Кичево
                   
790 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw E60 530d 2004 - Registrirana/Servisirana

Bmw E60 530d 2004 Od oprema poseduva: -El. na retrovizori -El.na...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 13:01VW PASSAT 1.9TDI 90 PS

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOV...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 12:57Opel Astra G 1.6 16v

🟢Opel Astra G 1.6 16v Benzin🟢 ✅Registrirana cela godina✅ ✅Komplet...


1.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 12:31Polo 1.4 benzin/plin dizna

Se prodava Polo 1.4 benzin/plin dizna so atest, registrirano, servisi...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Кичево

Автомобили

08 авг 12:31LAND ROVER FREELANDER 4X4 1.8-BENZIN PLIN

Dzipot e prva boja nee sminkan,zdrav,garaziran,A-test plin,servisiran...


3.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 12:21BMW 316 COMPACT 2000G BENZIN-PLIN

INFORMACII NA 078 801104 2000god compact 2 gazda doneseno od svajcar...


1.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 12:21Lada niva delovi

Razni Delovi za lada niva Limarija I mehanicki delovi Delovi DEL...


9.999.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 11:31Alfa Romeo Twinspark 1.8 benzin

Se prodava Alfa 156 1.8 (benzin) Twinspark, fali reg, pali-vozi ☎️...


950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 10:57Renault Scenic 1.6 16v 2005 god A/C, reg / full

Se prodava Renault Scenic 1.6 16v 2005 god so full oprema, A/C ladi o...


2.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 10:56Rover 400 1.4i 1998 god / S-Auto Kicevo

Se prodava Rover 400, 1.4i benzin 1998 god, vo vozna sostojba, el.na ...


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 10:56Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 10:14Delovi za golf mk4

Delovi za golf mk4 4 vrati Hauba gepek Stopovi Taho tabla Lamela po...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 авг 00:18Toyota RAV4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4 -servisiran -xenon,navigacija,e...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 авг 23:43Honda CR-V executive so full oprema ot CH

Honda CR-V ot shvajcarija so full oprema panorama greaci na sedishta ...


8.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 авг 12:10BMW X4 kako nova 20D XDrive ot

Bmw X4 20d 4x4 M-Sportpaket vnatre i nadvor so mnogu oprema individua...


22.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 авг 12:10Ford Fiesta 1.3 Benzin-Plin Atest

Kolata e servisirana,vo perfektna sostojba,moze da se proba vo sekoe ...


600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 авг 11:33Se prodava jeep 2.7 CRD

Se prodava jeep grand cheeroke 2.7 CRD Atest folii Atest euro kuka...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 авг 10:13Cls 320 cdi full

Se prodava cls 320 cdi Atest folii 7g tronic menjac Full servis ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 авг 10:13Opel frontera 3.2 benzin swiss bez dokumenti

Defekt dekla Mnogu socuvana


2.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 авг 21:31ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 авг 19:39Audi A4 2.0 tdi

▶️Audi A4 2.0 tdi 8v 2006 godina ▶️Napraven mal i golem servis novi ...


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 авг 09:48ASTRA H 1.6 RABOTI NA METAN PLIN I BENZIN

### HITNO HITNO HITNO ### 👌 SE PRODAVA 👉 REDOK VAKOV MODEL ...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 авг 07:13Astra H 1.7cdti 101ks

Astrata e vo odlicna sostojba napraven golem servis pred 20000km mal ...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 22:16BMW ///M 535d E60 272PS BiTURBO HeadUp-StartStop

Bmweto e servisirano strogo sekoja godina so servisna knishka fabricn...


10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 €
Кичево

Автомобили

05 авг 21:43Jaguar s-type 2.7d perfekten

Bez zabeleski novi 18ki gumi letni ,novi 17ki zimski,golema servis na...


6.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 €
Кичево

Автомобили

05 авг 21:17Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 18:00Suzuki X90 OFF ROAD

Dvosed-- kabriolet edinstven vo MK. Vo extra sostojba. Mozna zamena...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 17:15Bmw 525 E60 Dizel

Kolata e servisirana pres 1000km,registrirana so novi zimski i rezerv...


6.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 15:27mercedes c220cdi

smenet ulje novi gumi uba sostojba 077501622


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 14:17Delovi za lexus is 200 opel zafira 1.8 audi a3 1.8

Polovni delovi touareg 2.5 dizel audi a4 mazda 323 audi a3 1.8 ope...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 11:38Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 11:38Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin

Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 11:37Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 11:37Branici za audi a4 a5 2011 godina

Delovi za audi a4 a5 2011 godina predni branici


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 11:37Toyota RAV 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 137.000 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 €
Кичево

Автомобили

05 авг 11:16Bmw 530XD (235ks) Facelift Automatic Kobra menjac

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 09:39Citroen C4 1.4 16v benzin plin

Citroen C4 benzin plin 2005godina. 1.4 16v Cenata e bez registracija ...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 09:09VW GOLF V 2.0 FSI BENZIN/PLIN

Se prodava Golf V 2.0 fsi benzin/plin 150hp Voziloto e socuvano bez ...


3.750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 06:37Audi A4 2.0 TDI Quattro

Se prodava Audi A4 2.0 TDI 140 ks (8 ventili) quattro, Full S-Line OP...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 авг 22:11BMW 330xd

Ima sitna karoseriska zabeleska. Gumi letni solidni 225/50/17 6ti mes...


4.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 авг 09:03Страна 2 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам