Бутел
                   
102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGL8.180

Nosivost 5T, 4580cc 132KW Pominati 900000Km od remont. Cena po d...


10.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

03 дек 15:46Mercedes Benz Sprinter 511 Cdi KIPER

Mercedes Benz Sprinter 511Cdi Meiller Kiper 3strani Cena: 17.500€ s...


17.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

26 ное 10:36Mercedes Benz Sprinter 515cdi Kran Hiab

Mercedes Benz Sprinter 515cdi Kran Hiab Cena:19.000€ so ddv registri...


19.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

26 ное 10:36Tam tamce 80ka

Se prodava tamce 4metri so cerada 80 motor ekstra deferencijal od zas...


2.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

18 ное 12:23Glava za mercedes

Glava za mercedes


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

26 сеп 12:32Wabco kompresor

Wabco nov kompresor za kamioni


500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

11 сеп 01:16Gumi 315 60 22.5

Polovni gumi za kamion


50 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

24 авг 10:04MERCEDES ATECO

SE PRODAVA KAMION SO KRAN MERCEDES ATECO 1218 BEZ ZAMENI !!!


17.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

16 јун 13:00FRIGO VOZILA

Kompletna izrabotka na FRIGO VOZILA na site tipovi shasii. Maksimaln...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

31 мај 14:36PRODAZBA NA GURTNI I LAMELI PO NAJPOVOLNI CENI

prodazba na gurtni,lameli,korpi i slicno za tovarni vozila (kamioni,p...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

07 мај 10:03Церади

Надоградби од церада за сите типови камиони и шасии. Продолжување на ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

30 мар 11:02ТЕРМОКИНГ

Сервис и вградба на сите типови ладилни уреди за камиони и комбиња. Р...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

24 фев 10:41KUTII ZA ALAT ZA KAMIONI

50,80,100 litra


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

23 јан 15:19PRODAVAM KATALIZATOR ZA DAF XF-105

Katalizatorot e so dupki za , dva noksa i dva temperaturni


500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

13 ное 13:35Atego

Prodavam Mercedes Atego 1517 kiper,1999 god.vo mnogu dobra sostojba i...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

13 авг 20:59frizideri 2

400 e po parce.Prodavam dva ispravni .golemi frizideri za kamioni. D...


400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

01 јул 19:20DAF

vo odlicna sostojba euro 3 pali vozi pominati 70 000


6.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

27 мај 13:00Deferencijal Scania

Deferencijal od scania 112 vo odlicna sostojba plus so nego odat i 2...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

29 мар 17:08Prodavam kamion mercedes 608

Za poveke informacii javete se


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

04 фев 16:53Sandak za mercedes 508.608.407

So cerada arneli stegnat za stoka nosenje


4 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

15 јул 15:31Se prodava sandak za mercedes 508d

Sandak.za mercedes 508 4m dolg 2m sirok


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

11 јул 13:25Se prodava ili zamena mercedes 508 kiper

Se prodava ili zamena mercedes 508 kiper defercijal.od 608 so colovni...


3 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

11 јул 13:24Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам