulje f...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 08:24Passat 20 TDI

Extra sostojba


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 08:24Passat B7

Extra sostojba servisiran fabricna kuka mn ubav


8.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 08:24Prodavam Renault Megane 3

Prodavam Renault Megane 3, 2009 godina, 1.5 dizel, 105 ks vo odlicna...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 21:48Slep sluzba-vlecna sluzba

Vrsime prevoz na sekakov vid na vozila 071 254 989 071 750 106


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 18:30Se prodava grand cherokee 3.0crd

Se prodava grand cherokee 3.0crd 218ks 2007god.Na dzipot e napraven k...


99.999.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 18:29Ford focus

FORD FOKUS 1 6 BEN SO KLIMA MOZE ZAMENA ZA POMALOOO VOZILOOO


1.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.400 €
Кичево

Автомобили

08 авг 18:26Jeep grand cheroke 3.1 na delovi

Polovni delovi za jeep. 3.1 imam skoro sfe do posledeno Shtrafce


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 13:02Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 13:01VW PASSAT 1.9TDI 90 PS

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOV...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 12:57Opel Astra G 1.6 16v

🟢Opel Astra G 1.6 16v Benzin🟢 ✅Registrirana cela godina✅ ✅Komplet...


1.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 12:31Polo 1.4 benzin/plin dizna

Se prodava Polo 1.4 benzin/plin dizna so atest, registrirano, servisi...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Кичево

Автомобили

08 авг 12:31Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам