Кичево
                   
747 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Nissan Patrol Y61

Registrian cela godina 180 000km Off road podvozje Amortizeri Spir...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava Golf 5 2006 g

Se prodava Golf 5 2006 g vo perfektna sostojba mnogu dobro zacuvan so...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:01Mercedes B200 cdi 140ks. 2006g.

Mercedes b200 140ks. 2000c. dosta ekonomicen avtomobil, registriran d...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:12BMW ///M 320d 190PS 2016/2019 posleden model F30 Automatik

Watsapp barajte me 070990007 070990007 BMW ///M 320d 190PS X-Drive A...


19.900 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
19.990 €
Кичево

Автомобили

Вчера 12:59Renault megane F7R

Se prodava renault megane coupe f7r 2.0 16v kolata e vo super sostojb...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:11Audi A6 3.0tdi 4x4

Se prodava audi a6 3.0tdi 4x4 kolata e vo dobra sostojba napraven ser...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:10Seat Ibiza 2.0 TDI FR ot CH 143ks

seat Ibiza 2.0 tdi FR ot shvajcarija so orginalni 130000 km orginal F...


6.700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
7.600 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:08VW Touran 1.9 tdi avtomatik so full oprema

VW Touran 1.9 dsg so komandi na volan greaci na sedishta clima tronik...


5.450 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
6.300 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:08Mercedes C200 avangarde benzin 184ks ot CH

Mercedes c200 ot shvajcarija mnogu ocuvan so full oprema golema navig...


12.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
14.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:08Audi A5 3.0 tdi quatro full oprema ot CH

Audi A5 3.0 tdi quatro ot shvajcarija so orginalni 225hiljadi so serv...


15.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:06Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:55VOLVO XC90 2.4D &STRANSKI TABLI

Cel za delovi


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:13AUDI A3 TDI 2003 FACELIF

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI 2003 godina FACEFILT Audito e so full opre...


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:05OPEL CORSA C 1.4 TWINPORT

Reg do 9-2023 so zelen karton


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:04AUDI A4 BENZIN 1.6 BENZIN PLIN

Nema reg i puknata soofersajbna Plin bez dok


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:01OPEL VECTRA 2.0 DTI -MOZE ZAMENA ZA SKUTER

Reg do 3-2023 Moze zamena za skuter samo ne kineski


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:58Astra h 1.9 CDTI 2009 god. Automatik

Astra h 1.9 cdti 120 ks kopce Sport ,Automatik tip tronic 2009 god ...


3.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.999 €
Кичево

Автомобили

Вчера 01:08Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 фев 21:35Se prodava bmw 118d 2006

Golata se prodava mozet zamena so moja doplata za pogolema mozet da...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 фев 21:33BMW 123 Bi-Turbo Diesel 204 ps. - 09

uvezena od CH! novi zimski gumi 2.0 diesel 204 ps. moze zamena za...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 фев 21:13Audi A6 1.8T

Registracija cela godina Napraven e golem servis rebrast ulje i fil...


1.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Кичево

Автомобили

05 фев 20:46Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god

Se prodava Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god ispravna sostojba pali vozi Bez ...


1.399 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.450 €
Кичево

Автомобили

05 фев 20:45Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


3.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

05 фев 20:29Bmw X5 3.5i twin turbo 2014 so 138.000 km uvezen od Usa

Prodavam dzip BMW X5 3.5i twin turbo 2014 godina , so 138.000 km. ...


35.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
36.800 €
Кичево

Автомобили

05 фев 19:16Mercedes ML 300 CDI 2011 god - uvezen od CH top sostojba

Prodavam Mercedes ML 300 cdi (noviot motor) 4 matic blue efficiency ...


14.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
14.900 €
Кичево

Автомобили

05 фев 19:16IBIZA 1.4 TDI 2008

Seat Ibiza 1.4.TDI 2008 uvoz Holandija donesena so vozenje,


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.850 €
Кичево

Автомобили

05 фев 17:35MAZDA 6

MAZDA 6 2.2 DIESEL 163 KS 2009 GOD 198000 KM NAJVISOKO NIVO NA OPREM...


5.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 фев 17:29VW Passat B8 / 1.6 TDI

Se prodava passat b8 / 1.6 TDI - 120hp . Vo predobra sostojba ! So f...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 фев 15:54Bmw 320 D

Bwm 320 D 2006 Regostrirana do 08.2023 Servis mal golem Gumi novi Ko...


6.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 фев 15:44CITROEN JUMPY 2.0 HDI 160 ps 8+1

Se prodavat Citroen Jumpy 8+1 Registriran do 08.2023 2012 Novi gumi S...


13 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 фев 15:44Passat 110ks

Vozilo domakiski cuvano i registrirano cela godina info na tel 078 37...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 фев 14:17Mitsubishi outlander 2.0 benzin plin

Mitsubishi 4x4 2.0 benzin dizna plin so atest Fabricki zatemneti sta...


4.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 фев 12:39Audi 80 b4 benzin plin

Audito e vo besprekorna sostojba Za povejce informacii na 077 520 8...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 фев 12:39BMW 318D

Bmw 2.0 318 143ks


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 фев 12:27Ford Mondeo

Se prodavat Ford Mondeo TDCi so BLOKIRAN MOTOR. Barajte na ovoj br....


3.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.400 €
Кичево

Автомобили

05 фев 10:24Se prodava Golf 5 2.0 tdi

Golf 5 2.0 tdi. Napraven golem,mal servis sreden vo odlcna sostojba.


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 фев 08:31Ford focus reg so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi

Ford focus reg cel god so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
Кичево

Автомобили

04 фев 23:46Mercedes E320 4 MATIC

Mercedes E320 4 MATIC reg cel god so plin atest foli atest 4 novi gum...


6.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 фев 23:45Delovi za SUZUKI VITARA

Sekakvi delovi za suzuki vitara 1.6


333 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 фев 20:51Seat leon 2.0 tdi

servisirano zacuvano novi zimski gumi top kontakt. 070329878 !!!!!...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 фев 19:14BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 фев 19:03Страна 2 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам